Zbiórka Cyfrowe zajęcia w domach dziecka - miniaturka zdjęcia

Cyfrowe zajęcia w domach dziecka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Cyfrowe zajęcia w domach dziecka - zdjęcie główne

Cyfrowe zajęcia w domach dziecka

120 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Nasz cel: zbiórka 10 000 zł, które przeznaczymy na warsztaty kreatywno - technologiczne, na których łączymy umiejętność programowania, technik projektowania i tworzenia - kompetencji, które w przyszłości staną się niezbędne do funkcjonowania w świecie zarządzanym przez nowoczesne technologie.

Każdy zasługuje na lepszą edukację.

Fundacja Digital University to organizacja edukacyjna, której nadrzędnym celem jest rozwoju dzieci i młodzieży poprzez innowacje i zapoznanie z tematyką nowych technologii.

Jednym z najważniejszych przedsięwzięć Fundacji jest projekt DigiKids. Od ponad 4 lat organizujemy warsztaty, na których zachęcamy do tworzenia, rozwiązywania problemów i eksperymentowania. Naszym celem jest inspiracja w tworzeniu i budowaniu innowacyjnych rozwiązań przy pomocy technologii. Kładziemy też nacisk na wzmacnianie wiary we własne możliwości i pewność siebie. Uczymy myślenia projektowego, umiejętności pracy w grupie i konsekwencji w działaniu. Znajomość i biegłość w posługiwaniu się nowymi technologiami jest jedną z kluczowych kompetencji przyszłości.

Realizujemy otwarte projekty edukacyjne, w których uczestniczą podopieczni domów dziecka i świetlic środowiskowych.

więcej info na www.digitaluniversity.pl, www.digikids.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
120 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
qlka - awatar
qlka
50
Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij