Zbiórka Cyfrowe zajęcia w domach dziecka - miniaturka zdjęcia

Cyfrowe zajęcia w domach dziecka

Zbiórka Cyfrowe zajęcia w domach dziecka - zdjęcie główne

Cyfrowe zajęcia w domach dziecka

120 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 

Nasz cel: zbiórka 10 000 zł, które przeznaczymy na warsztaty kreatywno - technologiczne, na których łączymy umiejętność programowania, technik projektowania i tworzenia - kompetencji, które w przyszłości staną się niezbędne do funkcjonowania w świecie zarządzanym przez nowoczesne technologie.

Każdy zasługuje na lepszą edukację.

Fundacja Digital University to organizacja edukacyjna, której nadrzędnym celem jest rozwoju dzieci i młodzieży poprzez innowacje i zapoznanie z tematyką nowych technologii.

Jednym z najważniejszych przedsięwzięć Fundacji jest projekt DigiKids. Od ponad 4 lat organizujemy warsztaty, na których zachęcamy do tworzenia, rozwiązywania problemów i eksperymentowania. Naszym celem jest inspiracja w tworzeniu i budowaniu innowacyjnych rozwiązań przy pomocy technologii. Kładziemy też nacisk na wzmacnianie wiary we własne możliwości i pewność siebie. Uczymy myślenia projektowego, umiejętności pracy w grupie i konsekwencji w działaniu. Znajomość i biegłość w posługiwaniu się nowymi technologiami jest jedną z kluczowych kompetencji przyszłości.

Realizujemy otwarte projekty edukacyjne, w których uczestniczą podopieczni domów dziecka i świetlic środowiskowych.

więcej info na www.digitaluniversity.pl, www.digikids.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
120 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
qlka - awatar
qlka
50
Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij