Zbiórka Trudne słowo-empatia - zdjęcie główne

Trudne słowo-empatia

395 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

A to jest, proszę Państwa DISCO -pies ze zdjęcia profilowego.. Piękny, młody, oddany bez reszty człowiekowi, szlachetnej natury i charakteru. Pies przypominający wyglądem polskiego gończego. Zdjęty z łańcucha, po którym zostały mu na szyi krwawe ślady.  O empatii nie słyszał ani on, ani jego właściciel, każdy z innej perspektywy ..

DISCO został zapięty na łańcuch kiedy miał kilka miesięcy. Nietrudno sobie wyobrazić jego rozpacz i cierpienie. Ten pies do teraz ma w oczach bezgraniczny smutek..

To nie jest ostre zdjęcie, może i lepiej. Bo ślady po ciasno zaplątanym na szyi łańcuchu uruchamiają wyobraźnię...DISCO był przykuty prawie 2 lata. ANI RAZU nie pobiegał... Jadł kaszę z bułką, wody nie dostawał "bo wywracał garnek". A panu się herbata nigdy nie wylała? Czy to jest  powód, żeby już nigdy nie wypić herbaty?

Empatia. Trudne słowo. Dzieci w tej rodzinie nie zwracały uwagi na psa. Nie podchodziły, odkąd wyskoczył im na ramiona z radości, że ma towarzystwo...Nie wiedziały,  jak ma na imię. Nie miał imienia. Stołek też go nie ma, ani kołek w płocie..

Co by się stało, gdyby nikt nigdy o niego nie zapytał? Ile lat musiałby żyć z łańcuchem wżartym w szyję, bez wody, bez nadziei na uwolnienie, bez kontaktu z człowiekiem?Ile takich psów właśnie odbywa swoją katorgę? Kiedy to się skończy? Kiedy polski parlament zechce się zająć zmianą przepisów? Jak długo to potrwa? Co to oznacza dla tych psów? Dlaczego musieliśmy zapłacić 200zł żeby uwolnić DISCO i dlaczego nie ma pewności, że na jego miejsce nie pojawi się zaraz następny szczeniak? 

Te pytania pozostają bez odpowiedzi. 

DISCO pięknie prosi o pomoc w utrzymaniu i zabiegach. Źle się czuje w kojcu, jego psychika jest uszkodzona zniewoleniem. Być może będzie potrzebował hotelu z resocjalizacją... Na razie spróbujemy dać mu czas. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
395 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika - awatar
Dominika
20
Majka - awatar
Majka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Róża - awatar
Róża
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Gracja - awatar
Gracja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij