Zbiórka Pomoc dla rodziny Budek (pożar) - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla rodziny Budek (pożar) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla rodziny Budek (pożar) - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziny Budek (pożar)

7 552 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Olewnik - awatar

Damian Olewnik

Organizator zbiórki

Jestem mieszkańcem wsi Białobrzegi i radnym gm. Bodzanów. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla rodzin: Państwa Donaty i Bogdana Budek, Pana Dariusza Kacprzaka i Pana Krzysztofa Budek, którzy w wyniku pożaru w dniu 21 lutego 2019, stracili dach nad głową oraz wszystkie podstawowe dobra materialne do codziennego życia. Koszty odbudowy domu przewyższają możliwości rodziny. Za zebrane pieniądze chcemy odbudować dach i wykonać wszystkie niezbędne prace budowlane by mogli ponownie zamieszkać w swoim domu. Prośba do Was o wsparcie nawet najmniejszą kwotą. Zdjęcia i informacje z tej tragedii na Facebooku: OSP Kanigowo i w Gminie Bodzanów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Damian Olewnik - awatar

  Damian Olewnik

  22.02.2019
  22.02.2019

  Szczegóły również na facebooku: OSP Kanigowo.

Komentarze


 • Witold Kunysz - awatar

  Witold Kunysz

  28.02.2019
  28.02.2019

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.02.2019
  25.02.2019

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.02.2019
  24.02.2019

  Trzymajcie się, Kochani!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.02.2019
  22.02.2019

7 552 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Olewnik - awatar

Damian Olewnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 114

Tymoteusz Kobyliński - awatar
Tymoteusz Kobyliński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Maciej Grzywa - awatar
Maciej Grzywa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Weronika - awatar
Weronika
3
S.Z. - awatar
S.Z.
50
Andrzej Korpoliński - awatar
Andrzej Korpoliński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij