Zbiórka Zbieram na leki i na jedzenie - miniaturka zdjęcia

Zbieram na leki i na jedzenie Jak założyć taką zbiórkę?

Kobieta w okularach, uśmiechająca się do kamery.

Zbieram na leki i na jedzenie

10 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Malwina Janiak - awatar

Malwina Janiak

Organizator zbiórki

Mam na imię Malwina . Choruje na astmę oskrzelową i na depresję lękowa . Nie zawsze mi starczy na jedzenie i leki nie mam wyboru i dlatego proszę obcych ludzi o POMOC

10 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Malwina Janiak - awatar

Malwina Janiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Sebastian Gaglione - awatar
Sebastian Gaglione
10
Add alt here
Dołącz do listy

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail