
Cześć!
Od jakiegoś czasu pracuję nad kilkoma nowymi projektami:
- EP Hate Hop vol. 1 "PROROCTWO"
- EP Staszica Story
- LP Miłość Rodzina Hip Hop
Dwa pierwsze mam już napisane od początku do końca, a nad MRHH wciąż pracuję.
Zbieram pieniądze na nagranie, miks i mastering tych materiałów oraz tłoczenie płyt.
Jak zwykle dla osób wspierających będę miał CD (od 40 zł).
Jak pewnie wiecie, muzę robię dla zajawki, nie mam z niej żadnych pieniędzy, a przychody z płyt w dużej mierze przeznaczam na cele benefitowe. W obecnej sytuacji finansowej nie jestem w stanie pokryć tych kosztów sam, dlatego dziękuję za każde wsparcie.
Pozdrawiam!
Profesor Ulicy
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Tomcat
daje 40 bo tyle na koncie czekam na nowe nutki ;D
Magister Oświaty
Magister pozdrawia Profesora!