Zbiórka DLA Mojego kochanego 5-latka - zdjęcie główne

DLA Mojego kochanego 5-latka

161 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Zielińska - awatar

Monika Zielińska

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich serdecznie , piszę do Was Kochani za pośrednictwem mojego synka Antosia ,który w tym roku skończył 5 latek. Chciałabym prosić o pomoc w zbiórce pieniążków na zakup samochodu, potrzeby bytowe dla synka . Mnie jako mamy nie stać na odkładanie ,bo też nie ma z czego odkładać .  Mój synek Antoś od ponad 3 lat boryka się z chorobą Urologiczną (ICD10) N13.7 W wyniku czego doszło do uszkodzenia obydwóch nerek w połowie , od 3 lat nosi pampersy i do nie dawna był cewnikowany przez przetokę brzuszną , a co za tym idzie cały czas musi mieć zasłonięty brzuszek opatrunkami sterylnymi a one też kosztują i nie są refundowane , POSIADA ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOSCI symbol-09-M . Bardzo będę wdzięczna za okazałą pomoc w zbiórce pieniążków na potrzeby bytowe synka i na zakup samochodu... ,bardzo nam to ułatwi dojazdy na wyznaczone wizyty w klinikach urologicznych , gdzie bywamy często... a tułanie się autobusami gdzie mamy w jedną stronę ponad 100 km to uciążliwe dla tak małego dziecka. KAŻDA ZŁOTÓWKA MA WARTOŚĆ, a Marzenia nic nie kosztują a warto o nie walczyć.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Monika Zielińska - awatar

    Monika Zielińska

    21.09.2019
    21.09.2019

    Dziekuje serdecznie dwóm darczyncom ktorzy pomimo ze nas nie znaja a dodali swoj udzial w realizacji marzenia mojego synka.

161 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Zielińska - awatar

Monika Zielińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika Zielińska - awatar
Monika Zielińska
70
Natalia - awatar
Natalia
10
Kasia - awatar
Kasia
20
Tom Iwaszuk - awatar
Tom Iwaszuk
20
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij