Zbiórka Pomoc dla Alberta - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Alberta

Zbiórka Pomoc dla Alberta - zdjęcie główne

Pomoc dla Alberta

12 635 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

Agnieszka Gąska-Ryfa

Organizator zbiórki

Dzień Dobry ,nazywam się Albert Gąska przyszłem na świat 11 lutego 2019 roku w Warszawie. Mieszkam wraz z rodzicami i czwórką starszego rodzeństwa w Nowej Wsi gmina Olszewo-Borki. Albert urodził się w 35 tygodniu ciąży z wrodzoną wadą serca pod postacią TETRALOGII FALLOTA ze zrośnięciem zastawki płucnej, ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej. największym problemem jest skrajna hipoplazja tętnicy płucnej z uzależnieniem ukrwienia płucnego od naczyń krążenia bocznego, co oznacza że Albertowi nie rozwinęła się tętnica płucna a tlen do płuc dostarczany jest tak zwanym przewodem botalla, który u zdrowego dziecka zamyka się w ciągu 48 godzin po urodzeniu. Albert pierwsze dwa miesiące swojego życia spędził w Centrum Zdrowia Dziecka na oddziale Neonatologii Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka. Albert samodzielnie oddycha, lecz wymaga biernej tlenoterapii, odstawienie tlenu powoduje sinicę. W trzecim miesiącu życia Albert został wypisany do domu gdyż w Polsce ta skrajna wada serca nie jest operowana, w tym momencie jesteśmy na etapie oczekiwania na decyzję ze szpitala we Włoszech, czy Albert kwalifikuje się do operacji w tamtym szpitalu. Dzięki hospicjum Albert posiada stacjonarny koncentrator tlenu, jednak jego zależność od tlenu powoduje że na wyjazdy na badania i wizyty kontrolne potrzebny jest mobilny koncentrator tlenu i pulsoksymetr, koszt takich sprzętów medycznych to około 10000 złotych. Z całego serca prosimy o wsparcie finansowe, będziemy bardzo wdzięczni. Albert z rodzicami i rodzeństwem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

  Agnieszka Gąska-Ryfa

  09.07.19
  09.07.19

  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC W ZBIÓRCE. OTO JEST ZAKUPIONY SPRZĘT DLA ALBERCIKA. DZIĘKUJEMY

  Zdjęcie aktualności 33 991

Komentarze


 • Joanna Ambrzykowska - awatar

  Joanna Ambrzykowska

  10.07.19
  10.07.19

  Dużo zdrówka! :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.07.19
  04.07.19

  Pomagam😉Duuzo zdrowka😉

  • Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

   Agnieszka Gąska-Ryfa - Organizator zbiórki

   04.07.19
   04.07.19

   dziękujemy

 • Ilona Stypułkowska-Samojłowicz - awatar

  Ilona Stypułkowska-Samojłowicz

  02.07.19
  02.07.19

  Zdrówka, Alberciku!

  • Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

   Agnieszka Gąska-Ryfa - Organizator zbiórki

   03.07.19
   03.07.19

   dziękujemy

 • Ania NR - awatar

  Ania NR

  01.07.19
  01.07.19

  Dużo zdrówka Albercik

  • Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

   Agnieszka Gąska-Ryfa - Organizator zbiórki

   02.07.19
   02.07.19

   dziękujemy

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  01.07.19
  01.07.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

12 635 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

Agnieszka Gąska-Ryfa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 220

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciek Skalski - awatar
Maciek Skalski
100
Dariusz Mnichowski - awatar
Dariusz Mnichowski
300
Dariusz Mnichowski - awatar
Dariusz Mnichowski
50
Ewa Frydrych - awatar
Ewa Frydrych
30
Jolanta Zacharek - awatar
Jolanta Zacharek
50
Beata - awatar
Beata
50
Marta - awatar
Marta
25
Justyna Chabudzińska - awatar
Justyna Chabudzińska
20
Natalia - awatar
Natalia
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij