Zbiórka Pomoc dla Alberta - zdjęcie główne

Pomoc dla Alberta

12 635 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

Agnieszka Gąska-Ryfa

Organizator zbiórki

Dzień Dobry ,nazywam się Albert Gąska przyszłem na świat 11 lutego 2019 roku w Warszawie. Mieszkam wraz z rodzicami i czwórką starszego rodzeństwa w Nowej Wsi gmina Olszewo-Borki. Albert urodził się w 35 tygodniu ciąży z wrodzoną wadą serca pod postacią TETRALOGII FALLOTA ze zrośnięciem zastawki płucnej, ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej. największym problemem jest skrajna hipoplazja tętnicy płucnej z uzależnieniem ukrwienia płucnego od naczyń krążenia bocznego, co oznacza że Albertowi nie rozwinęła się tętnica płucna a tlen do płuc dostarczany jest tak zwanym przewodem botalla, który u zdrowego dziecka zamyka się w ciągu 48 godzin po urodzeniu. Albert pierwsze dwa miesiące swojego życia spędził w Centrum Zdrowia Dziecka na oddziale Neonatologii Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka. Albert samodzielnie oddycha, lecz wymaga biernej tlenoterapii, odstawienie tlenu powoduje sinicę. W trzecim miesiącu życia Albert został wypisany do domu gdyż w Polsce ta skrajna wada serca nie jest operowana, w tym momencie jesteśmy na etapie oczekiwania na decyzję ze szpitala we Włoszech, czy Albert kwalifikuje się do operacji w tamtym szpitalu. Dzięki hospicjum Albert posiada stacjonarny koncentrator tlenu, jednak jego zależność od tlenu powoduje że na wyjazdy na badania i wizyty kontrolne potrzebny jest mobilny koncentrator tlenu i pulsoksymetr, koszt takich sprzętów medycznych to około 10000 złotych. Z całego serca prosimy o wsparcie finansowe, będziemy bardzo wdzięczni. Albert z rodzicami i rodzeństwem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

  Agnieszka Gąska-Ryfa

  09.07.2019
  09.07.2019

  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC W ZBIÓRCE. OTO JEST ZAKUPIONY SPRZĘT DLA ALBERCIKA. DZIĘKUJEMY

  Zdjęcie aktualizacji 33 991

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Joanna Ambrzykowska - awatar

  Joanna Ambrzykowska

  10.07.2019
  10.07.2019

  Dużo zdrówka! :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.07.2019
  04.07.2019

  Pomagam😉Duuzo zdrowka😉

  • Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

   Agnieszka Gąska-Ryfa - Organizator zbiórki

   04.07.2019
   04.07.2019

   dziękujemy

 • Ilona Stypułkowska-Samojłowicz - awatar

  Ilona Stypułkowska-Samojłowicz

  02.07.2019
  02.07.2019

  Zdrówka, Alberciku!

  • Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

   Agnieszka Gąska-Ryfa - Organizator zbiórki

   03.07.2019
   03.07.2019

   dziękujemy

 • Ania NR - awatar

  Ania NR

  01.07.2019
  01.07.2019

  Dużo zdrówka Albercik

  • Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

   Agnieszka Gąska-Ryfa - Organizator zbiórki

   02.07.2019
   02.07.2019

   dziękujemy

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  01.07.2019
  01.07.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

12 635 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Gąska-Ryfa - awatar

Agnieszka Gąska-Ryfa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 220

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciek Skalski - awatar
Maciek Skalski
100
Dariusz Mnichowski - awatar
Dariusz Mnichowski
300
Dariusz Mnichowski - awatar
Dariusz Mnichowski
50
Ewa Frydrych - awatar
Ewa Frydrych
30
Jolanta Zacharek - awatar
Jolanta Zacharek
50
Beata - awatar
Beata
50
Marta - awatar
Marta
25
Justyna Chabudzińska - awatar
Justyna Chabudzińska
20
Natalia - awatar
Natalia
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij