Zbiórka Mateusz potrzebuje Twojej pomocy - miniaturka zdjęcia

Mateusz potrzebuje Twojej pomocy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mateusz potrzebuje Twojej pomocy - zdjęcie główne

Mateusz potrzebuje Twojej pomocy

115 561 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 298 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Wojciechowski - awatar

Mateusz Wojciechowski

Organizator zbiórki

Trzymajcie za Mateusza kciuki Mateusz -  jest  już w Klinice Budzik. Przed Mateuszem i jego rodziną  teraz czas wytężonej pracy. Jednocześnie kontynuujemy zbiórkę, ponieważ pieniądze będą potrzebne po jego powrocie - w klinice Mateusz może być tylko określony czas. Za wcześnie by decydować jak będzie wyglądała dalsza rehabilitacja- czy będzie mogła odbywać się w domu czy w trakcie specjalistycznych turnusów-  ale na pewno będzie jej potrzebował...dlatego działamy dalej !!!!


Kochani podczas wizyty kontrolnej 8 stycznia Mateuszkowi zdjęto gips. Wobec tego zaczynamy już rehabilitacje (zarówno tę przeprowadzaną w ramach wolontariatu  jaki również pełnopłatną) . Czekamy także na informacje z Kliniki Budzik....

Witajcie. Mateusz to 5 letni chłopczyk, który w dniu 20 listopada 2020r. uległ ciężkiemu wypadkowi - został potrącony przez samochód. W wyniku wypadku chłopczyk odniósł poważne obrażenia i obecnie przebywa w śpiączce. Przed wypadkiem Mateusz był pełnym radości, wesołym dzieckiem, które uwielbiało zabawy ze starszym rodzeństwem. 

U chłopca zdiagnozowano uraz czaszkowo - mózgowy oraz uraz aksonalny mózgu. Ponadto doszło do uszkodzenia aparatu więzadłowego kręgosłupa w odcinku szyjnym, złamania kości ramiennej lewej, złamanie obojczyka lewego, złamanie kości podudzia  lewego, złamanie I i II żebra, złamanie kości miednicy oraz stłuczenia płuc.

Mateusz nie chodzi, nie mówi, samodzielnie nie je oraz nie reaguje na otaczający go świat. Obecnie  wymaga całodobowej opieki, specjalistycznego żywienia i stałej rehabilitacji. Zbiórka ma na celu zebrać środki które pozwolą mu funkcjonować w domu.

Leczenie Mateusza całkowicie przekracza możliwości finansowe rodziny w której rodzice i 4 dzieci utrzymują się z jednej pensji. Obecnie Mateusz został wypisany ze szpitala i oczekuje na decyzję w zakresie możliwości przyjęcia do Kliniki Budzik. W jednym dniu świat Mateusza i jego rodziny rozpadł się na małe kawałeczki i tylko od nas zależy jak uda się go na nowo poskładać. 

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę. 

Zbiórka prowadzona jest za zgodą rodziców chłopca. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2022
  10.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Basia Barbara - awatar

  Basia Barbara

  04.04.2021
  04.04.2021

  Paka z muzeum

 • Beata Krysińska (licytacja z 25.03.21 owieczka) - awatar

  Beata Krysińska (licytacja z 25.03.21 owieczka)

  29.03.2021
  29.03.2021

  Wpłata zrobiona :)

 • licytacja pluszaka-poduszkę baranek Adrinna Działak-Patrzek - awatar

  licytacja pluszaka-poduszkę baranek Adrinna Działak-Patrzek

  18.03.2021
  18.03.2021

  Wracaj do pełni sił Mateuszku🤗

 • Karolina Karbowska - awatar

  Karolina Karbowska

  09.03.2021
  09.03.2021

  licytacja lalki TILDA

115 561 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 298 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Wojciechowski - awatar

Mateusz Wojciechowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 298

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Martyna i Patryk , Pit - awatar
Martyna i Patryk , Pit
100
Izabela Pawlak - awatar
Izabela Pawlak
30
Agnieszka Zaręba -rozliczenie PIT - awatar
Agnieszka Zaręba -rozliczenie PIT
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zbigniew - awatar
Zbigniew
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij