Zbiórka Dziewczynka postrzelona w brzuch - miniaturka zdjęcia

Dziewczynka postrzelona w brzuch Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dziewczynka postrzelona w brzuch - zdjęcie główne

Dziewczynka postrzelona w brzuch

61 020 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 443 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Derkowski - awatar

Tomasz Derkowski

Organizator zbiórki

W wyniku nieszczęśliwego wypadku 11-letnia dziewczynka została postrzelona w brzuch. 

Z perspektywy lekarza zajmującego się Jagódką, mogę stwierdzić, że to dziecko przeżyło ciężki uraz, porównywalny do tych jakie odnoszą żołnierze na polu walki. Poważnemu uszkodzeniu uległy m.in. jelita, kręgosłup, miednica, prawa kończyna górna .

Dzięki zaangażowaniu licznych służb ratunkowych i personelu szpitalnego Jagódka przeżyła krytyczne etapy- transportu, operacji i leczenia w Oddziale Intensywnej Terapii. Jej stan się stabilizuje. Dla rodziny jest to ciągle ogromny wstrząs. Pomimo to wykazują dużą determinację, aby wspierać swoją córeczkę, a ona dzielnie znosi wszelkie trudności i cierpienie. Nadchodzą jednak kolejne ciężkie chwile.. 

Po opuszczeniu Oddziału Neurochirurgii będą potrzebne znaczne środki finansowe, którymi rodzina nie dysponuje. Niezbędne są pieniądze na opatrunki, sprzęt rehabilitacyjny, fizjoterapię, wsparcie psychologiczne, wózek inwalidzki, adaptację pomieszczeń domu do życia z niepełnosprawnością.. 

Do tej pory wykonana została olbrzymia praca wielu profesjonalistów m.in. strażaków, ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek, psychologów. Łańcuch przeżycia wspaniale zadziałał.. Dajmy dziewczynce jak najlepsze szanse na dalsze życie..

Mama wyraża zgodę na zbiórkę.

info:

Jagódka została podopieczną Fundacji Polsat. Rozlicz się sercem- przekaż 1,5% podatku na podopiecznego

Numer KRS 0000135921

Cel szczegółowy: JAGODA MICHALSKA 8389

https://wydarzenia.interia.pl/wideo/video,vId,3304255

 https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-01-31/lodzkie-11-latka-postrzelona-przez-brata-z-karabinu-chlopiec-znalazl-bron-w-lesie/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Tomasz Derkowski - awatar

  Tomasz Derkowski

  05.12.2023
  05.12.2023

  Postępy w rehabilitacji..

Komentarze


 • z pozdrowieniami od Kami:) - awatar

  z pozdrowieniami od Kami:)

  29.06.2023
  29.06.2023

  Ja już stara, ale jeszcze pojeździmy na rolkach ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2023
  16.04.2023

  Niech Jagoda będzie szczęśliwa i niech wraca szybko do zdrowia !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2023
  31.03.2023

  Bardzo współczuję temu dziecku,pomagajmy !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.03.2023
  27.03.2023

  Szybko wracaj do zdrowia Jagódko

 • Monika - awatar

  Monika

  27.03.2023
  27.03.2023

  Walcz Jagódko🤞☘️

61 020 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 443 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Derkowski - awatar

Tomasz Derkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 443

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
133
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dużo siły, Jagódko! - awatar
Dużo siły, Jagódko!
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij