Zbiórka Pomóżcie Adzie godnie żyć. - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie Adzie godnie żyć. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie Adzie godnie żyć. - zdjęcie główne

Pomóżcie Adzie godnie żyć.

45 485 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 783 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Wasążnik - awatar

Aneta Wasążnik

Organizator zbiórki

Wiarygodność zbiórki:

Błagamy ludzi o dobrym sercu o pomoc w leczeniu naszego dziecka, które jest kosztowne . 

Nasza kochana córeczka Adrianna urodzona 8 lutego 2004 z 1punktem w skali Apqar w ciężkiej zamartwicy z Sepsą, z niewydolnościąkrążeniowo-oddechową. Już 17 lat walczymy o jej życie i zdrowie i ta walka trwa nadal. Ada cierpi na padaczkę, mózgowe porażenie dziecięce, głęboki niedosłuch, opóźnienie rozwoju psychoruchowego i wadę wzroku. Ada jest niepełnosprawna w stopniu znacznym. Wymaga naszej całodobowej opieki. Wymaga również stałej, systematycznej opieki specjalistycznej oraz intensywnej rehabilitacji narządu ruchu, mowy i słuchu, lecz złe warunki mieszkaniowe to wszystko uniemożliwiają.

Największym lękiem o życie córki jest padaczka lekooporna w ciężkiej postaci, które występują co 3-4 dni. Pomimo przyjmowania specjalnych leków napady nadal występują. Żyjemy w ciągłym strachu, nie znamy dnia ani godziny, kiedy wystąpi napad padaczki, nie wiemy co się wydarzy dziś czy jutro….

 Napady wszędzie i każdej sytuacji. Są to nieprzewidywalne napady padaczkowe z utratą świadomości(wyprężenie ciała, drgawki, sinica). Choroba w dalszym ciągu postępuje. 

Są dni, że Ada jest pogodna i uśmiechnięta wtedy czujemy wielką radość. Ada lubi przebywać na świeżym powietrzu ale przewożenie jej samochodem może powodować napad padaczki. Brakuje nam wystarczającej ilości  środków oraz warunków do normalnego funkcjonowania, rozwoju i leczenia.  Córka posiada dużą nadwrażliwość i wszelkie zapachy kuchenne czy hałasy zza okna (w dużym skupisku miejskim) powodują też napady padaczkowe.

Walczymy o lepsze warunki bytowe i życie dla naszego dziecka. Dlatego „my jako rodzice „  kierujemy do Państwa prośbę o zrozumienie naszej trudnej i przykrej sytuacji, a przede wszystkim zrozumienie cierpienia naszego jedynego i kochanego dziecka. Każdy rodzic rozumie, czego potrzebuje jego dziecko , kiedy cierpi i potrzebuje pomocy. Wierzymy w ludzi dobrej woli. 

Błagamy ludzi o dobrym sercu na oddanie swojej cegiełki na pomoc w rehabilitacji i poprawę warunków mieszkaniowych Ady. Naszym marzeniem jest , aby Adusia mogła być rehabilitowana i mogła spędzać czas na świeżym powietrzu. Najlepszym rozwiązanie w tej sytuacji byłby mały parterowy dom modułowy w cichym spokojnym i ustronnym miejscu na wsi ( z dala od zgiełku miejskiego).  Miałaby swobodę ruchu na powietrzu, dotleniałaby organizm i wówczas zmniejszyłyby się ataki epilepsji. Nie mamy środków finansowych na zakup takiego domu i działki, a koszt łącznie z zagospodarowaniem wyniósłby ok. 500 000 złotych (pięćset tysięcy złotych).

Nie stać nas na zakup takiego domu, gdyż wszystkie zaciągnięte kredyty wydaliśmy na ratowanie zdrowia i życia naszej jedynej córki. Przez wszystkie lata. A teraz potrzebujemy Państwa pomocy….

Wierzymy, że są ludzie dobrej woli i pomogą nam w poprawieniu warunków bytowych i w leczeniu naszego dziecka.

Film przedstawia napad padaczki, które występują co 3-4 dni i są nieprzewidywalne ponieważ występują w każdej sytuacji: na stojąco, w czasie snu, w czasie jedzenia i picia, przemieszczanie się samochodem, który wywołuje poprzez szybkie zmiany obrazu, migotanie światła słonecznego między drzewami i budynkami. Ada jest nadwrażliwa na hałasy zza okna, które też przyczyniają się do napadów padaczki Pomóżcie nam stworzyć godne warunki aby Ada nie musiała cierpieć a my razem z Adusią. Bardzo prosimy o wpłaty i zrozumienie.

Z pozdrowieniami wdzięczni rodzice

Aneta i Adrian Wasążnik  

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Konrad Kowalczyk - awatar

  Konrad Kowalczyk

  23.11.2022
  23.11.2022

  Aukcja monety 5 zł

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.08.2022
  24.08.2022

  OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-zlitujcie-sie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.2022
  29.06.2022

  Będę się za Was modlić i polecam sprawę Matce Maryjii... bardzo mi przykro ...ale nie poddawajcie się .... jesteście wspaniałymi rodzicami...Tulę wszystkich Was w sercu a Córkę Wasza najmocniej Głowa do góry sprawiedliwości przyjdzie.

 • Dominika Rusin - awatar

  Dominika Rusin

  13.05.2022
  13.05.2022

  Pracownia fryzjerska

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2022
  06.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

45 485 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 783 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Wasążnik - awatar

Aneta Wasążnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 783

Łukasz C - awatar
Łukasz C
50
Anna Sygnarek - awatar
Anna Sygnarek
50
Sylwia Cieślak zabawki kinder - awatar
Sylwia Cieślak zabawki kinder
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zuza Wasążnik - awatar
Zuza Wasążnik
25
Wiktorowicz Dorota - awatar
Wiktorowicz Dorota
15
Marzena Markowicz - awatar
Marzena Markowicz
25
Tomasz moneta 5zł - awatar
Tomasz moneta 5zł
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij