Zbiórka Rehabilitacja, zakup sprzętu - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja, zakup sprzętu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja, zakup sprzętu - zdjęcie główne

Rehabilitacja, zakup sprzętu

2 238 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Sudół - awatar

Paweł Sudół

Organizator zbiórki

                                                                    Historia Basi

Basia urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym na skutek błędu lekarskiego i właściwie od najmniejszych lat musi pracować nad własnym ciałem, by nie stracić władzy w kończynach i zapobiec nasilaniu się przykurczów mięśni. Dzięki bardzo ciężkiej pracy i codziennym ćwiczeniom, po latach Basia w końcu wstała samodzielnie na nogi i od tamtego czasu żyje bardzo aktywnie. Stan zdrowia Basi jest zależny od ćwiczeń i zabiegów rehabilitacyjnych, każdy przestój cofa efekty leczenia i unieruchamia stawy, przez co konieczna jest ciągłość terapii.

Basia spędziła połowę dzieciństwa na leczeniu, a szpitalną nudę zabijała zaczytując się w książkach, które z czasem stały się jej pasją i sposobem na życie. Rozpoczęła współpracę z takimi wydawnictwami jak „Media Rodzina”, czy „fk Olesiejuk” i jako recenzent stworzyła bloga „Pasjonaci o książkach”.Prawdopodobnie  wielu z was korzystało z publikowanych przez nią artykułów nie mając świadomości, że za Pasjonatami stoi niepełnosprawna dziewczyna, a recenzje są ważną częścią jej życia.Rehabilitacja kosztuje, kosztuje również sprzęt do niej, jak również nowoczesne metody leczenia, które nie są refundowane. Ta zbiórka ma na celu zakup sprzętu do rehabilitacji, by wspomóc terapię ćwicząc również w domu. Opłacenie turnusu leczniczego wraz z serią zabiegów rehabilitacyjnych, jak również dostosowanie samochodu dla osoby niepełnosprawnej, co ułatwiłoby jej poruszanie się.

Z góry dziękuję wszystkim życzliwym.


Odwiedź stronę Fundacji Avalon:

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/buczek_barbara.html?highlight=WyJiYXJiYXJhIiwiYnVjemVrIl0=

Mogą Państwo również przekazać 1% podatku lub darowiznę na subkonto Fundacji Avalon z dopiskiem Buczek, 7727 

numer KRS: 0000270809


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Iwona Bach - awatar

    Iwona Bach

    29.06.2017
    29.06.2017

    Basu dużo zdrowia i dbajcie o siebie wzajemnie ze zwierzaczkami i cieszcie się sobą 😍

2 238 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Sudół - awatar

Paweł Sudół

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 70

Magdalena Tyndzik - awatar
Magdalena Tyndzik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Olga - awatar
Olga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Nowak - awatar
Katarzyna Nowak
18
Marta Wydrzyńska-Chudy - awatar
Marta Wydrzyńska-Chudy
9
Danuta Zurek - awatar
Danuta Zurek
18
Agata Jarmułowska Dorota Zawiślak - awatar
Agata Jarmułowska Dorota Zawiślak
36

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij