Zbiórka Dla Daniela - zdjęcie główne

Dla Daniela

3 190 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Banaś - awatar

Dominika Banaś

Organizator zbiórki

"Cześć! 

Jestem Daniel. Mam 25 lat i od 7lat choruję na stwardnienie rozsiane. W tym roku obroniłem tytuł magistra. Rok temu miałem obuoczne zapalenie nerwu wzrokowego, przez co mój wzrok został mocno uszkodzony.  Mocno utrudnia mi to życie, ponieważ nie mogę podjąć pracy ani prowadzić samochodu co tak bardzo lubię. Na ogół jestem szczęśliwy i uśmiechnięty. Niestety choroba uniemożliwia mi życie pełną piersią jak inni moi rówieśnicy.
Oprócz tego, że mój wzrok odmawia posłuszeństwa mam kilka innych pozostałości po rzutach. Jedną z nich jest koordynacją ruchową. Rehabilituję się cały czas, widać poprawę.Niestety do perfekcji daleka i kosztowna droga. Proszę o pomoc. Daniel"

Jestem siostrą Daniela. Jest to mój starszy brat i z całego serca chcę mu pomóc. Dlatego prosimy o pomoc.
Jedyną nadzieją, która pojawiła się w ostatnim czasie jest przeszczep komórek mezenchymalnych, których zadaniem jest zlikwidowanie pozostałości po dotychczasowych rzutach. Jeden przeszczep kosztuje 20 000 złotych. Niestety w razie konieczności takich przeszczepów może być kilka.  

Dlatego bardzo proszę o pomoc. Pomoże mu to rozwijać się zawodowo oraz spełniać swoje marzenia.

Z góry dziękujemy za Wasze wielkie serca - Dominika i Daniel

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 190 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Banaś - awatar

Dominika Banaś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 74

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Ania - awatar
Ania
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michał Kwiatek - awatar
Michał Kwiatek
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij