Zbiórka Zbieramy dla Julki - zdjęcie główne

Zbieramy dla Julki

2 555 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Julka ma 14 lat i mieszka w jednej z kilkudziesięciu wsi w Gminie Wydminy na Mazurach. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Pomimo ciągłego leczenia i rehabilitacji Julka jest pogodnym i wesołym dzieckiem, pragnącym kontaktu z innymi ludźmi. Paraliż mięśni i konieczność ciągłej pracy nad ich sprawnością sprawiły, że rodzice 14-letniej dziewczynki są bardzo obciążeni. Julka wymaga ciągłej rehabilitacji, dzięki której jej stan poprawa się, a wykonywanie prostych codziennych czynności staje się łatwiejsze. Aby móc dalej się rozwijać i pokonywać kolejne przeszkody na drodze do normalnego życia, Julka nie może zaniedbać ćwiczeń i codziennej rehabilitacji. To dla niej jedyna szansa na przyszłość. Dzięki ciężkiej pracy, są wspaniałe efekty! Teraz należy je podtrzymać, by stan zdrowia nie cofał się...  To podstawa, dzięki której ma szansę pokonać swojego najgorszego wroga – brak samodzielności. Cały proces leczenia wymaga siły, czasu i bardzo dużo pieniędzy.Pieniądze można wpłacać za pomocą portalu pomagam.pl, gdzie została utworzona zbiórka na leczenie i rehabilitację Julki. Liczy się każda złotówka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 555 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Piotrus Świderski - awatar
Piotrus Świderski
100
Koszulka stomil - awatar
Koszulka stomil
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
180
Wioska Biegaczy - awatar
Wioska Biegaczy
200
Piłka z autografami - awatar
Piłka z autografami
300
Paweł Grądzki - awatar
Paweł Grądzki
165
Anna Borkowska - awatar
Anna Borkowska
270
AGNIESZKA - awatar
AGNIESZKA
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij