Zbiórka Koszt leczenia nowotworu mózgu - miniaturka zdjęcia

Koszt leczenia nowotworu mózgu

Zbiórka Koszt leczenia nowotworu mózgu - zdjęcie główne

Koszt leczenia nowotworu mózgu

30 080 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 651 osób
Wpłać teraz
 
Sławek Pietras - awatar

Sławek Pietras

Organizator zbiórki

Witam wszystkich.

Jestem ojcem 27-letniego młodzieńca, Kamila. We wrześniu 2018 roku świat wywrócił mi się do góry nogami. Wykryto u syna nowotwór móżdżku. Dzięki wysiłkom neurochirurgów udało się go usunąć w całości. Po badaniu histopatologicznym okazało się, że jest to niskozróżnicowany nowotwór złośliwy drobnokomórkowy medulloblastoma, IV stopnia. Do tej pory syn przeszedł operację makroskopowej resekcji guza, pobieranie płynu rdzeniowo-mózgowego. Po zagojeniu się ran znależliśmy bardzo dobry oddział w Poznaniu radioterapii onkologicznej, zajmujący się tego typu guzami. Po 1,5-miesięcznym naświetlaniu (15 naświetleń głowy i kregosłupa+ 15 naświetleń sama głowa) i chemii uzupełniającej z Vinkrystyny zaczeły pojawiać się skutki uboczne. Stwierdzona została polineuropatia( zapalenie nerwów obwodowych). Każdy miesięń ciała jest osłabiony. Syn ma problemy z precyzyjnymi ruchami dłoni i koordynacją ruchową. Nie może pracować, ani poświęcić się swoim pasjom jakimi są rolki,grafika komputerowa, sushi.

 

Kolejnym etapem leczenia jest chemia, która ma trwać ponad rok. W międzyczasie potrzebna jest ciągła rehabilitacja i kontrolne badania rezonansem. Terminy na NFZ są bardzo odległe, a czas goni. Lepsze badania i rehabilitacja są płatne, a w syna przypadku byłyby najlepsze. Niestety na to już nam brakuje funduszy. Dochodzą do tego cotygodniowe dojazdy z Łodzi do Poznania.

Bardzo bym chciał, aby syn wrócił do swoich pasji i pełnego zdrowia. Mam cichą nadzieję, że w jakimś stopniu mi w tym pomożecie. Każda złotówka jest na wagę złota. Zbierzmy się i pomóżmy Kamilowi stanąć na nogi!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sławek Pietras - awatar

  Sławek Pietras

  02.07.19
  02.07.19

  Słów mi brak, gardło mi się zaciska z radości,słowa nie mogę wydobyć ,dobrze że można pisać.Dzieki wam kochani ,rodzinko szalona ,bliscy i dalsi znajomi.To co zrobiliście przekroczyło najśmielsze moje marzenia,Kamil będzie miał super zabezpieczenie na dalsze leczenie.Wszystkim dziękuję po stokroć

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.19
  23.05.19

  Trzymam kciuki oby się udało :D

  • Sławek Pietras - awatar

   Sławek Pietras - Organizator zbiórki

   29.05.19
   29.05.19

   lekarz prowadzący widzi poprawę,dziękujemy

 • Magda - awatar

  Magda

  22.05.19
  22.05.19

  zycze szybkiego powrotu do zdrowia, trzymaj sie x

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.05.19
  19.05.19

  Trzymaj się! Musi się udać, my rolkarze jesteśmy nie do zajechania ;)

 • Dzik - awatar

  Dzik

  12.05.19
  12.05.19

  Be strong!

 • malkgosia - awatar

  malkgosia

  11.05.19
  11.05.19

  Trzymam kciuki :)

30 080 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 651 osób
Wpłać teraz
 
Sławek Pietras - awatar

Sławek Pietras

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 651

Mateusz - awatar
Mateusz
20
Seba - awatar
Seba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marek Grażynka Karola - awatar
Marek Grażynka Karola
757
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania i Marek GRZELCZAK - awatar
Ania i Marek GRZELCZAK
100
Magdalena Kozłowska - awatar
Magdalena Kozłowska
50
Bbbb - awatar
Bbbb
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Tomasz - awatar
Tomasz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij