Zbiórka Koszt leczenia nowotworu mózgu - miniaturka zdjęcia

Koszt leczenia nowotworu mózgu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Koszt leczenia nowotworu mózgu - zdjęcie główne

Koszt leczenia nowotworu mózgu

30 280 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 652 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławek Pietras - awatar

Sławek Pietras

Organizator zbiórki

Witam wszystkich.

Jestem ojcem 27-letniego młodzieńca, Kamila. We wrześniu 2018 roku świat wywrócił mi się do góry nogami. Wykryto u syna nowotwór móżdżku. Dzięki wysiłkom neurochirurgów udało się go usunąć w całości. Po badaniu histopatologicznym okazało się, że jest to niskozróżnicowany nowotwór złośliwy drobnokomórkowy medulloblastoma, IV stopnia. Do tej pory syn przeszedł operację makroskopowej resekcji guza, pobieranie płynu rdzeniowo-mózgowego. Po zagojeniu się ran znależliśmy bardzo dobry oddział w Poznaniu radioterapii onkologicznej, zajmujący się tego typu guzami. Po 1,5-miesięcznym naświetlaniu (15 naświetleń głowy i kregosłupa+ 15 naświetleń sama głowa) i chemii uzupełniającej z Vinkrystyny zaczeły pojawiać się skutki uboczne. Stwierdzona została polineuropatia( zapalenie nerwów obwodowych). Każdy miesięń ciała jest osłabiony. Syn ma problemy z precyzyjnymi ruchami dłoni i koordynacją ruchową. Nie może pracować, ani poświęcić się swoim pasjom jakimi są rolki,grafika komputerowa, sushi.

 

Kolejnym etapem leczenia jest chemia, która ma trwać ponad rok. W międzyczasie potrzebna jest ciągła rehabilitacja i kontrolne badania rezonansem. Terminy na NFZ są bardzo odległe, a czas goni. Lepsze badania i rehabilitacja są płatne, a w syna przypadku byłyby najlepsze. Niestety na to już nam brakuje funduszy. Dochodzą do tego cotygodniowe dojazdy z Łodzi do Poznania.

Bardzo bym chciał, aby syn wrócił do swoich pasji i pełnego zdrowia. Mam cichą nadzieję, że w jakimś stopniu mi w tym pomożecie. Każda złotówka jest na wagę złota. Zbierzmy się i pomóżmy Kamilowi stanąć na nogi!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sławek Pietras - awatar

  Sławek Pietras

  02.07.2019
  02.07.2019

  Słów mi brak, gardło mi się zaciska z radości,słowa nie mogę wydobyć ,dobrze że można pisać.Dzieki wam kochani ,rodzinko szalona ,bliscy i dalsi znajomi.To co zrobiliście przekroczyło najśmielsze moje marzenia,Kamil będzie miał super zabezpieczenie na dalsze leczenie.Wszystkim dziękuję po stokroć

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.2019
  23.05.2019

  Trzymam kciuki oby się udało :D

  • Sławek Pietras - awatar

   Sławek Pietras - Organizator zbiórki

   29.05.2019
   29.05.2019

   lekarz prowadzący widzi poprawę,dziękujemy

 • Magda - awatar

  Magda

  22.05.2019
  22.05.2019

  zycze szybkiego powrotu do zdrowia, trzymaj sie x

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.05.2019
  19.05.2019

  Trzymaj się! Musi się udać, my rolkarze jesteśmy nie do zajechania ;)

 • Dzik - awatar

  Dzik

  12.05.2019
  12.05.2019

  Be strong!

 • malkgosia - awatar

  malkgosia

  11.05.2019
  11.05.2019

  Trzymam kciuki :)

30 280 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 652 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławek Pietras - awatar

Sławek Pietras

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 652

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Mateusz - awatar
Mateusz
20
Seba - awatar
Seba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marek Grażynka Karola - awatar
Marek Grażynka Karola
757
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania i Marek GRZELCZAK - awatar
Ania i Marek GRZELCZAK
100
Magdalena Kozłowska - awatar
Magdalena Kozłowska
50
Bbbb - awatar
Bbbb
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij