Zbiórka Azylkowe badania - zdjęcie główne

Azylkowe badania

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Łapińska - awatar

Monika Łapińska

Organizator zbiórki

Witam.

Pan na zdjęciach wabi się Azyl. Jest dwuletnim owczarkiem niemieckim. Mając 9 miesięcy trafił do schroniska. Kiedy dobrze się czuje z radości potrafi bawić się swoją ulubioną piłeczką 3 godziny. Uwielbia aportować patyki i biegać jak szalony.

Azyl towarzyszy mi od ponad roku. Odkąd zamieszkał u mnie miał problemy z biegunkami, które z czasem po zaklimatyzowaniu się z nowym domu nie ustępowały a nawet dochodziło do 4 spacerów w ciągu nocy. Co na to weterynarze? Byliśmy u wielu lekarzy w okolicznych miejscowościach - dostawał różne zastrzyki z antybiotykami, tabletki lecz były chwilowe poprawy,( lekarze obstawiali pasożyty itp.) Pomysł był też taki, że źle go karmię... A to pewnie ryż za twardy lub za dużo kurczaka itp. ... W końcu trafiliśmy do weterynarza, który w końcu postanowił zrobić pełne badania krwi i stolca. Wtedy okazało się że Azyl ma niewydolność trzustki i niewchłanialność jelit. Zaczął przyjmować enzymy trzustkowe oraz sterydy. Przeszliśmy również na specjalną karmę, która miała lepiej się wchłaniać.

Kiedy już się wydawało, że wszytko idzie ku lepszemu po paru miesiącach zaczęły się wymioty tak z silnymi bólami, że owczarek aż wył z bólu i próbował się zwijać a później opadł wyssany z energii... Szybka nocna podróż do kliniki weterynaryjnej całodobowej do Wrocławia oddalonego od nas o 90 km. Kolejne zastrzyki, kroplówka... Od czego takie coś? Otóż od wrzodów w żołądku po sterydach które przyjmował a nie powinien do swojej choroby . Pełno badań, wizyt, leków . W kolejnych badaniach krwi wyszło że być może zaczyna coś się dziać z nerkami ...  

W najbliższym czasie czeka nas znów pobieranie krwi oraz usg . Koszty badań, karmy specjalistycznej, leków, wizyt jest kolosalna. Każdego dnia walczę o zdrowie a nawet życie mojego przyjaciela, ale niestety finansowo jest nam coraz trudniej podołać, dlatego prosimy o każdy grosz aby móc dalej leczyć Azyla, który w ciągu tak krótkiego życia tyle już przeszedł.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Łapińska - awatar

Monika Łapińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij