Monika Łapińska - awatar

Monika Łapińska

Organizator zbiórki

Witam.

Pan na zdjęciach wabi się Azyl. Jest dwuletnim owczarkiem niemieckim. Mając 9 miesięcy trafił do schroniska. Kiedy dobrze się czuje z radości potrafi bawić się swoją ulubioną piłeczką 3 godziny. Uwielbia aportować patyki i biegać jak szalony.

Azyl towarzyszy mi od ponad roku. Odkąd zamieszkał u mnie miał problemy z biegunkami, które z czasem po zaklimatyzowaniu się z nowym domu nie ustępowały a nawet dochodziło do 4 spacerów w ciągu nocy. Co na to weterynarze? Byliśmy u wielu lekarzy w okolicznych miejscowościach - dostawał różne zastrzyki z antybiotykami, tabletki lecz były chwilowe poprawy,( lekarze obstawiali pasożyty itp.) Pomysł był też taki, że źle go karmię... A to pewnie ryż za twardy lub za dużo kurczaka itp. ... W końcu trafiliśmy do weterynarza, który w końcu postanowił zrobić pełne badania krwi i stolca. Wtedy okazało się że Azyl ma niewydolność trzustki i niewchłanialność jelit. Zaczął przyjmować enzymy trzustkowe oraz sterydy. Przeszliśmy również na specjalną karmę, która miała lepiej się wchłaniać.

Kiedy już się wydawało, że wszytko idzie ku lepszemu po paru miesiącach zaczęły się wymioty tak z silnymi bólami, że owczarek aż wył z bólu i próbował się zwijać a później opadł wyssany z energii... Szybka nocna podróż do kliniki weterynaryjnej całodobowej do Wrocławia oddalonego od nas o 90 km. Kolejne zastrzyki, kroplówka... Od czego takie coś? Otóż od wrzodów w żołądku po sterydach które przyjmował a nie powinien do swojej choroby . Pełno badań, wizyt, leków . W kolejnych badaniach krwi wyszło że być może zaczyna coś się dziać z nerkami ...  

W najbliższym czasie czeka nas znów pobieranie krwi oraz usg . Koszty badań, karmy specjalistycznej, leków, wizyt jest kolosalna. Każdego dnia walczę o zdrowie a nawet życie mojego przyjaciela, ale niestety finansowo jest nam coraz trudniej podołać, dlatego prosimy o każdy grosz aby móc dalej leczyć Azyla, który w ciągu tak krótkiego życia tyle już przeszedł.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Monika Łapińska - awatar

Monika Łapińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij