Zbiórka Dla mojego kochanego dziadka - zdjęcie główne

Dla mojego kochanego dziadka

300 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Zięba - awatar

Dominika Zięba

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Zwracam się z prośbą o pomoc finansową. Mój dziadek (91 lat) był zawsze osobą bardzo energiczną i pełną życia. Dzięki niemu miałam wspaniałe dzieciństwo, wszystko do czego doszłam zawdzięczam jemu. Zrobię wszystko żeby mu pomóc. 

W zeszłym roku dziadek prawie codziennie jeździł na swoją ukochaną działkę. Pod koniec roku zaczął tracić apetyt. Zdiagnozowano u niego Alzheimera. Był coraz słabszy ponieważ jadł bardzo mało. Jedynym rozwiązaniem było założenie sondy PEG, jednak dopiero po 2 tyg. starań udało się dostać do szpitala celem wykonania zabiegu. 

Zdjęcia z 1 lutego 2019:

Przez te 2 tyg. dziadek z osoby w miarę samodzielnej ( sam korzystał z toalety, jadł i pił) i komunikatywnej stał się osobą leżącą, od tego momentu nie odezwał się. W szpitalu doszło do powstania odleżyn. 

Obecnie dziadek jest już w domu, ma materac przeciwodleżynowy oraz w najbliższych dniach dostanie pompę żywieniową. 

Robimy wszystko żeby opanować odleżyny, niestety chirurg w szpitalu nic z nimi nie zrobił, a lekarz przepisał zwykłe opatrunki które się nie nadają. 

Chcemy opiekować się dziadkiem w domu, liczymy na to że znów stanie na nogi, najważniejsze to teraz pokonanie odleżyn i rehabilitacja. Wymagają one interwencji chirurga i zmian opatrunków przez wykwalifikowaną pielęgniarke. 

Chcielibyśmy przeznaczyć zebrane środki na leczenie chirurgiczne, opiekę pielęgniarki oraz środki do leczenia odleżyn, które są kosztowne. Będzie również potrzebna rehabilitacja, ponieważ doszło do przykurczu nóg. 

Z góry dziękuję za każdą pomoc! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dominika Zięba - awatar

  Dominika Zięba

  03.03.2019
  03.03.2019

  Dziękuję bardzo za każdą pomoc!

  W szpitalu powiedzieli nam, że odleżyn nie da się już wyleczyć,a tak poza tym za kilka dni dziadek umrze.

  Dziadek zaczął mówić, porusza rękami i nogami, ręce są na tyle sprawne, że potrafi sobie wysmarkać nos, rozpiąć guziki itp. Znaleźliśmy wspaniałą osobę, która pomaga nam w leczeniu odleżyn, efekty są świetne, a co najważniejsze nie odczuwa bólu.

  Zdjęcie aktualizacji 27 252

300 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Zięba - awatar

Dominika Zięba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł - awatar
Paweł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anonimowo - awatar
anonimowo
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij