Zbiórka Karma i leki dla fretek z UA - zdjęcie główne

Karma i leki dla fretek z UA

7 882 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

To już druga zbiórka na karmę i leki dla ukraińskich fretek.  Pieniądze z poprzedniej już wykorzystaliśmy w całości. 

Większość fretek pozostała w Ukrainie, domy tymczasowe są zapełnione.  Potrzeby wciąż rosną, bo leczenie i wyżywienie fretek w obecnej sytuacji w Ukrainie staje się  coraz trudniejsze.  Nasze Stowarzyszenie wysyła regularnie karmę i najbardziej potrzebne produkty. Na miejscu świetnie zorganizowani opiekunowie rozsyłają karmę i leki we wszystkie zakątki Ukrainy głównie za pomocą wewnętrznej poczty i wolontariuszy. Karma dotarła nawet do najdalszych wschodnich obszarów Ukrainy  do Chersonia, Doniecka czy Donbasu, także Połtawy , Żytomierza i wielu innych miejscowości.  Do tej pory przewieźliśmy z Polski ok. 450 kg suchej karmy, a oprócz tego kilkaset kg innych najpotrzebniejszych produktów - mięso suszone, pasty, olej, środki wspomagające leczenie i wiele innych niezbędnych rzeczy. Wszystko trafia bezpośrednio do potrzebujących. Dzięki hojnym Darczyńcom mogliśmy pomóc tym zwierzakom i ich Opiekunom. Otrzymaliśmy zarówno pieniądze jak i dary rzeczowe wielu krajów Europy i Ameryki.  

Jesteśmy małą organizacją, sami nie podołamy takiemu wyzwaniu. Dla tego zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w zebraniu środków na zakup karmy. Resztą my się zajmiemy, obiecujemy że ani jedna złotówka się nie zmarnuje , że każdy gram karmy trafi do potrzebujących fretek. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

  Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek

  31.08.2022
  31.08.2022

  Sierpniowa dostawa dojechała do Kijowa. Wasze dary już docierają do potrzebujących fretek w odległych miejscach w Ukrainie (na zdjęciu sprzed 4 dni puchate stadko z Ukrainy sprawdza zawartość przesyłki ). Wszystkie zgromadzone środki z tej zbiórki już wykorzystaliśmy. Jeśli uda się zebrać pieniądze to we wrześniu też wyślemy. Priorytetem jak zwykle są leki i karma. Wszystko bardzo drożeje, wiemy że coraz trudniej nam znaleźć wolne środki. Ale wiemy też że bez naszej pomocy mniej fretek ukraińskich przeżyje w zdrowiu ten trudny czas. Do tej pory zrobiliśmy razem bardzo dużo, od marca 2022 wysłaliśmy 19 kilkudziesięciokilogramowych paczek. Pomóżcie nam wysłać dwudziestą.

  Zdjęcie aktualizacji 101 018

Komentarze


 • Crissy and the fuzzbutts - awatar

  Crissy and the fuzzbutts

  03.09.2022
  03.09.2022

  I hope this helps the ferrets and their loving people!

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

   Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - Organizator zbiórki

   04.09.2022
   04.09.2022

   thank you very much for being with us. Every donation is a treasure for them. We wish you all the best.

7 882 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 75

Monika Wiryńska - awatar
Monika Wiryńska
25
Kasia - awatar
Kasia
20
FerretTails - awatar
FerretTails
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dominika - awatar
Dominika
20
Joanna - awatar
Joanna
100
Olga - awatar
Olga
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij