Zbiórka Karma i leki dla fretek z UA - zdjęcie główne

Karma i leki dla fretek z UA

12 867 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

To już druga zbiórka na karmę i leki dla ukraińskich fretek.  Pieniądze z poprzedniej już wykorzystaliśmy w całości. 

Większość fretek pozostała w Ukrainie, domy tymczasowe są zapełnione.  Potrzeby wciąż rosną, bo leczenie i wyżywienie fretek w obecnej sytuacji w Ukrainie staje się  coraz trudniejsze.  Nasze Stowarzyszenie wysyła regularnie karmę i najbardziej potrzebne produkty. Na miejscu świetnie zorganizowani opiekunowie rozsyłają karmę i leki we wszystkie zakątki Ukrainy głównie za pomocą wewnętrznej poczty i wolontariuszy. Karma dotarła nawet do najdalszych wschodnich obszarów Ukrainy  do Chersonia, Doniecka czy Donbasu, także Połtawy , Żytomierza i wielu innych miejscowości.  Do tej pory przewieźliśmy z Polski ok. 450 kg suchej karmy, a oprócz tego kilkaset kg innych najpotrzebniejszych produktów - mięso suszone, pasty, olej, środki wspomagające leczenie i wiele innych niezbędnych rzeczy. Wszystko trafia bezpośrednio do potrzebujących. Dzięki hojnym Darczyńcom mogliśmy pomóc tym zwierzakom i ich Opiekunom. Otrzymaliśmy zarówno pieniądze jak i dary rzeczowe wielu krajów Europy i Ameryki.  

Jesteśmy małą organizacją, sami nie podołamy takiemu wyzwaniu. Dla tego zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w zebraniu środków na zakup karmy. Resztą my się zajmiemy, obiecujemy że ani jedna złotówka się nie zmarnuje , że każdy gram karmy trafi do potrzebujących fretek. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

  Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek

  27.01.2023
  27.01.2023

  Kochani, udało się zebrać pieniądze. Paczki już prawie gotowe, koło 60 kg potrzebnych fretkowych rzeczy, które zakupujemy zgodnie z tym o co proszą ich Opiekunowie. Jutro paczki jadą na Ukrainę. W niedzielę będą w Kijowie.
  Bardzo Wam dziękujemy !!!

  Zdjęcie aktualizacji 111 384

Komentarze


 • Chris and Vivz - awatar

  Chris and Vivz

  30.10.2022
  30.10.2022

  Sending you prayers and safety! Thank you for your selfless love to take care of the ferrets! 💙🙏😊

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

   Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - Organizator zbiórki

   03.11.2022
   03.11.2022

   Thank You very much <3 .

 • Crissy and the fuzzbutts - awatar

  Crissy and the fuzzbutts

  03.09.2022
  03.09.2022

  I hope this helps the ferrets and their loving people!

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

   Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - Organizator zbiórki

   04.09.2022
   04.09.2022

   thank you very much for being with us. Every donation is a treasure for them. We wish you all the best.

12 867 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 106

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
210
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Alicja - awatar
Alicja
150
Kimi & Tełka - awatar
Kimi & Tełka
50
Saskia - awatar
Saskia
500
MiKK - awatar
MiKK
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij