Zbiórka dla Grześka - leczenie sm - zdjęcie główne

dla Grześka - leczenie sm

17 577 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 286 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Wróblewska - awatar

Ewa Wróblewska

Organizator zbiórki

U mojego męża Grzegorza zostało zdiagnozowane stwardnienie rozsiane, postać pierwotna postępująca.Na chwilę obecną Grzesiek ma 5 hiperintensywnych ognisk w mózgu oraz jedno w tylnej części rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym.  Ta diagnoza zburzyła spokój w naszej rodzinie. Przed nami długi i niestety kosztowny proces leczenia i rehabilitacji. 

Grzesiek już wcześniej poważnie chorował. Przeszedł 3 operacje bioder, a przez ostatnie 7 lat leczył się na przewlekłe zapalenie stawów,  na które dostawał chemię, co dodatkowo osłabiało jego organizm.  

Otrzymał również na orzeczenie o stopniu o niepełnosprawności.

Mąż przez lata oddawał krew, ja byłam wolontariuszką, wspomagaliśmy akcje charytatywne, działaliśmy w ramach "Szlachetnej paczki". Ja również zawodowo zajmuję się pomaganiem, jestem pracownikiem socjalnym w GOPSie. Niestety teraz sami potrzebujemy pomocy.

Całe życie pracowaliśmy, nie poddawaliśmy się, walczyliśmy z codziennością. Kojarzycie nasz sklep? To była nasza nadzieja na lepsze jutro. Była...

Straciliśmy płynność finansową, nie mieliśmy za co kupować towaru, więc straciliśmy także możliwość zarabiania i spłacania zobowiązań. 

Nadal walczymy, ale doszliśmy do momentu, w którym sami już nie dajemy rady. Pogarszający się stan zdrowia męża i dodatkowe koszty z tym związane nie pozwalają nam na spłacanie zobowiązań, ani na bieżące utrzymanie. Wykorzystaliśmy już wszelkie własne zasoby Jeżeli to czytasz i możesz pomóc, proszę zrób to. Udostępnij tę zbiórkę swoim znajomym, wpłać choćby symboliczną kwotę i nie hejtuj. Już wystarczająco dostaliśmy od życia po dupie. Więcej już nie udźwigniemy. 

Grzesiek ma również założone subkonto w fundacji, gdzie można przekazywać 1% podatku przy rozliczeniu rocznym.  W PIT należy wpisać KRS Fundacji 0000270809 i CEL Olszewski 12528.

Dzisiaj przyszło nowe orzeczenie z ZUS, Grzesiek jest całkowicie niezdolny do pracy do 30.06.2024 r. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Wróblewska - awatar

  Ewa Wróblewska

  23.06.2021
  23.06.2021

  Dawno nie aktualizowaliśmy tej strony, po drodze były badania, lekarze, zabiegi i w końcu okazało się, że nawet wszechmocny ZUS nie uzdrowił Grześka. Dzisiaj przyszło nowe orzeczenie.

  Zdjęcie aktualizacji 70 252

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.10.2020
  16.10.2020

  Zdrowia życzę <3

  • Ewa Wróblewska - awatar

   Ewa Wróblewska - Organizator zbiórki

   16.10.2020
   16.10.2020

   Dziękujemy bardzo!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.08.2020
  06.08.2020

  Zdrowia, wytrwałości i do zobaczenia niebawem.

 • M. Kubiniec - awatar

  M. Kubiniec

  09.02.2020
  09.02.2020

  Zdrówka życzę.

  • Ewa Wróblewska - awatar

   Ewa Wróblewska - Organizator zbiórki

   10.02.2020
   10.02.2020

   Dziękujemy bardzo!

 • Joanna - awatar

  Joanna

  08.10.2019
  08.10.2019

  Dużo, dużo zdrowia

  • Ewa Wróblewska - awatar

   Ewa Wróblewska - Organizator zbiórki

   08.10.2019
   08.10.2019

   Dziękuję bardzo!

 • Monika i Kamil Andrusz - awatar

  Monika i Kamil Andrusz

  13.09.2019
  13.09.2019

  Powodzenia!

  • Ewa Wróblewska - awatar

   Ewa Wróblewska - Organizator zbiórki

   14.09.2019
   14.09.2019

   Dziękujemy bardzo!

17 577 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 286 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Wróblewska - awatar

Ewa Wróblewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 286

Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamila - awatar
Kamila
10
MM80 - awatar
MM80
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anna Mroczkowska - awatar
Anna Mroczkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dudziak - awatar
Dudziak
15
Lukasz - awatar
Lukasz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij