Zbiórka Chłoniak- pomóż mi wygrać - miniaturka zdjęcia

Chłoniak- pomóż mi wygrać Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Chłoniak- pomóż mi wygrać - zdjęcie główne

Chłoniak- pomóż mi wygrać

17 136 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 181 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Chłopicka - awatar

Joanna Chłopicka

Organizator zbiórki

Cześć, jestem młodą historyczką sztuki, której marzenia (wymarzona praca, ślub) zostały odebrane przez losowe wydarzenie, którego nie życzę nikomu, a wszelkie pragnienia i życiowe działania musiały zaczekać. 

Zachorowałam na bardzo rzadki i wyjątkowo agresywny rodzaj chłoniaka (anaplastyczny ALK+). Musiałam przejść ciężką chemioterapię, oraz doświadczyć niepełnosprawności. Przez długie oczekiwanie na diagnostykę doszło u mnie do owrzodzenia nowotworowego (otwarta rana zlokalizowana w pachwinie), przez niemal pół roku nie mogłam chodzić, a rana przez długie miesiące była leczona specjalistycznymi, drogimi opatrunkami. 

Teraz, gdy jestem po leczeniu i liczę, że chłoniak nie wróci, muszę mierzyć się z traumą, która odbiera mi radość każdego dnia życia. Pieniądze z tej zbiórki przeznaczone będą na leczenie powikłań choroby i chemioterapii. Po leczeniu została mi polineuropatia (bolesne uszkodzenie nerwów górnych kończyn); boląca, utrudniająca ruch blizna; być może menopauza w młodym wieku (jeszcze nie wiem jaki jest mój stan); oraz wspomniana trauma. 

Pieniądze przeznaczę na prywatne konsultacje i badania u neurologa, kardiologa, ginekologa, rehabilitację, chirurga plastyka, który mam nadzieję uelastyczni, rozrusza i zniweluje twarde zrosty i przebarwienia mojej smutnej pamiątki w pachwinie; psychologa i psychoterapię.

W telewizji wszystko wygląda idealnie, leczenie chorób onkologicznych także. Rzeczywistość jednak jest inna. Nie mogę liczyć na szybką pomoc i rehabilitację na NFZ. Nie mogę też liczyć na żaden rodzaj pomocy/ renty/ zapomogi od państwa. Ale mam nadzieję, że mogę liczyć na Twoją pomoc! W szpitalu poznałam ogromną ilość ludzi dobrego serca- wiem że istnieją. Proszę o pomoc i udostępnienie zbiórki 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Chłopicka - awatar

  Joanna Chłopicka

  27.10.2022
  27.10.2022

  Wiecie, nie dość, że żadna renta ani zasiłek mi nie przysługuje, to wyrzucili mnie z urzędu pracy, bo skoro jestem całkowicie niezdolna do pracy, to znaczy że nie jestem bezrobotna, bo nie szukam aktywnie pracy. Tym sposobem pozbawili mnie ubezpieczenia. ZUS nie dał mi renty, więc nie dał też ubezpieczenia, urząd pracy je odebrał. Myślałam, że uda mi się to poskładać, dali mi tylko tydzień na załatwienie papierów. Nie udało się, nie znalazłam ubezpieczenia. W tym czasie miałam bardzo ważne badanie -tomografię komputerową całego ciała z kontrastem. To będzie bardzo drogie i chyba zmuszą mnie do zapłacenia. W tym czasie mam też rehabilitację. Chciałam, żeby ta zbiórka opłacała leczenie, którego NIE MOGĘ zrobić na NFZ. Tymczasem wasze pieniądze będą opłacać leczenie NFZ... MOPS jest ostatnią deską, każą kłamać, żeby ominąć kryterium dochodowe, rodzina musi napisać oświadczenie, że właściwie się mnie wyrzeka, że mi nie pomagają i nie są w stanie zapewnić niczego, a przecież to nie prawda!!! Tylko dzięki nim istnieję. Inaczej ubezpieczenie w MOPS też mi nie przysługuje. W takim razie co i gdzie mi przysługuje? Trumna, na to ZUS daje 4k. Czy ja jestem roszczeniowa? Chciałam tylko wyzdrowieć😭

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.2022
  03.09.2022

  OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-o-pomoc

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.2022
  29.08.2022

  Dużo dużo zdrowia i wytrwałości w walce o swoje szczęście i spokój 🤍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.2022
  21.08.2022

  Dzielna dziewczyna, dużo zdrówka Asia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.08.2022
  20.08.2022

  Trzymaj się! Dużo zdrowia i sił!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.08.2022
  16.08.2022

  Asiu, trzymaj się! Będzie dobrze, a jak wrócisz do formy to może oprowadzisz mnie z córcią po jakimś muzeum ;)

17 136 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 181 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Chłopicka - awatar

Joanna Chłopicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 181

św. Mikołaj z nawłoci - awatar
św. Mikołaj z nawłoci
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysiek - awatar
Krzysiek
100
Karolina Zaleska - awatar
Karolina Zaleska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sebastian - awatar
Sebastian
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij