Zbiórka Dla Kajtka - zdjęcie główne

Dla Kajtka

2 222 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Mikołajczyk - awatar

Karolina Mikołajczyk

Organizator zbiórki

Kajtuś ma 2,5 roku, to bardzo wesoły i rezolutny chłopiec, lecz kilka dni temu zdiagnozowano u niego bardzo przykrą chorobę- cukrzycę typu 1. Mama Kajtka, Sylwia, dowiedziała się, że są badania kliniczne nad cukrzycą tego typu zwiazane z wykorzystaniem komórek macierzystych. Sylwia jest w koncówce ciąży z córeczką, podczas porodu bedzie można pobrać komórki macierzyste, pomóżmy rodzicom tego wspaniałego chłopca w zebraniu funduszy na ten cel. Liczy się każdy grosz. Sprawa jest pilna, bo Sylwia właśnie trafiła do szpitala ze skurczami (oby tylko przepowiadającymi). Wstępnie oszacowany koszt to około 4 tysięcy złotych.  Te pieniędze to szansa na lepsze życie dla tego słodkiego chłopca. ❤

Pomożecie Kajtkowi? ❤

Dziękuje w imieniu swoim i rodziców Kajtka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Pawel Gie - awatar

    Pawel Gie

    02.02.19
    02.02.19

    Pozdrawiam. Trzymajcie sie.

2 222 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Mikołajczyk - awatar

Karolina Mikołajczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Dariusz Kwiecień - awatar
Dariusz Kwiecień
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pawel Gie - awatar
Pawel Gie
100
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Kalinowska - awatar
Joanna Kalinowska
50
Sandra K - awatar
Sandra K
20
Maja - awatar
Maja
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij