Zbiórka Dla Kajtka - zdjęcie główne

Dla Kajtka

2 222 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Mikołajczyk - awatar

Karolina Mikołajczyk

Organizator zbiórki

Kajtuś ma 2,5 roku, to bardzo wesoły i rezolutny chłopiec, lecz kilka dni temu zdiagnozowano u niego bardzo przykrą chorobę- cukrzycę typu 1. Mama Kajtka, Sylwia, dowiedziała się, że są badania kliniczne nad cukrzycą tego typu zwiazane z wykorzystaniem komórek macierzystych. Sylwia jest w koncówce ciąży z córeczką, podczas porodu bedzie można pobrać komórki macierzyste, pomóżmy rodzicom tego wspaniałego chłopca w zebraniu funduszy na ten cel. Liczy się każdy grosz. Sprawa jest pilna, bo Sylwia właśnie trafiła do szpitala ze skurczami (oby tylko przepowiadającymi). Wstępnie oszacowany koszt to około 4 tysięcy złotych.  Te pieniędze to szansa na lepsze życie dla tego słodkiego chłopca. ❤

Pomożecie Kajtkowi? ❤

Dziękuje w imieniu swoim i rodziców Kajtka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Pawel Gie - awatar

    Pawel Gie

    02.02.2019
    02.02.2019

    Pozdrawiam. Trzymajcie sie.

2 222 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Mikołajczyk - awatar

Karolina Mikołajczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Dariusz Kwiecień - awatar
Dariusz Kwiecień
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pawel Gie - awatar
Pawel Gie
100
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Kalinowska - awatar
Joanna Kalinowska
50
Sandra K - awatar
Sandra K
20
Maja - awatar
Maja
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij