Zbiórka Najmłodsze odkrycie programu - zdjęcie główne

Najmłodsze odkrycie programu

13 285 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 400 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Jakóbiak - awatar

Łukasz Jakóbiak

Organizator zbiórki

Laura Pietryka ma 9 lat. Naukę gry na instrumencie rozpoczęła u profesora Roberta Handermandera we wrześniu 2017 roku w Ognisku Muzycznym. Pierwsze kroki muzyczne zaczęła od utworów dziecięcych, jako pierwszy „Wlazł kotek na płotek”. We wrześniu 2018 roku została przyjęta do Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku nadal uczęszczając do profesora Roberta Handermandera. Bardzo szybko rozwija się muzycznie. 

Rodzice Laury:

"Oboje pracujemy, ale każdy jeden wyjazd konkursowy pochłania cały nasz zarobek włącznie z tym co uda nam się dodatkowo dorobić poprzez chałupnictwo wykonywane wieczorami. Każdy wyjazd wiąże się z opłaceniem wyżywienia, dojazdu, noclegu, a także wpisowego na konkursy. Dla tak małych dzieci jedyną nagrodą zazwyczaj jest dyplom, czasami statuetka i jakaś drobnostka, ale uważamy, że warto. Zbieramy pieniądze na profesjonalny instrument jakim jest pianino cyfrowe NORD GRAND, na którym Laura mogłaby grać i rozwijać się muzycznie również poza domem oraz mieć możliwość zaprezentowania się na najróżniejszych występach bez ograniczeń dźwiękowych jakie nakładają instrumenty cyfrowe niższej klasy. Klawiatura w tym instrumencie posiada system młoteczkowy i jest bardzo zbliżona do klasycznych fortepianów."

Łukasz Jakóbiak: 

Czuję, że w tym przypadku będę mógł pomóc bo wiem, że moi widzowie są wrażliwi na tego typu talenty. Przygotowałem zbiórkę dla Laury na zakup pianina NORD GRAND dla dalszego rozwoju i możliwości występów w każdym miejscu. Już widzę obrazek jak część wspierających za parę lat pojawi się na koncercie Laury i powie sobie w głowie "to również dzięki mnie".

Proszę o pomoc, wpłatę, udostępnienie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Maria - awatar

  Maria

  27.02.20
  27.02.20

  Laura, życzę Ci wszelkiej pomyślności💖👍👏

 • Lidka - awatar

  Lidka

  27.02.20
  27.02.20

  laura jestes cdowna

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.20
  16.02.20

  To zaszczyt móc pomóc tej cudownej dziewczynce. Jestem wzruszona. Trzymam mocno kciuki, będzie pięknie 😊❤️🙏

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  16.02.20
  16.02.20

  Powodzenia !

 • MarzenaW - awatar

  MarzenaW

  16.02.20
  16.02.20

  Leć Maleńka z tym talentem przez cały świat❤️😘

13 285 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 400 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Jakóbiak - awatar

Łukasz Jakóbiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 400

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian Łubiński - awatar
Sebastian Łubiński
20
Agnieszka MR - awatar
Agnieszka MR
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Madzik - awatar
Madzik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij