Zbiórka Na pomoc prawną dla Marysi ! - miniaturka zdjęcia

Na pomoc prawną dla Marysi ! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na pomoc prawną dla Marysi ! - zdjęcie główne

Na pomoc prawną dla Marysi !

2 032 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Liliana Czubkowska - awatar

Liliana Czubkowska

Organizator zbiórki


Mam na imię Lilka i jestem mamą 16-letniej Marysi, która cierpi na Dziecięce Porażenie Mózgowe od urodzenia. Choroba córki jest wynikiem błędu medycznego przy porodzie.
Od prawie 12 lat walczę w sądzie o prawdę i godne życie mojej córki. Siódmego sierpnia tego roku zapadł kolejny wyrok w sprawie , niestety, niekorzystny dla nas.
Wszyscy wiemy jak ciężko wygrać taka sprawę kiedy nie ma się sztabu doświadczonych adwokatów, a Ci za swoją pracę oczekują wynagrodzenia. Dlatego właśnie ta zbiórka.
Nie jest mi łatwo prosić o taką pomoc, ale dumę chowam do kieszeni, bo robię to dla córki. Czuję się pokrzywdzona przez wymiar sprawiedliwości, wiem że moje dziecko nie miało urodzić się chore. Mam opinie znanego  lekarza, która potwierdza szereg zaniedbań, ale jestem zwykłym, szarym  obywatelem, który stając na przeciw korpo medycznego zostaje zmieciony. Pieniądze potrzebne są na dalszą walkę  o honor mój i mojego dziecka, czyli na opłacenie adwokatów. Pomoc Wasza będzie dla mojej rodziny nieoceniona, każdy grosz będzie dla mnie ważny, bo wiem, że tę walkę mogę wygrać. Marna ze mnie pisarka, ale mam nadzieję  że przekonałam Was i pomożecie wygrać mnie i mojemu dziecku ten nierówny pojedynek.

18 września  ,  mamy uzasadnienie  wyroku  ,  półtora  miesiąca  od wydania wyroku  , teraz możemy  ruszyć  do walki  , w środę  spotkanie  z osobą  ,  która  już wystawiała prywatną  opinie  do sprawy    i wyraziła  chęć  dalszej  pomocy .

Bardzo dziękujemy  za pomoc  już  oferowaną  i prosimy  o dalsze  wsparcie  

Mama  Marysi  !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Johny - awatar

  Johny

  13.08.2017
  13.08.2017

  Powodzenia

 • Edyta Mielczarek - awatar

  Edyta Mielczarek

  10.08.2017
  10.08.2017

  Powodzenia.

 • Agata Wojdecka - awatar

  Agata Wojdecka

  10.08.2017
  10.08.2017

  Powodzenia Lilka. Zachęcam wszystkich do pomocy tej cudnej mamie i córce 😚

 • Martina Paprocka - awatar

  Martina Paprocka

  09.08.2017
  09.08.2017

  jesteś super dzielna. walcz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.08.2017
  09.08.2017

  Powodzenia!

2 032 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Liliana Czubkowska - awatar

Liliana Czubkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

Tmeq Wntóh - awatar
Tmeq Wntóh
50
Jacek - awatar
Jacek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
20
Magda - awatar
Magda
50
Agnieszka Parchan - awatar
Agnieszka Parchan
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
iwona - awatar
iwona
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij