Zbiórka Godne życie bez bólu dla Mufasy - zdjęcie główne

Godne życie bez bólu dla Mufasy

1 585 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

W imieniu Mufasy błagamy o Państwa pomoc!

Mufasa jest ok. 13 letnim kotem. Gdy do nas trafił nie wiedzieliśmy o nim za dużo. Tylko zdjęcie mogło nam zdradzić, że w życiu przeszedł wiele. Nasz seniorek ma wigor, ma energię i pozytywne nastawienie do świata, ale ma też smutną stronę życia. 

Mufasa  ma zapalenie górnych dróg oddechowych, w jamie ustnej nadżerki, zapalenie dziąseł, a spod kłów płynie ropa.

Jak widzi miskę wody wypija całą  w 3 minuty, ma rozdarty brzeg powiekowy, który wymaga plastycznej interwencji.

 O dziwo przy tym stanie apetyt go nie opuszcza, a najlepsze jest to, że cały czas jest pozytywie nastawiony do świata, potrafi doceniać pozytywy... Dlatego tak bardzo zasługuje by zawalczyć o jego zdrowie i dobre samopoczucie!

 Chcemy mu zapewnić życie bez bólu, by żył godnie w swoim wieku...

Pomożecie nam odmienić los Mufasy? Pomożecie nam wyleczyć Mufasę?

 Mufasa przebywa obecnie w lecznicy w Markach pod Warszawą. 

 Aktualnie dostaje antybiotyki leki przeciwzapalne, leki podnoszące odporność. W najbliższych dniach czeka go dalsza diagnostyka, badanie krwi, moczu oraz USG. Jeśli wyniki pozwolą, na pewno czeka go konsultacja stomatologiczna. Na razie jednak musimy podbudować zdrowie naszego księcia. 

Środki z tej zbiórki przeznaczymy na diagnostykę i leczenie Mufasy, m.in. na:  badanie krwi, moczu, USG, sanację jamy ustnej, leczenie nerek i specjalistyczną karmę. 


Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Komentarze


 • Edyta - awatar

  Edyta

  18.03.2018
  18.03.2018

  Zdrowiej dzielny wojowniku✊

 • Ewelina M. - awatar

  Ewelina M.

  07.03.2018
  07.03.2018

  Na dobry początek :-)

1 585 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Karolina Szuryn - awatar
Karolina Szuryn
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 200
Paulina Jesionowska - awatar
Paulina Jesionowska
25
Monika Goszczyńska - awatar
Monika Goszczyńska
30
Edyta - awatar
Edyta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ilona - awatar
Ilona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dorka - awatar
Dorka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij