Zbiórka Godne życie bez bólu dla Mufasy - zdjęcie główne

Godne życie bez bólu dla Mufasy

1 585 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

W imieniu Mufasy błagamy o Państwa pomoc!

Mufasa jest ok. 13 letnim kotem. Gdy do nas trafił nie wiedzieliśmy o nim za dużo. Tylko zdjęcie mogło nam zdradzić, że w życiu przeszedł wiele. Nasz seniorek ma wigor, ma energię i pozytywne nastawienie do świata, ale ma też smutną stronę życia. 

Mufasa  ma zapalenie górnych dróg oddechowych, w jamie ustnej nadżerki, zapalenie dziąseł, a spod kłów płynie ropa.

Jak widzi miskę wody wypija całą  w 3 minuty, ma rozdarty brzeg powiekowy, który wymaga plastycznej interwencji.

 O dziwo przy tym stanie apetyt go nie opuszcza, a najlepsze jest to, że cały czas jest pozytywie nastawiony do świata, potrafi doceniać pozytywy... Dlatego tak bardzo zasługuje by zawalczyć o jego zdrowie i dobre samopoczucie!

 Chcemy mu zapewnić życie bez bólu, by żył godnie w swoim wieku...

Pomożecie nam odmienić los Mufasy? Pomożecie nam wyleczyć Mufasę?

 Mufasa przebywa obecnie w lecznicy w Markach pod Warszawą. 

 Aktualnie dostaje antybiotyki leki przeciwzapalne, leki podnoszące odporność. W najbliższych dniach czeka go dalsza diagnostyka, badanie krwi, moczu oraz USG. Jeśli wyniki pozwolą, na pewno czeka go konsultacja stomatologiczna. Na razie jednak musimy podbudować zdrowie naszego księcia. 

Środki z tej zbiórki przeznaczymy na diagnostykę i leczenie Mufasy, m.in. na:  badanie krwi, moczu, USG, sanację jamy ustnej, leczenie nerek i specjalistyczną karmę. 


Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Komentarze


 • Edyta - awatar

  Edyta

  18.03.18
  18.03.18

  Zdrowiej dzielny wojowniku✊

 • Ewelina M. - awatar

  Ewelina M.

  07.03.18
  07.03.18

  Na dobry początek :-)

1 585 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Karolina Szuryn - awatar
Karolina Szuryn
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 200
Paulina Jesionowska - awatar
Paulina Jesionowska
25
Monika Goszczyńska - awatar
Monika Goszczyńska
30
Edyta - awatar
Edyta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ilona - awatar
Ilona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dorka - awatar
Dorka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij