Zbiórka Zbiórka na operację Natalki - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na operację Natalki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na operację Natalki - zdjęcie główne

Zbiórka na operację Natalki

0 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Wróblewska - awatar

Anna Wróblewska

Organizator zbiórki


Natalka ma 15 lat. Urodziła się z porażeniem, wodogłowiem i problemami ruchowymi oraz wadami wzroku. Jest to tylko kilka efektów choroby. 

Natalia codziennie walczy o uśmiech i lepsze jutro. Potrzebuje pieniędzy na rehabilitację i operacje nóg polegającą na uwalnianiu przykurczów, dzięki czemu stan nóg o wiele się poprawi. Niestety operacja jest bardzo kosztowna. 

Natalka porusza się głównie na wózku. Potrafi chodzić trzymając się ręki innej osoby, jednak przejście kilometra jest dla niej tak męczące jak dla osoby zdrowej przejście kilku lub nawet kilkunastu kilometrów.

Pieniądze zbieramy na : 

- wizytę lekarską (przed operacją) koszt to 400zł

-rehabilitacje (jedna godzina 60zł)

- operacje. Koszt to 11 tysięcy zł. 

W imieniu Natalki i jej rodziny prosimy o pomoc. Natalka nigdy nie wyzdrowieje calkowicie ale możemy sprawić aby czuła się o wiele lepiej. 

Dziękujemy za okazane wsparcie :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Wróblewska - awatar

Anna Wróblewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij