Zbiórka Leczenie Neski - zdjęcie główne

Leczenie Neski

2 416 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kobusińska - awatar

Marta Kobusińska

Organizator zbiórki

Mam na imię Marta, z zawodu jestem groomerem.  W styczniu podupadłam mocno na zdrowiu, przeszłam operację kręgosłupa, obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim i jestem w trakcie rehabilitacji. W ciągu najbliższych kilku miesięcy nie będę mogła wrócić do pracy, co skutkuje znacznym obniżeniem stopy życiowej. W mojej sytuacji jeśli nie pracuję, to nie zarabiam. 

Neska to moje 1,5 kg słodyczy. Od szczeniaka ma problemy z układem pokarmowym. Od 3 lat jest na specjalistycznej karmie, od ponad roku ma włączone leczenie objawowe. Diagnostyka jest skomplikowana ponieważ sunia ma arytmię serca i nie można wykonać badań pod narkozą. W ostatnim czasie dochodziło do licznych biegunek z krwią i wymiotów. Zrobiono badania w kierunku chłoniaka i wysłano je do specjalistycznego laboratorium w Niemczech.  W międzyczasie u pieska pojawiły się wymioty ze świeżą krwią.  Doszło do nadżerek w żołądku, do jego stanu zapalnego, stan zapalny objął również dwunastnicę. Nadeszły wyniki z Niemiec, które wskazują zatrucie bakterią Clostridium i zalecają szczegółowe USG jamy brzusznej.

W czasie mojej choroby mocno nadwyrężyłam budżet domowy. Terminy w NFZ były kosmicznie długie, więc większość badań i rehabilitację opłacałam prywatnie. W międzyczasie cały czas diagnozowałam Nesika. Mała była wożona na zastrzyki, leczona w domu, specjalistycznie żywiona.

Po niedawnym zaostrzeniu choroby koszty leczenia Neski gwałtownie wzrosły. W ciągu doby były to wydatki rzędu 600 zł, plus recepty do wykupienia, zastrzyki co drugi dzień i planowane długotrwałe leczenie. Po dokonaniu opłat stałych jak czynsz, prąd, gaz zostaje nam na życie około 20 zł na dzień. Sama wychowuję syna w wieku szkolnym, nie mogę wrócić do pracy. Leczę Neskę , bo czemu ona jest winna. To mój obowiązek zająć się Nią w jak najlepszy sposób. 

Nigdy nie prosiłam o pomoc, sama pomagałam.

Dziś patrzę na Nesika i widzę jak cierpi. Marzy mi się dla niej najlepsza opieka, która jak wiadomo jest kosztowna. Dlatego proszę o wsparcie finansowe i pomoc w jej dochodzeniu do zdrowia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda Zagrodzka - awatar

  Magda Zagrodzka

  10.04.2019
  10.04.2019

  Drobna kwota, ale mam nadzieję, że uzbieracie ❤

 • Iwona Lelonek - awatar

  Iwona Lelonek

  09.04.2019
  09.04.2019

  zdrowia dla wszystkich

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  08.04.2019
  08.04.2019

  Zdrowka sloneczko❤️

 • Renata Polaczek - awatar

  Renata Polaczek

  06.04.2019
  06.04.2019

  Zdróweczka Nesiczku <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.2019
  05.04.2019

  życzę Pani zdrowia

2 416 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kobusińska - awatar

Marta Kobusińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 75

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aga Sierzputowska - awatar
Aga Sierzputowska
40
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Taterka - awatar
Agnieszka Taterka
20
Magda Zagrodzka - awatar
Magda Zagrodzka
20
Iwona Lelonek - awatar
Iwona Lelonek
20
Agnieszka Zadura - awatar
Agnieszka Zadura
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij