Zbiórka Leczenie Neski - zdjęcie główne

Leczenie Neski

2 416 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać teraz
 
Marta Kobusińska - awatar

Marta Kobusińska

Organizator zbiórki

Mam na imię Marta, z zawodu jestem groomerem.  W styczniu podupadłam mocno na zdrowiu, przeszłam operację kręgosłupa, obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim i jestem w trakcie rehabilitacji. W ciągu najbliższych kilku miesięcy nie będę mogła wrócić do pracy, co skutkuje znacznym obniżeniem stopy życiowej. W mojej sytuacji jeśli nie pracuję, to nie zarabiam. 

Neska to moje 1,5 kg słodyczy. Od szczeniaka ma problemy z układem pokarmowym. Od 3 lat jest na specjalistycznej karmie, od ponad roku ma włączone leczenie objawowe. Diagnostyka jest skomplikowana ponieważ sunia ma arytmię serca i nie można wykonać badań pod narkozą. W ostatnim czasie dochodziło do licznych biegunek z krwią i wymiotów. Zrobiono badania w kierunku chłoniaka i wysłano je do specjalistycznego laboratorium w Niemczech.  W międzyczasie u pieska pojawiły się wymioty ze świeżą krwią.  Doszło do nadżerek w żołądku, do jego stanu zapalnego, stan zapalny objął również dwunastnicę. Nadeszły wyniki z Niemiec, które wskazują zatrucie bakterią Clostridium i zalecają szczegółowe USG jamy brzusznej.

W czasie mojej choroby mocno nadwyrężyłam budżet domowy. Terminy w NFZ były kosmicznie długie, więc większość badań i rehabilitację opłacałam prywatnie. W międzyczasie cały czas diagnozowałam Nesika. Mała była wożona na zastrzyki, leczona w domu, specjalistycznie żywiona.

Po niedawnym zaostrzeniu choroby koszty leczenia Neski gwałtownie wzrosły. W ciągu doby były to wydatki rzędu 600 zł, plus recepty do wykupienia, zastrzyki co drugi dzień i planowane długotrwałe leczenie. Po dokonaniu opłat stałych jak czynsz, prąd, gaz zostaje nam na życie około 20 zł na dzień. Sama wychowuję syna w wieku szkolnym, nie mogę wrócić do pracy. Leczę Neskę , bo czemu ona jest winna. To mój obowiązek zająć się Nią w jak najlepszy sposób. 

Nigdy nie prosiłam o pomoc, sama pomagałam.

Dziś patrzę na Nesika i widzę jak cierpi. Marzy mi się dla niej najlepsza opieka, która jak wiadomo jest kosztowna. Dlatego proszę o wsparcie finansowe i pomoc w jej dochodzeniu do zdrowia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda Zagrodzka - awatar

  Magda Zagrodzka

  10.04.19
  10.04.19

  Drobna kwota, ale mam nadzieję, że uzbieracie ❤

 • Iwona Lelonek - awatar

  Iwona Lelonek

  09.04.19
  09.04.19

  zdrowia dla wszystkich

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  08.04.19
  08.04.19

  Zdrowka sloneczko❤️

 • Renata Polaczek - awatar

  Renata Polaczek

  06.04.19
  06.04.19

  Zdróweczka Nesiczku <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.19
  05.04.19

  życzę Pani zdrowia

2 416 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać teraz
 
Marta Kobusińska - awatar

Marta Kobusińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 75

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aga Sierzputowska - awatar
Aga Sierzputowska
40
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Taterka - awatar
Agnieszka Taterka
20
Magda Zagrodzka - awatar
Magda Zagrodzka
20
Iwona Lelonek - awatar
Iwona Lelonek
20
Agnieszka Zadura - awatar
Agnieszka Zadura
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij