Zbiórka Dla Oliviera - zdjęcie główne

Dla Oliviera

114 306 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 359 osób
Wpłać teraz
 
Monika Paśko - awatar

Monika Paśko

Organizator zbiórki

Mam na imię Monika i jestem mamą Oliviera. 15-ego lipca 2020 roku moje serce rozpadło się na milion kawałków, świat budowany z naszych uśmiechów radości i trosk runął, postawiono diagnozę-mój synek ma nowotwór złośliwy kości osteosarcoma. Wróg zaatakował bardzo podstępnie, nie dając o sobie znać wcześniej... Nie było czasu do namysłu nie było czasu na nic... Szybka diagnoza i leczenie... W naszym przypadku nie ma chemii celowanej, nie wyjedziemy do innego kraju do innej kliniki, my zostajemy tu z naszą choroba i bólem... Teraz każdego dnia stawiamy mur z łez, strachu i przerażenia w nadziei, że to wszystko uratuje moje dziecko. Przed moim synkiem długie dni spędzone na ciężkiej chemioterapii, która z każdym następnym cylkem odbiera siły do życia. Przed nami operacja i wszczepienie w miejsce wyciętej kości endoprotezy rosnącej. Na tym jednak nie koniec, kolejny etap leczenia składa się z osiemnastu tygodni chemii połączonej z bolesną rehabilitacją, dlatego proszę wszystkich o wsparcie finansowe bez którego w tym świecie nie damy rady. Zbieramy na oleje, ortezę, rehabilitację, na pokonanie bólu i życia bez niego. Proszę o każdą złotówkę, która jest dla mnie na wagę złota. Olivier codziennie pokazuje swoją siłę i robi wszystko aby pokonać chorobę. Potrzebujemy całej armii dobrych ludzi, którzy pomogą nam zebrać pieniądze na leczenie Oliviera i razem z nami zawalczyć o jego powrót do domu, rodziny i przyjaciół, na powrót do życia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.10.20
  20.10.20

  Zdrowia!

 • Surinder Parkash - awatar

  Surinder Parkash

  20.10.20
  20.10.20

  All the best to Olivier. This is from all of the supporters of my marathon run. Good luck!

 • Patrycja i Kuba - awatar

  Patrycja i Kuba

  19.10.20
  19.10.20

  Zdrówka ! Trzymamy kciuki !

 • Katarzyna K. - awatar

  Katarzyna K.

  19.10.20
  19.10.20

  Życzymy dużo zdrówka i siły <3. Adrian K. wraz z mamą

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.10.20
  19.10.20

  zdrowka dla Oliwiera :)

114 306 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 359 osób
Wpłać teraz
 
Monika Paśko - awatar

Monika Paśko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 359

Kazimiera Pierzyńska Czujwid - awatar
Kazimiera Pierzyńska Czujwid
200
Angelika Modzelewska - awatar
Angelika Modzelewska
50
Angelika Modzelewska - awatar
Angelika Modzelewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafał Szymczyk - awatar
Rafał Szymczyk
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Skrzat nr.14 - awatar
Skrzat nr.14
85
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzena Pietrzak - awatar
Marzena Pietrzak
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij