Zbiórka Wsparcie dla walecznej Oliwki - zdjęcie główne

Wsparcie dla walecznej Oliwki

30 898 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 763 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kawa - awatar

Agnieszka Kawa

Organizator zbiórki

"Niepełnosprawne dziecko to nie kara dla rodziców,ale sprawdzian z miłości i  człowieczeństwa."

Moja córka Oliwia przyszła na świat w stanie krytycznym-mocno niedotleniona ,z wrodzoną  cytomegalia ,dostała tylko 2 punty w skali Apgar za czynność serduszka.Pierwsze 3 tygodnie swojego życia spędziła w szpitalu,leżała taka maleńka z mnóstwem rurek i przewodów podłączonych do jej ciała. Dziś Oliwunia ma prawie 18 lat,w sierpniu będzie świętować  te wyjatkowe urodziny, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokonczynowe,a od piątego roku życia również na lekooporna padaczkę. Celebrujemy każdy dzień bez napadu,systematycznie rehabilitujemy Oliwke i regularnie jeździmy do specjalistycznych poradni na wizyty.Los zadrwił z naszej córki,gdy cztery lata temu zdiagnozowano u niej zwichnięcie lewego biodra,po przebytych trzech operacjach Oliwka przestała samodzielnie siedzieć i kroczyć z pomocą opiekuna.Przepadło to ,na co ciężko pracowaliśmy latami!Oliwcia jest dziewczynką zależną od pomocy drugiej osoby ,nie chodzi,musi być karmiona,myta,przebierana,korzysta z pieluch.Walczymy o zdrowie i sprawność córki każdego dnia .Rehabilitacja będzie towarzyszyła Oliwce już zawsze,zawsze będzie musiała  przyjmować ogromne ilości leków przeciwpadaczkowych i choć mamy świadomość tego,że nasza córeczka nigdy nie wyzdrowieje-walczymy!.Wszystkie potrzeby Oliwki są dla nas najważniejsze ,ale też bardzo kosztowne -poza naszymi możliwościami finansowymi.Koszt 1 godziny rehabilitacji wynosi 100 zł ,a w ciągu tygodnia potrzeba ich min.3,leki przeciwpadaczkowe ok.200 zł miesięcznie ,poza tym trzeba sporo z własnych środków dopłacać do sprzętu rehabilitacyjnego ,typu wózek ,pionizator  czy do obuwia ortopedycznego  .Mam nadzieję ,że znajdziemy ludzi ,którzy otworzą serca dla mojej Oliwki i wesprą jej walkę o zdrowie i sprawnośćOla jest podopieczną Fundacji Dzieciom"Zdążyć z Pomocą",klikając w poniższy link można również przekazać darowiznę na leczenie Oliwki lub przekazać 1 % swojego podatku

www.dzieciom.pl/podopieczni/7531    

          

Wszystkie pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone tylko i wyłącznie na potrzeby Oliwki . Zapraszam do grupy  na fb z licytacjami dla Oliwki                   https://www.facebook.com/groups/391010098344266                                                Serdecznie dziękuję za każde wsparcie,bardzo wiele dla nas znaczy każdy najmniejszy gest z głębi Waszego serca  !       Agnieszka ,mama Oliwki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Kawa - awatar

  Agnieszka Kawa

  02.04.20
  02.04.20

  Kochani !Okres rozliczeń z fiskusem jest w tym roku wyjątkowo wydłużony, bo trwa aż do 31.05 br.Możecie pomóc Oliwce przekazując 1% swojego podatku :KRS 0000037904 ,w polu CEL SZCZEGÓŁOWY 1%:7531 KAWA OLIWIA WIKTORIA .Dziękujemy za każdą pomoc! ❤ www.dzieciom.pl/podopieczni/7531

Komentarze


 • maria Steczko - awatar

  maria Steczko

  28.03.21
  28.03.21

  dużo zdrowia Oliwko \

 • maria Steczko - awatar

  maria Steczko

  19.03.21
  19.03.21

  Buziaki dziewczyny

  • Agnieszka Kawa - awatar

   Agnieszka Kawa - Organizator zbiórki

   19.03.21
   19.03.21

   Marysiu dziękujemy i wszystkiego dobrego również dla Ciebie ,buziaki 😘😘❣

 • maria Steczko - awatar

  maria Steczko

  19.03.21
  19.03.21

  Dużo zdrowia Oliwka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.03.21
  11.03.21

  Zdrowiej.

 • Maria Steczko - awatar

  Maria Steczko

  11.03.21
  11.03.21

  dużo zdrowia Oliwka

30 898 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 763 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kawa - awatar

Agnieszka Kawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 763

Anna Grela - awatar
Anna Grela
30
Michał Szafoni - awatar
Michał Szafoni
35
Justyna Wojdas - awatar
Justyna Wojdas
45
Malgorzata Lipka - awatar
Malgorzata Lipka
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Marta Grela - awatar
Marta Grela
100
Grażyna Rzeczkowska - awatar
Grażyna Rzeczkowska
30
Dominika Walczyńska - awatar
Dominika Walczyńska
50
Katarina Janczak - awatar
Katarina Janczak
75
Katarina Janczak - awatar
Katarina Janczak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij