Zbiórka Wsparcie dla walecznej Oliwki - zdjęcie główne

Wsparcie dla walecznej Oliwki

46 210 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 005 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Kawa - awatar

Agnieszka Kawa

Organizator zbiórki

"Niepełnosprawne dziecko to nie kara dla rodziców,ale sprawdzian z miłości i  człowieczeństwa."

Moja córka Oliwia przyszła na świat w stanie krytycznym-mocno niedotleniona ,z wrodzoną  cytomegalia ,dostała tylko 2 punty w skali Apgar za czynność serduszka.Pierwsze 3 tygodnie swojego życia spędziła w szpitalu,leżała taka maleńka z mnóstwem rurek i przewodów podłączonych do jej ciała. Dziś Oliwunia ma prawie 18 lat,w sierpniu będzie świętować  te wyjatkowe urodziny, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokonczynowe,a od piątego roku życia również na lekooporna padaczkę. Celebrujemy każdy dzień bez napadu,systematycznie rehabilitujemy Oliwke i regularnie jeździmy do specjalistycznych poradni na wizyty.Los zadrwił z naszej córki,gdy cztery lata temu zdiagnozowano u niej zwichnięcie lewego biodra,po przebytych trzech operacjach Oliwka przestała samodzielnie siedzieć i kroczyć z pomocą opiekuna.Przepadło to ,na co ciężko pracowaliśmy latami!Oliwcia jest dziewczynką zależną od pomocy drugiej osoby ,nie chodzi,musi być karmiona,myta,przebierana,korzysta z pieluch.Walczymy o zdrowie i sprawność córki każdego dnia .Rehabilitacja będzie towarzyszyła Oliwce już zawsze,zawsze będzie musiała  przyjmować ogromne ilości leków przeciwpadaczkowych i choć mamy świadomość tego,że nasza córeczka nigdy nie wyzdrowieje-walczymy!.Wszystkie potrzeby Oliwki są dla nas najważniejsze ,ale też bardzo kosztowne -poza naszymi możliwościami finansowymi.Koszt 1 godziny rehabilitacji wynosi 100 zł ,a w ciągu tygodnia potrzeba ich min.3,leki przeciwpadaczkowe ok.200 zł miesięcznie ,poza tym trzeba sporo z własnych środków dopłacać do sprzętu rehabilitacyjnego ,typu wózek ,pionizator  czy do obuwia ortopedycznego  .Mam nadzieję ,że znajdziemy ludzi ,którzy otworzą serca dla mojej Oliwki i wesprą jej walkę o zdrowie i sprawnośćOla jest podopieczną Fundacji Dzieciom"Zdążyć z Pomocą",klikając w poniższy link można również przekazać darowiznę na leczenie Oliwki lub przekazać 1 % swojego podatku

www.dzieciom.pl/podopieczni/7531    

          

Wszystkie pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone tylko i wyłącznie na potrzeby Oliwki . Zapraszam do grupy  na fb z licytacjami dla Oliwki                   https://www.facebook.com/groups/391010098344266                                                Serdecznie dziękuję za każde wsparcie,bardzo wiele dla nas znaczy każdy najmniejszy gest z głębi Waszego serca  !       Agnieszka ,mama Oliwki.

Aktualizacje


 • Agnieszka Kawa - awatar

  Agnieszka Kawa

  02.04.2020
  02.04.2020

  Kochani !Okres rozliczeń z fiskusem jest w tym roku wyjątkowo wydłużony, bo trwa aż do 31.05 br.Możecie pomóc Oliwce przekazując 1% swojego podatku :KRS 0000037904 ,w polu CEL SZCZEGÓŁOWY 1%:7531 KAWA OLIWIA WIKTORIA .Dziękujemy za każdą pomoc! ❤ www.dzieciom.pl/podopieczni/7531

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2022
  06.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2022
  01.05.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Monika Olszanowska - awatar

  Monika Olszanowska

  01.05.2022
  01.05.2022

  Licytacja torebki😍

 • maria Steczko - awatar

  maria Steczko

  30.04.2022
  30.04.2022

  Dużo zdrowia Oli ,obraz jest piękny więc niech zarabia dalej.Buziaki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.04.2022
  30.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

46 210 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 005 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Kawa - awatar

Agnieszka Kawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 005

Monika Olszanowska - awatar
Monika Olszanowska
20
Anna Krasoń - awatar
Anna Krasoń
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
43
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarina Janczak - awatar
Katarina Janczak
60
Szych Monika - awatar
Szych Monika
40
Gosia L. - awatar
Gosia L.
65
Maryla Tatara - awatar
Maryla Tatara
85
Dominika Walczyńska - awatar
Dominika Walczyńska
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij