Zbiórka wsparcie dla Ptysia - zdjęcie główne

wsparcie dla Ptysia

336 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Lizun - awatar

Aleksandra Lizun

Organizator zbiórki

Zaniedbany, zapchlony i brudny.. został znaleziony dziś rano w centrum Jeleniej Góry. Włóczył się między jeżdżącymi samochodami, co jakiś czas zasypiając pod kołami, co chwilę bliski potrącenia. Nie reagował na odgłos silnika, leżąc na środku jezdni. Kocur jest jednak kastratem i jest bardzo oswojony, co wskazuje na porzucenie lub zaginięcie.  Pierwsza myśl - schronisko. Tam jednak nie ma dla niego miejsca. Okoliczna fundacja pomagająca zwierzętom również jest przepełniona. Chętni na przygarnięcie dorosłego, śmierdzącego kota? Brak. Najłatwiej wypuścić, przecież pewnie jest czyjś, po prostu poszedł się przejść. Śmierdzące na kilometr mokre od moczu futerko mówi jednak co innego, skaczące po nim pchły i odchody pełne robali również. Hi

Pierwsza wizyta u weterynarza za nami. Dzięki wsparciu wolontariuszek z Bolesławieckich kotów - mogłam go odpchlić i odrobaczyć. Dostał na imię Ptyś, bo jest uroczym, pełnym miłości do ludzi kotem. Czy ktoś go wyrzucił? Czy należy do kogoś, kogo wcale nie obchodzi jego los? I to, czy dziś wróci do domu? 

Ptyś jest już bezpieczny u mnie w domu. Miałam już nie przyjmować więcej kotów, ale nie mogłam po prostu wypuścić go z powrotem na pełną samochodów ulicę. Dostał dla siebie mały kennel, miękki kocyk i miseczki, niestety nie mamy więcej.

Teraz jednak potrzebujemy wsparcia. Potrzebny jest żwirek dla Ptysia, najczęściej korzystamy z drewnianego Cat's Besta, ponieważ on najmniej śmierdzi przy dużej liczbie kotów w domu. Jedzonko również się przyda. Byłoby wspaniale gdyby mógł zjeść chociaż Butchersa albo Animondę. Będziemy wdzięczni za każdą najmniejszą wpłatę lub za paczkę dla kocurka. W przypadku wpłat, po uzbieraniu kwoty wystarczającej do zrobienia zamówienia - umieszczam na zbiórce potwierdzenie zapłaty.

Dziękujemy.

Poniżej dowody wpłat na jedzenie i żwirek dla Ptysia oraz innych tymczasów pod moją opieką.

Na zbiórce udało nam się uzbierać 308zł (po odjęciu prowizji od pomagam.pl).

Dotychczas dokonałam zamówienia na kwotę 282,30zł.

Poniżej link do screena zamówienia z zooplusa:

https://imgur.com/a/vRddoxO

Wklejam również tutaj, niestety w częściach, bo inaczej się nie da.


Oraz potwierdzenie zapłaty za to zamówienie 

https://imgur.com/a/hx92H3T

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
336 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Lizun - awatar

Aleksandra Lizun

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Moni - awatar
Moni
3
Ewa Kozieł - awatar
Ewa Kozieł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Katarzyna Anna Szeremeta - awatar
Katarzyna Anna Szeremeta
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert Faltyn - awatar
Robert Faltyn
20
Renata Erechemla-Durda - awatar
Renata Erechemla-Durda
50
Małgosia - awatar
Małgosia
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij