Zbiórka POMÓŻ schroniskom dla zwierząt - miniaturka zdjęcia

POMÓŻ schroniskom dla zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka POMÓŻ schroniskom dla zwierząt - zdjęcie główne

POMÓŻ schroniskom dla zwierząt

2 264 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
dlaSchroniska.pl Platforma Charytatywna - awatar

dlaSchroniska.pl Platforma Charytatywna

Organizator zbiórki

❗️POMÓŻ BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM: stwórz z nami nową wersję dlaSchroniska.pl — największej charytatywnej platformy w Polsce❗️

👉 Czym jest dlaSchroniska.pl?

www.dlaSchroniska.pl 

dlaSchroniska.pl jest charytatywną platformą internetową wspierającą bezdomne zwierzęta z całego kraju. Swoją opieką obejmujemy w tej chwili niemal 140 największych schronisk, fundacji i stowarzyszeń, dla których za pośrednictwem dlaSchroniska.pl zbieramy wysokiej jakości karmę, akcesoria i suplementy. Nie ma drugiej tak skutecznej akcji w Polsce.

Dostawy produktów do schronisk (więcej zdjęć z dostaw na Facebooku pod hasztagiem #DaryDlaSchroniskaPL lub pod linkiem: https://www.facebook.com/hashtag/darydlaschroniskapl):Działamy od 2014 roku: w ciągu tych lat przekazaliśmy ponad milion posiłków dla bezdomnych psów i kotów, a na co dzień wspieramy prawie 13 tys. potrzebujących zwierząt. 

Dodatkowo organizujemy wiele akcji specjalnych, które oprócz zbiórek potrzebnych rzeczy, niosą ze sobą sporą dawkę edukacji. Platforma dlaSchroniska.pl jest jedyną formą pomocy bezdomniakom, za pośrednictwem której kupić można niezbędne dla placówek zaopatrzenie: przedstawiciele placówek samodzielnie tworzą listy zapotrzebowań swoich podopiecznych, dzięki czemu pomoc jest w 100% trafiona. 🐶 🐱

👉 Na co zbieramy pieniądze?

Chcemy rozwijać dlaSchroniska.pl, by pomagać jeszcze więcej! Pragniemy zebrać fundusze, które przeznaczymy na napisanie nowej strony www, zawierającej kilkadziesiąt nowych funkcjonalności, dzięki którym pomaganie będzie jeszcze łatwiejsze.

Niestety platforma dlaSchroniska.pl,  na której pracujemy obecnie, jest przestarzała i wraz z rozwojem zaczęło nam brakować funkcjonalności i narzędzi, aby móc działać sprawnie. Chcemy zlecić przepisanie całości portalu profesjonalnej firmie.

Nowy portal umożliwi nam automatyzację wielu procesów i dodanie bardzo potrzebnych funkcji, więc realnie szybszą i lepszą pomoc bezdomnym zwierzętom. Na ten moment większość procesów wykonujemy ręcznie i jest to bardzo czasochłonne. Sama platforma nie działa też intuicyjnie w obszarze obsługi organizacji czy darczyńców, a chcemy, żeby pomaganie poprzez nasz portal było przyjemnością.

W obecnej formie strony www.dlaSchroniska.pl nie da się już rozwinąć, ponieważ zbudowaliśmy ją własnymi siłami i ograniczonymi środkami finansowymi. 

👉 Co dokładnie chcemy zrobić?

- Chcemy, by przedstawicielom schronisk i organizacji (wolontariuszom) prościej korzystało się z dlaSchroniska.pl, dzięki czemu dołączy do nas jeszcze więcej potrzebujących placówek i uda się pomóc jak największej liczbie zwierząt w Polsce.

- Chcemy, by Darczyńcy, czyli osoby, bez których platforma charytatywna nie istnieje, mieli wgląd w to, co dzieje się z zakupionymi przez nich paczkami i na bieżąco monitorowali historie zwierzaków, którym pomogli. Teraz nie są w stanie tego zrobić.

- Chcemy, by z naszej perspektywy (organizatorów akcji) platforma dawała możliwości dodatkowych promocji wybranych zwierzaków i organizowania akcji specjalnych. Aktualnie nie możemy zmienić tam nawet jednej, prostej rzeczy. To frustrujące, bo pragniemy pomagać zwierzakom, których jest w Polsce kilka milionów.

👉 Skąd taka kwota?

Koszty pracy programistów i grafików stron internetowych są ogromne... Po wstępnych rozmowach z kilkoma firmami wiemy już, że będą to potężne kwoty, które absolutnie przekraczają nasze możliwości finansowe, jako fundacji, dlatego po wielu rozmowach postanowiliśmy założyć zbiórkę na pokrycie tych kosztów. Jak tylko uzbieramy kwotę zaliczki, która umożliwi nam rozpoczęcie współpracy z jakąś firmą, przedstawimy wycenę zaplanowanych prac i oczywiście rozliczymy się ze wszystkich bieżących faktury, związanych z modernizacją strony.

🆘 Zbieramy pieniądze, by dlaSchroniska.pl postawić na nowo i wejść w nowy rozdział pomagania, który będzie prosty, szybki i skuteczny. POMOŻECIE?

Pozdrawiamy

wolontariusze Ogólnopolskiej Fundacji NaszeZoo.pl — koordynatorzy dlaSchroniska.pl

PS. Jesteśmy fundacją — organizacją pożytku publicznego, utrzymujemy się wyłącznie z darowizn. Przyjmiemy KAŻDĄ pomoc, nie tylko dotyczącą rozwoju platformy dlaSchroniska.pl. Chcesz pomóc? Odezwij się na [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 264 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
dlaSchroniska.pl Platforma Charytatywna - awatar

dlaSchroniska.pl Platforma Charytatywna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Alicja S. - awatar
Alicja S.
50
Alina Lewickaja - awatar
Alina Lewickaja
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Brygida Pustułka-Kubista - awatar
Brygida Pustułka-Kubista
50
Nadia Piekarska - awatar
Nadia Piekarska
5
Kinga - awatar
Kinga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adam - awatar
Adam
50
Emilia - awatar
Emilia
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij