
Witam wszystkich dobrych ludzi . Jestem Piotrek , mam 23 lata . Chcialbym zajac sie pomaganiem osobom starszym tzn. Jezdzic im po zakupy , pomagac w codziennych obowiazkach , zawozic ich do lekarzy . Pomysl wpadl mi do glowy dlatego ze moja jedyna Babcia mieszka daleko od mojego miejsca zamieszkania i ma ciezka sytuacje , ale znalazla kogos kto jej pomaga . Dlatego sam chcialem zaczac pomagac . Zachecam do zbiorki !
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!