Zbiórka Dla Witka - zdjęcie główne

Dla Witka

39 355 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 474 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Górka - awatar

Krystyna Górka

Organizator zbiórki

Witam serdecznie! 

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie. Mój mąż - Witold, lat 45, miesiąc temu (30 sierpnia 2019 r.) uległ nieszczęśliwemu wypadkowi w trakcie pracy przy wyrębie lasu. Został uderzony spadającym konarem. Doznał obrażeń w obrębie głowy i twarzoczaszki. Został przewieziony helikopterem LPR do szpitala we Wrocławiu. Tam przeszedł poważną operację usunięcia krwiaków. Jego stan był bardzo ciężki i występowało zagrożenie życia. Na skutek odniesionych obrażeń doznał ponadto udaru mózgu, co w konsekwencji doprowadziło do paraliżu ciała. 

Lekarze i rehabilitanci przewidują obecnie, że powrót Witka do zdrowia wymaga długotrwałej, intensywnej, specjalistycznej i bardzo kosztownej rehabilitacji, trwającej minimum rok.

Miesięczny jej koszt wynosi od 12 000 do 22 000 zł w zależności od ośrodka rehabilitacyjnego. Na południu Polski są tylko dwa ośrodki, w których Witek może być rehabilitowany.

To, co najcenniejsze, to dar serca ratujący czyjeś życie i zdrowie. Dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o wsparcie finansowe i z góry dziękuję za wszelkie, nawet najmniejsze, wsparcie. 

Krysia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna D. - awatar

  Anna D.

  09.01.2021
  09.01.2021

  Kwiaty ślubne dla J&M 💕

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2020
  30.03.2020

  Trzymaj sie Witek !!!

 • Grzegorz D - awatar

  Grzegorz D

  22.12.2019
  22.12.2019

  Witek wracaj

 • PAWEŁ ŚWIATEK - awatar

  PAWEŁ ŚWIATEK

  17.12.2019
  17.12.2019

  Pamiętam o MODLITWIE.

 • Magdalena i Krzysztof - awatar

  Magdalena i Krzysztof

  17.11.2019
  17.11.2019

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!

39 355 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 474 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Górka - awatar

Krystyna Górka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 474

C.H. - awatar
C.H.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin - awatar
Marcin
50
Grzegorz - awatar
Grzegorz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kwiaty na rocznicę Julii i Mateusza - awatar
Kwiaty na rocznicę Julii i Mateusza
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mateusz - awatar
Mateusz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij