Zbiórka Auta dla ukraińskiego wojska - miniaturka zdjęcia

Auta dla ukraińskiego wojska Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Auta dla ukraińskiego wojska - zdjęcie główne

Auta dla ukraińskiego wojska

93 624 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 625 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Hugo-Bader - awatar

Jacek Hugo-Bader

Organizator zbiórki

Servus, nazywam się Jacek Hugo-Bader, jestem reporterem, pisarzem i z tego powodu już wiele dni spędziłem w Ukrainie. Zbieram materiały do tekstu o ich heroicznej walce, przy okazji nadarzyła się okazja, żeby pomóc, przerzucić z nowymi przyjaciółmi kilka samochodów z Polski do Ukrainy. To były stare, wysłużone terenówki i pikapy, bo właśnie takich walczący najbardziej potrzebują. Dlaczego dwa stare stare są lepsze niż jeden nowy? Bo i tak ich żywot nie będzie długi, samochody umierają dużo szybciej niż walczący ludzie, którzy w razie zagrożenia wyskakują z samochodów i kryją się po krzakach, rowach, w lesie. Auta zostają na drodze i giną.

A potrzebne są do tysięcy prostych spraw, dowiezienia chleba, amunicji, ewakuacji rannych, transportu ludzi i nie żrą, jak tam się mówi, stu litrów paliwa jak każdy szanujący się wóz pancerny. Który jest zresztą potrzebny do walki.

Ten tekst napisałem w połowie kwietnia i już dwa samochody z naszej zbiórki są w Donbasie we wschodniej Ukrainie. To teraz najgorętsze miejsce na świecie, ruskie prą tam bez wytchnienia i miłosierdzia, i bez oglądania się na ofiary nawet wśród swoich. 

Czeka nas więc kolejny konwój, bo przecież pod Lublinem został jeden samochód, który się zepsuł nam po drodze, ale teraz jest już wyrychtowany, Andrzej z Dolnego Śląska daje swoje Mitsubishi, inni deklarują kolejne auta, a ja już zebrałem "po ludziach" ponad pięć tysięcy złociszy... Więc powinniśmy dokupić jakąś jeszcze terenówkę, albo pickupa, żeby chociaż trzy auta jechały, bo Boh trojcu lubit... Pomagajmy ze wszystkich sił. Wiem, że nie zawiedziecie, bo...

CO DAJESZ - JEST TWOJE


Szczegóły z postępów w zbiórce tutaj: facebook.com/jacekhugobader


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Jacek Hugo-Bader - awatar

    Jacek Hugo-Bader

    22.07.2022
    22.07.2022

    Servus Kochane i Kochani. Zobaczcie co dla Was mam! No, kurde, zobaczcie tylko. Mnie to zdjęcie od cholery wzrusza, bo jest dowodem na to, że... Że zebrane przez Was pieniądze trafiły w dobre ręce i będą służyły zwycięstwu Ukrainy. Patrzcie więc! To zdjęcie dla Was. Widzicie, to działa! Działa dzięki Wam. j

    Zdjęcie aktualizacji 98 727

Komentarze


  • Piotr Koniusz - awatar

    Piotr Koniusz

    27.07.2022
    27.07.2022

    Powodzenia. Mam nadzieje ze te pare zlotych pomoze komus.

    • Jacek Hugo-Bader - awatar

      Jacek Hugo-Bader - Organizator zbiórki

      28.07.2022
      28.07.2022

      Piotrek. Pomoże! Oczywiście pomoże. I to nie jest parę groszy, tylko 50000, pięćdziesiąt tysięcy groszy!!! Kupa forsy. To na przykład tyle, ile potrzebowaliśmy we trzech, żeby po odwiezieniu samochodów na front każdy z nas trzech mógł wrócić pociągiem do domu. Semen i Sergiej do Lwowa, a ja do Warszawy. Dzięki z całego serca.

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    23.07.2022
    23.07.2022

    Jeżeli możesz coś dla kogoś zrobić, zrób to teraz. Bo są rzeczy, których nie da się odłożyć na później.

    • Jacek Hugo-Bader - awatar

      Jacek Hugo-Bader - Organizator zbiórki

      24.07.2022
      24.07.2022

      Anonimko, Anonimie - święte słowa. Teraz. Dla innych. A w tym przypadku także dla siebie, bo oni walczą także w naszym imieniu. Jak najmniej odkładać, bo może się okazać, że będzie jak z zabawą z własnym dzieckiem. Odkładałeś to, a ono ci ucieknie, dorośnie. I już nigdy tego nie zrobisz.

  • Nora - awatar

    Nora

    08.07.2022
    08.07.2022

    Ściska mnie w gardle i sercu. Dziękuję Panu Jackowi i wszystkim tutaj.

  • Małgorzata Folusiak-Cieślewicz - awatar

    Małgorzata Folusiak-Cieślewicz

    06.07.2022
    06.07.2022

    Bardzo Panu dziękuję ❤

    • Jacek Hugo-Bader - awatar

      Jacek Hugo-Bader - Organizator zbiórki

      06.07.2022
      06.07.2022

      Mnie? A za co? To Ukraińcom trzeba dziękować ze wszystkich sił, i pomagać, bo giną tam każdego dnia także za nas. Uściski Małgosiu, j

  • Andrzej Piotrowski - awatar

    Andrzej Piotrowski

    04.07.2022
    04.07.2022

    Dziękuję za możliwość wsparcia tak potrzebnej akcji. Razem wygramy!

    • Jacek Hugo-Bader - awatar

      Jacek Hugo-Bader - Organizator zbiórki

      05.07.2022
      05.07.2022

      Tylko razem, Andrzeju. W pojedynkę każdy jest bez szans, więc musimy zrobić wszystko, żeby Ukraińcy nie poczuli się osamotnieni. Kto wie, czy nasza akcja nie ma tak na prawdę wymiaru symbolicznego. Właśnie tego, by czuli, że jesteśmy razem z nimi w tej opresji. Bardzo Ci dziękuję, j

93 624 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 625 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Hugo-Bader - awatar

Jacek Hugo-Bader

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 625

Janek S. - awatar
Janek S.
10 000
Barbara - awatar
Barbara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Koniusz - awatar
Piotr Koniusz
500
Marcin Wołek - awatar
Marcin Wołek
200
rafal s - awatar
rafal s
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Roman - awatar
Roman
10
Jan Goleń - awatar
Jan Goleń
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij