Zbiórka Pomóżmy Karolowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Karolowi

6 312 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Poziomska - awatar

Paulina Poziomska

Organizator zbiórki

Kazik lub Karol, tak go znają. Brał życie takim jakie było, na gorąco. Zawsze spieszący się, mający pilne sprawy. Pogodny, otwarty, życzliwy. Wielki fan boksu, MMA. Prezes klubu Kimura w Wołominie, wspierał i dopingował M.Naruszczkę i uczniów. Z Morsami z Zielonki uczestniczył w zimnych kąpielach. Siłownia, dbanie o kondycję każdego dnia.

Szczęśliwy ojciec i dziadek. Drugiej żonie od ośmiu lat pomagał wychowywać dwójkę dzieci w pieczy zastępczej. 

Całe życie pomagał, wspierał tak bliskich jak i przyjaciół. Nie myślał o sobie, swojej starości. W Wigilię Świąt Bożego Narodzenia 2018 roku dostał udaru mózgu. Sparaliżowany od trzech miesięcy, przebywa w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Konstancinie. Mimo ciężkiej pracy, nadal jest niepełnosprawny. Potrzebuje pomocy w najprostszych, codziennych czynnościach.

Nigdy nie przypuszczał, że każdego dnia będzie musiał prosić o pomoc przy najprostszych czynnościach życiowych.

Po mału wraca do zdrowia, niestety udar cofa się bardzo powoli. Kiedy dotarła do niego rzeczywistość w jakiej się znajduje dopadła go depresja. Rodzina, bliscy wspierają go. Troska, którą jest otoczony mobilizuje go do dalszych ćwiczeń i pracy. 

Niestety pobyt w Ośrodku Rehabilitacyjnym kończy się 26 kwietnia. Komercyjny pobyt jest wykluczony z powodów wysokich kosztów, 10 tysięcy złotych miesięcznie. 

Brak środków na dalsze leczenie zasmuca. Kolejki do ośrodków rehabilitacyjnych są długie (od roku do trzech lat). 

Karol wymaga stałej opieki, paraliż prawej strony uniemożliwia mu funkcjonowanie. Pomóżmy przywrócić uśmiech na jego twarzy, udar mózgu jest straszna chorobą i dotkliwie zmienia życie ludzi i ich bliskich.

Choroba, która atakuje w jednej minucie, a leczy się ją miesiącami, latami. Dostosowanie mieszkania, wózek inwalidzki, łóżko i rehabilitacja są bardzo kosztowne. 

Karol zgadza się na opublikowanie tego artykułu i prosi o pomoc

Dziękuję za wsparcie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.2019
  03.04.2019

  POWODZENIA W ZBIÓRCE

 • Adaś ^^ - awatar

  Adaś ^^

  03.04.2019
  03.04.2019

  Zdrowia ❤

  • Paulina Poziomska - awatar

   Paulina Poziomska - Organizator zbiórki

   03.04.2019
   03.04.2019

   Dziekujemy 😊

6 312 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Poziomska - awatar

Paulina Poziomska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 85

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
IzaK - awatar
IzaK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Mała Julia - awatar
Mała Julia
200
Łukasz - awatar
Łukasz
100
Bożena Pawlak - awatar
Bożena Pawlak
200
Kazimiera Sobczak - awatar
Kazimiera Sobczak
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij