Zbiórka COVID -19 zatrzymał adopcje - miniaturka zdjęcia

COVID -19 zatrzymał adopcje

Zbiórka COVID -19 zatrzymał adopcje - zdjęcie główne

COVID -19 zatrzymał adopcje

7 130 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać teraz
 

COVID-19 ZATRZYMAŁ ADOPCJE

COVID -19 to wirus, który sparaliżował cały świat. Wiele firm i działalności gospodarczych do dziś odczuwa skutki wirusa bądź już nie istnieje. Matt, Pedro, Wtorek, Wezyr oraz Bary to psy, które również odczuły skutki Covid-19. 

Ta cudowna piątka psów przed wirusem miała zaplanowaną podróż do nowych domów bądź behawiorystów, którzy będą pracować z psami by mogły zamieszkać w nowej rodzinie. Pandemia tak sparaliżowała cały świat, że niestety nie byliśmy w stanie znaleźć transportu dla psów. Niektóre z nich miały trafić poza granice naszego kraju co było już całkowicie niemożliwe. Prezes Schroniska w Krzesimowie, która swoją prace wykonuje w ramach wolontariatu była zmuszona do zwrócenia się o przedłużenie dzierżawy terenu by psy nie zostały bez dachu nad głową. Niestety gminy nie mają obowiązku płacenia za "swoje psy" gdyż umowa ze schroniskiem wygasła z 30 czerwca 2020 roku. Państwowe Lasy zgodziły się dzierżawić nam teren do 30 września 2020 roku by psy mogły spokojnie dotrzeć do miejsc docelowych. W tym momencie jest uzgadniany dogodny termin transportu tej piątki po przejściach i wszystkie formalności zwiazane z adopcją. Dopóki będzie u nas chociaż jeden pies (najpóźniej 30 września) dopóty jesteśmy zmuszeni zatrudniać dwie osoby (księgowa i kierowca) za których oplacamy ZUS oraz wypłacamy wynagrodzenie. Za dzierżawe również jesteśmy zobowiązani uiszczać opłatę do tego dochodzą rachunki za prąd. Samochód którym dojeżdżają wolontariusze i jeden z pracowników musi być tankowany. Skąd na to brać pieniądze ? Nie wiemy i każdego dnia boimy się jutra. Czy będziemy mieli czym dojechać, czy nie zostanie odcięty nam prąd czy chociażby Nadleśnictwo nie wypowie nam z dnia na dzień dzierżawy. Wszystko w tym momencie zależy od kasy. Mamy kilka osób, które w ramach wolontariatu pracują przy psach jednak niestety to nie wystarcza. Nikt za darmo nam nie pozwoli tu być. 

Powiadają, że nieszczęścia chodzą parami pierwszym z tych nieszczęść jest niespodziewana choroba jednego z psów. Matt trafił do lecznicy i niestety ale rachunek za leczenie psa też musimy pokryć. Kolejne nieszczęście to duże zadłużenie w jednej Przychodni Weterynaryjnej z którym nie możemy sobie poradzić. Dlatego już nie prosimy a błagamy Państwa o pomoc finansową. Błagamy chodź o symboliczną złotówkę by przetrwać do 30 września. By ta piątka mogła godnie pomieszkiwać tutaj do momentu ogarnięcia transportu. Byśmy my mogli spokojnie zasypiać. By pandemia nas nie pokonała. Teraz walczymy o psy które zostały i dach nad ich mordkami ale gdy one pojadą będziemy musili jeszcze pokonać dług w Przychodni Weterynaryjnej, który nie pozwala Prezes Schroniska spokojnie spać. Niech ta kobieta o dobrym sercu zakończy działalność w spokoju by mogła się cieszyć szczęściem dawnych podopiecznych oraz szczęściem rodzinnym bo ma dla kogo żyć. Dlatego ja Justyna wolontariusz  bardzo Państwa proszę o Pomoc dla Psów jak i dla kobiety która przez wiele swoich lat poświęcała swoje życie rodzinne dla tych którzy mówić nie potrafią, która swoje święta oraz każdy dzień w tygodniu spędzała w Schronisku nie dla kasy a z miłości do czworonożnych przyjaciół. 

Jeśli przetrwamy ten ciężki czas to tylko dzięki Wam ! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.08.20
  17.08.20

  Pomóżmy schronisku ten ostatni raz!

 • Schronisko w Krzesimowie - awatar

  Schronisko w Krzesimowie

  01.01.20
  01.01.20

  Jestem z Wami 😘🐺🐶🐱

 • beata - awatar

  beata

  31.12.19
  31.12.19

  powodzenia!

 • M. G. - awatar

  M. G.

  01.12.19
  01.12.19

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.19
  10.11.19

  Razem damy radę :)

7 130 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 190

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika Mielcarek - awatar
Dominika Mielcarek
100
Dominika - awatar
Dominika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika Mielcarek - awatar
Dominika Mielcarek
65

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij