Zbiórka Uwolnić się od długów... - miniaturka zdjęcia

Uwolnić się od długów...

Zbiórka Uwolnić się od długów... - zdjęcie główne

Uwolnić się od długów...

5 050 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 151 osób
Wpłać teraz
 

SCHRONISKO w KRZESIMOWIE POTRZEBUJE POMOCY!!!

Sytuacja w schronisku jest krytyczna. Wygraliśmy - co prawda - batalię o przedłużenie umowy dzierżawy działki do końca czerwca 2020 roku ale możemy nie przetrwać. Obecnie w schronisku przebywają jeszcze  33 psiaki. Niestety tylko 7 z nich jest utrzymywanych przez Gminy, z których pochodzą. Pozostałe 26 psiaków jest na utrzymaniu Stowarzyszenia. Miesięcznie z 3 Gmin wpływa na konto schroniska około 1,000,00 zł. To nie wystarcza nawet na paliwo a musimy czymś dojechać do Krzesimowa. Musimy zapłacić czynsz za dzierżawę terenu, faktury za energię, naprawy samochodu, wynagrodzenie i ZUS kierowcy (1/2 etatu) i księgowej (umowa-zlecenie). Na leczenie i szczepienia psów, wywóz śmieci ogłaszamy zbiórki. Na razie jako-tako radzimy sobie z karmą, chociaż brakuje nam mokrej karmy w puszkach. Zbliża się zima, której możemy nie przetrwać finansowo. Wszyscy pracujemy na zasadzie wolontariatu ale to nie wystarcza.  
Błagamy o pomoc dla schroniska! Pomóżcie nam doprowadzić schronisko do końca! Pomóżcie nam znaleźć domy dla pozostałych psiaków! Wspierajcie, kochani nasze zbiórki, jeśli możecie - przekażcie przynajmniej drobne darowizny! Będziemy potrzebowali na zimę grube koce, chodniki lub wykładzinę podłogową do bud. Zorganizujcie zbiórkę w swojej szkole, uczelni lub zakładzie pracy czy wśród znajomych! Może znajdą się osoby, które zechcą wirtualnie adoptować konkretnego psa. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Bez Waszej pomocy - zginiemy. A co stanie się z psiakami, kiedy PGE odetnie nam dostawę prądu? Albo Nadleśnictwo wymówi z dnia na dzień dzierżawę? Kiedy nie będzie za co zatankować samochodu.

Zdjęcie powyżej to skan faktury za zaległe płatności w latach 2016-2019. Mamy do spłaty jeszcze 14 tysięcy, na chwilę obecną stan konta starej zbiórki wynosi nieco ponad 1000 zł, kolejny 1000 zł mamy na koncie schroniska. Potrzebujemy jeszcze 12 tysięcy.
Lecznica domaga się już spłaty całości zadłużenia.

Prosimy o pomoc w uzbieraniu tej kwoty. Bez Was nie damy sobie rady.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Schronisko w Krzesimowie - awatar

  Schronisko w Krzesimowie

  01.01.20
  01.01.20

  Jestem z Wami 😘🐺🐶🐱

 • beata - awatar

  beata

  31.12.19
  31.12.19

  powodzenia!

 • M. G. - awatar

  M. G.

  01.12.19
  01.12.19

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.19
  10.11.19

  Razem damy radę :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.10.19
  26.10.19

  Dużo siły , powodzenia !

5 050 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 151 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 151

Jakub Jankowski - awatar
Jakub Jankowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria - awatar
Maria
100
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Joanna - awatar
Joanna
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta i Przyjaciele - awatar
Aneta i Przyjaciele
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kara - awatar
Kara
15
Anastasiya Sunny - awatar
Anastasiya Sunny
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij