Zbiórka COVID -19 zatrzymał adopcje - zdjęcie główne

COVID -19 zatrzymał adopcje

7 130 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

COVID-19 ZATRZYMAŁ ADOPCJE

COVID -19 to wirus, który sparaliżował cały świat. Wiele firm i działalności gospodarczych do dziś odczuwa skutki wirusa bądź już nie istnieje. Matt, Pedro, Wtorek, Wezyr oraz Bary to psy, które również odczuły skutki Covid-19. 

Ta cudowna piątka psów przed wirusem miała zaplanowaną podróż do nowych domów bądź behawiorystów, którzy będą pracować z psami by mogły zamieszkać w nowej rodzinie. Pandemia tak sparaliżowała cały świat, że niestety nie byliśmy w stanie znaleźć transportu dla psów. Niektóre z nich miały trafić poza granice naszego kraju co było już całkowicie niemożliwe. Prezes Schroniska w Krzesimowie, która swoją prace wykonuje w ramach wolontariatu była zmuszona do zwrócenia się o przedłużenie dzierżawy terenu by psy nie zostały bez dachu nad głową. Niestety gminy nie mają obowiązku płacenia za "swoje psy" gdyż umowa ze schroniskiem wygasła z 30 czerwca 2020 roku. Państwowe Lasy zgodziły się dzierżawić nam teren do 30 września 2020 roku by psy mogły spokojnie dotrzeć do miejsc docelowych. W tym momencie jest uzgadniany dogodny termin transportu tej piątki po przejściach i wszystkie formalności zwiazane z adopcją. Dopóki będzie u nas chociaż jeden pies (najpóźniej 30 września) dopóty jesteśmy zmuszeni zatrudniać dwie osoby (księgowa i kierowca) za których oplacamy ZUS oraz wypłacamy wynagrodzenie. Za dzierżawe również jesteśmy zobowiązani uiszczać opłatę do tego dochodzą rachunki za prąd. Samochód którym dojeżdżają wolontariusze i jeden z pracowników musi być tankowany. Skąd na to brać pieniądze ? Nie wiemy i każdego dnia boimy się jutra. Czy będziemy mieli czym dojechać, czy nie zostanie odcięty nam prąd czy chociażby Nadleśnictwo nie wypowie nam z dnia na dzień dzierżawy. Wszystko w tym momencie zależy od kasy. Mamy kilka osób, które w ramach wolontariatu pracują przy psach jednak niestety to nie wystarcza. Nikt za darmo nam nie pozwoli tu być. 

Powiadają, że nieszczęścia chodzą parami pierwszym z tych nieszczęść jest niespodziewana choroba jednego z psów. Matt trafił do lecznicy i niestety ale rachunek za leczenie psa też musimy pokryć. Kolejne nieszczęście to duże zadłużenie w jednej Przychodni Weterynaryjnej z którym nie możemy sobie poradzić. Dlatego już nie prosimy a błagamy Państwa o pomoc finansową. Błagamy chodź o symboliczną złotówkę by przetrwać do 30 września. By ta piątka mogła godnie pomieszkiwać tutaj do momentu ogarnięcia transportu. Byśmy my mogli spokojnie zasypiać. By pandemia nas nie pokonała. Teraz walczymy o psy które zostały i dach nad ich mordkami ale gdy one pojadą będziemy musili jeszcze pokonać dług w Przychodni Weterynaryjnej, który nie pozwala Prezes Schroniska spokojnie spać. Niech ta kobieta o dobrym sercu zakończy działalność w spokoju by mogła się cieszyć szczęściem dawnych podopiecznych oraz szczęściem rodzinnym bo ma dla kogo żyć. Dlatego ja Justyna wolontariusz  bardzo Państwa proszę o Pomoc dla Psów jak i dla kobiety która przez wiele swoich lat poświęcała swoje życie rodzinne dla tych którzy mówić nie potrafią, która swoje święta oraz każdy dzień w tygodniu spędzała w Schronisku nie dla kasy a z miłości do czworonożnych przyjaciół. 

Jeśli przetrwamy ten ciężki czas to tylko dzięki Wam ! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.08.2020
  17.08.2020

  Pomóżmy schronisku ten ostatni raz!

 • Schronisko w Krzesimowie - awatar

  Schronisko w Krzesimowie

  01.01.2020
  01.01.2020

  Jestem z Wami 😘🐺🐶🐱

 • beata - awatar

  beata

  31.12.2019
  31.12.2019

  powodzenia!

 • M. G. - awatar

  M. G.

  01.12.2019
  01.12.2019

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.2019
  10.11.2019

  Razem damy radę :)

7 130 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 190

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika Mielcarek - awatar
Dominika Mielcarek
100
Dominika - awatar
Dominika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika Mielcarek - awatar
Dominika Mielcarek
65

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij