Zbiórka COVID -19 zatrzymał adopcje - zdjęcie główne

COVID -19 zatrzymał adopcje

7 130 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

COVID-19 ZATRZYMAŁ ADOPCJE

COVID -19 to wirus, który sparaliżował cały świat. Wiele firm i działalności gospodarczych do dziś odczuwa skutki wirusa bądź już nie istnieje. Matt, Pedro, Wtorek, Wezyr oraz Bary to psy, które również odczuły skutki Covid-19. 

Ta cudowna piątka psów przed wirusem miała zaplanowaną podróż do nowych domów bądź behawiorystów, którzy będą pracować z psami by mogły zamieszkać w nowej rodzinie. Pandemia tak sparaliżowała cały świat, że niestety nie byliśmy w stanie znaleźć transportu dla psów. Niektóre z nich miały trafić poza granice naszego kraju co było już całkowicie niemożliwe. Prezes Schroniska w Krzesimowie, która swoją prace wykonuje w ramach wolontariatu była zmuszona do zwrócenia się o przedłużenie dzierżawy terenu by psy nie zostały bez dachu nad głową. Niestety gminy nie mają obowiązku płacenia za "swoje psy" gdyż umowa ze schroniskiem wygasła z 30 czerwca 2020 roku. Państwowe Lasy zgodziły się dzierżawić nam teren do 30 września 2020 roku by psy mogły spokojnie dotrzeć do miejsc docelowych. W tym momencie jest uzgadniany dogodny termin transportu tej piątki po przejściach i wszystkie formalności zwiazane z adopcją. Dopóki będzie u nas chociaż jeden pies (najpóźniej 30 września) dopóty jesteśmy zmuszeni zatrudniać dwie osoby (księgowa i kierowca) za których oplacamy ZUS oraz wypłacamy wynagrodzenie. Za dzierżawe również jesteśmy zobowiązani uiszczać opłatę do tego dochodzą rachunki za prąd. Samochód którym dojeżdżają wolontariusze i jeden z pracowników musi być tankowany. Skąd na to brać pieniądze ? Nie wiemy i każdego dnia boimy się jutra. Czy będziemy mieli czym dojechać, czy nie zostanie odcięty nam prąd czy chociażby Nadleśnictwo nie wypowie nam z dnia na dzień dzierżawy. Wszystko w tym momencie zależy od kasy. Mamy kilka osób, które w ramach wolontariatu pracują przy psach jednak niestety to nie wystarcza. Nikt za darmo nam nie pozwoli tu być. 

Powiadają, że nieszczęścia chodzą parami pierwszym z tych nieszczęść jest niespodziewana choroba jednego z psów. Matt trafił do lecznicy i niestety ale rachunek za leczenie psa też musimy pokryć. Kolejne nieszczęście to duże zadłużenie w jednej Przychodni Weterynaryjnej z którym nie możemy sobie poradzić. Dlatego już nie prosimy a błagamy Państwa o pomoc finansową. Błagamy chodź o symboliczną złotówkę by przetrwać do 30 września. By ta piątka mogła godnie pomieszkiwać tutaj do momentu ogarnięcia transportu. Byśmy my mogli spokojnie zasypiać. By pandemia nas nie pokonała. Teraz walczymy o psy które zostały i dach nad ich mordkami ale gdy one pojadą będziemy musili jeszcze pokonać dług w Przychodni Weterynaryjnej, który nie pozwala Prezes Schroniska spokojnie spać. Niech ta kobieta o dobrym sercu zakończy działalność w spokoju by mogła się cieszyć szczęściem dawnych podopiecznych oraz szczęściem rodzinnym bo ma dla kogo żyć. Dlatego ja Justyna wolontariusz  bardzo Państwa proszę o Pomoc dla Psów jak i dla kobiety która przez wiele swoich lat poświęcała swoje życie rodzinne dla tych którzy mówić nie potrafią, która swoje święta oraz każdy dzień w tygodniu spędzała w Schronisku nie dla kasy a z miłości do czworonożnych przyjaciół. 

Jeśli przetrwamy ten ciężki czas to tylko dzięki Wam ! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.08.2020
  17.08.2020

  Pomóżmy schronisku ten ostatni raz!

 • Schronisko w Krzesimowie - awatar

  Schronisko w Krzesimowie

  01.01.2020
  01.01.2020

  Jestem z Wami 😘🐺🐶🐱

 • beata - awatar

  beata

  31.12.2019
  31.12.2019

  powodzenia!

 • M. G. - awatar

  M. G.

  01.12.2019
  01.12.2019

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.2019
  10.11.2019

  Razem damy radę :)

7 130 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 190

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika Mielcarek - awatar
Dominika Mielcarek
100
Dominika - awatar
Dominika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika Mielcarek - awatar
Dominika Mielcarek
65

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij