Zbiórka Zerujemy długi Pampucha - zdjęcie główne

Zerujemy długi Pampucha

2 055 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani, dziś zachęcamy Was do pomocy dla bezdomnego psiaka w typie rasy american bully o imieniu PAMPUCH. Błękitny panicz został znaleziony kilka miesięcy temu w ok. Gniezna i z licznymi schorzeniami trafił do Fundacji AST. Dzięki wspaniałemu zapleczu lekarskiemu i wspaniałej i niestrudzonej opiekunce Kasi (DT) udało się go pięknie wyprowadzić z wielu chorób i schorzeń. Przed nami nadal "zawsze coś" bo czeka go jeszcze artoskopia, ale o tym kiedy indziej.

Na dziś chcielibyśmy zachęcić Was do wsparcia skarpety Pampucha po operacji rzepki jaką chłopaczek przeszedł 10 dni temu. Z uwagi na zwichnięcie rzepki Pampuszek przeszedł zabieg plastyki lewego stawu kolanowego, sulkoplastykę recesywną z przemieszczeniem guzowatości na stronę boczną. Operacja została wykonana przez bardzo dobrego chirurga ortopedę dr Igora Bissenika z Warszawy.

Pampuch po operacji dochodzi do siebie. Czuje się bardzo fajnie, ładnie się goi. Narzeka tylko na pustą skarpetę w budżecie.

Apelujemy do Was o wzięcie udziału w wyzerowaniu długu Pampuszka. Koszt operacji to 2300zł, ale 300zł Pampuch dostał w prezencie od Ewy i Grzegorza. <3


A tak chłopak wyglądał jak do nas trafił:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Pampuch - awatar

  Anna Pampuch

  26.06.2019
  26.06.2019

  Zdrowiej Pampuszku😘

 • Ewa i Grześ - awatar

  Ewa i Grześ

  25.06.2019
  25.06.2019

  *)*)

 • Sabina Pabiszczak - awatar

  Sabina Pabiszczak

  25.06.2019
  25.06.2019

  Niech kochany zyje nam dlugo i szczęśliwie 🤗

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.06.2019
  25.06.2019

  😉👍

 • Katarzyna Fabiańska - awatar

  Katarzyna Fabiańska

  25.06.2019
  25.06.2019

  Grosik od Ciri dla Pampuszka❤️

2 055 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna Pampuch - awatar
Anna Pampuch
130
Kuba Powodzenia - awatar
Kuba Powodzenia
20
Marta Gryz - awatar
Marta Gryz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij