Zbiórka Zerujemy długi Pampucha - miniaturka zdjęcia

Zerujemy długi Pampucha

Zbiórka Zerujemy długi Pampucha - zdjęcie główne

Zerujemy długi Pampucha

2 055 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 

Kochani, dziś zachęcamy Was do pomocy dla bezdomnego psiaka w typie rasy american bully o imieniu PAMPUCH. Błękitny panicz został znaleziony kilka miesięcy temu w ok. Gniezna i z licznymi schorzeniami trafił do Fundacji AST. Dzięki wspaniałemu zapleczu lekarskiemu i wspaniałej i niestrudzonej opiekunce Kasi (DT) udało się go pięknie wyprowadzić z wielu chorób i schorzeń. Przed nami nadal "zawsze coś" bo czeka go jeszcze artoskopia, ale o tym kiedy indziej.

Na dziś chcielibyśmy zachęcić Was do wsparcia skarpety Pampucha po operacji rzepki jaką chłopaczek przeszedł 10 dni temu. Z uwagi na zwichnięcie rzepki Pampuszek przeszedł zabieg plastyki lewego stawu kolanowego, sulkoplastykę recesywną z przemieszczeniem guzowatości na stronę boczną. Operacja została wykonana przez bardzo dobrego chirurga ortopedę dr Igora Bissenika z Warszawy.

Pampuch po operacji dochodzi do siebie. Czuje się bardzo fajnie, ładnie się goi. Narzeka tylko na pustą skarpetę w budżecie.

Apelujemy do Was o wzięcie udziału w wyzerowaniu długu Pampuszka. Koszt operacji to 2300zł, ale 300zł Pampuch dostał w prezencie od Ewy i Grzegorza. <3


A tak chłopak wyglądał jak do nas trafił:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Pampuch - awatar

  Anna Pampuch

  26.06.19
  26.06.19

  Zdrowiej Pampuszku😘

 • Ewa i Grześ - awatar

  Ewa i Grześ

  25.06.19
  25.06.19

  *)*)

 • Sabina Pabiszczak - awatar

  Sabina Pabiszczak

  25.06.19
  25.06.19

  Niech kochany zyje nam dlugo i szczęśliwie 🤗

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.06.19
  25.06.19

  😉👍

 • Katarzyna Fabiańska - awatar

  Katarzyna Fabiańska

  25.06.19
  25.06.19

  Grosik od Ciri dla Pampuszka❤️

2 055 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna Pampuch - awatar
Anna Pampuch
130
Kuba Powodzenia - awatar
Kuba Powodzenia
20
Marta Gryz - awatar
Marta Gryz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij