Zbiórka Gromcia i Quentinek - zdjęcie główne

Gromcia i Quentinek

540 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Gromcia została uratowana po zeszłorocznych targach w Skaryszewie , cudem odnaleziona w tuczarni .

Quentin to niewidomy na jedno oczko wałach wykupiony na targu w Kozłowie Biskupim ,również cudem ponieważ był już prowadzony na tira . 

Co ich łączy ? 

Napewno to , że w jednym i drugim przypadku stał się cud i żyją ale coś jeszcze .. oboje są bardzo skrzywdzeni , oboje byli traktowani jak mięso za życia ... 

Efekty widzimy codziennie ,nawet codzienne czynności są wyzwaniem , nie wspominając o kowalu . Na szczęście mamy cudownego kowala który jest jak zaklinacz koni i udaje się mu jako jedynemu zrobic kopytka . 

Kochani nigdy nie prosiłam o wsparcie na kowala ale zwierząt przybywa i nie dajemy już rady dlatego bardzo Was proszę wesprzyjcie naszą zbiórkę na kowala dla Quentinka i Gromulci 

540 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Gosia - awatar
Gosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta - awatar
Marta
50
Elizabeth Bickelhaupt - awatar
Elizabeth Bickelhaupt
200
Izabela Zdrodowska - awatar
Izabela Zdrodowska
50
ilona - awatar
ilona
20
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij