Zbiórka Pomoc Izie w powrocie do zdrowia - miniaturka zdjęcia

Pomoc Izie w powrocie do zdrowia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc Izie w powrocie do zdrowia - zdjęcie główne

Pomoc Izie w powrocie do zdrowia

7 245 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Bąk - awatar

Karolina Bąk

Organizator zbiórki

Nazywam się Karolina Bąk, jestem siostrą Izy Bąk- dwudziestoletniej mieszkanki Makowa Mazowieckiego.

Dnia 5 sierpnia tego roku Iza uległa poważnemu wypadkowi. Została potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy. Zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził stan krytyczny i wezwał helikopter. Iza została przetransportowana na OIOM do szpitala na Szaserów w Warszawie. Stwierdzono krwiaki zewnątrzczaszkowe okolicy czołowej prawej i skroniowej lewej i obrzęk mózgu. W szpitalu wprowadzono ją w śpiączkę farmakologiczną. Wykonano tego dnia operację zamkniętego nastawienia i stabilizacji złamania lewej kości ramiennej. Stwierdzono też złamanie gałęzi górnej kości łonowej lewej, porażenie nerwu promieniowego lewego i stłuczenie miąższu płuca. 24 sierpnia wykonano u Izy operację zeszycia ACL kolana lewego.  

Iza wymaga intensywnej rehabilitacji i całodobowej opieki. Koszty tej rehabilitacji są ogromne. Obecnie przychodzi do niej rehabilitant dwa razy w tygodniu a rehabilitacja powinna odbywać się codziennie. Rehabilitacja może potrwać nawet kilka lat i nie gwarantuje powrotu do pełnej sprawności. Ale jest szansa, że dzięki niej Iza w pewnym stopniu będzie mogła stać się samodzielna i powrócić do normalnego życia. 

Wypadek pozbawił moją siostrę radości z życia i skreślił jej plany odnośnie dalszej edukacji. Wcześniej była pełną energii, uśmiechniętą dziewczyną. Wypadek był dla niej bardzo ciężkim doświadczeniem. I na zawsze pozostanie w jej pamięci. 

Moim marzeniem, jak i mojej siostry jest jej powrót do zdrowia. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Izy w walce o dojście do sprawności i pomoc finansową. Każda złotówka jest cenna! Wierzę, że z Wami moja siostra będzie mogła uzyskać wystarczającą rehabilitację, która pozwoli jej na normalne funkcjonowanie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.2018
  13.01.2018

  zdrowia!

 • Monika Łojek - awatar

  Monika Łojek

  03.01.2018
  03.01.2018

  Wytrwałości i pogody ducha!

 • adam raglis - awatar

  adam raglis

  29.12.2017
  29.12.2017

  Pozdrawiam...........

 • Basia - awatar

  Basia

  28.12.2017
  28.12.2017

  Trzymam kciuki za Twój powrót do zdrowia

 • Marta - awatar

  Marta

  28.12.2017
  28.12.2017

  Izo z okazji Nowego Roku zycze Ci duzo zdrowia, siky do walki o zdrowie, wielu bliskich i waznych dla Ciebie osob dookola oraz spelnienia marzen! Pozdrowienia dla Dzielnej Siostry Karoliny!

7 245 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Bąk - awatar

Karolina Bąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 146

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Roxana - awatar
Roxana
100
Sylwia Z - awatar
Sylwia Z
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij