Zbiórka Pomoc Izie w powrocie do zdrowia - miniaturka zdjęcia

Pomoc Izie w powrocie do zdrowia

Zbiórka Pomoc Izie w powrocie do zdrowia - zdjęcie główne

Pomoc Izie w powrocie do zdrowia

7 245 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Bąk - awatar

Karolina Bąk

Organizator zbiórki

Nazywam się Karolina Bąk, jestem siostrą Izy Bąk- dwudziestoletniej mieszkanki Makowa Mazowieckiego.

Dnia 5 sierpnia tego roku Iza uległa poważnemu wypadkowi. Została potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy. Zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził stan krytyczny i wezwał helikopter. Iza została przetransportowana na OIOM do szpitala na Szaserów w Warszawie. Stwierdzono krwiaki zewnątrzczaszkowe okolicy czołowej prawej i skroniowej lewej i obrzęk mózgu. W szpitalu wprowadzono ją w śpiączkę farmakologiczną. Wykonano tego dnia operację zamkniętego nastawienia i stabilizacji złamania lewej kości ramiennej. Stwierdzono też złamanie gałęzi górnej kości łonowej lewej, porażenie nerwu promieniowego lewego i stłuczenie miąższu płuca. 24 sierpnia wykonano u Izy operację zeszycia ACL kolana lewego.  

Iza wymaga intensywnej rehabilitacji i całodobowej opieki. Koszty tej rehabilitacji są ogromne. Obecnie przychodzi do niej rehabilitant dwa razy w tygodniu a rehabilitacja powinna odbywać się codziennie. Rehabilitacja może potrwać nawet kilka lat i nie gwarantuje powrotu do pełnej sprawności. Ale jest szansa, że dzięki niej Iza w pewnym stopniu będzie mogła stać się samodzielna i powrócić do normalnego życia. 

Wypadek pozbawił moją siostrę radości z życia i skreślił jej plany odnośnie dalszej edukacji. Wcześniej była pełną energii, uśmiechniętą dziewczyną. Wypadek był dla niej bardzo ciężkim doświadczeniem. I na zawsze pozostanie w jej pamięci. 

Moim marzeniem, jak i mojej siostry jest jej powrót do zdrowia. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Izy w walce o dojście do sprawności i pomoc finansową. Każda złotówka jest cenna! Wierzę, że z Wami moja siostra będzie mogła uzyskać wystarczającą rehabilitację, która pozwoli jej na normalne funkcjonowanie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.18
  13.01.18

  zdrowia!

 • Monika Łojek - awatar

  Monika Łojek

  03.01.18
  03.01.18

  Wytrwałości i pogody ducha!

 • adam raglis - awatar

  adam raglis

  29.12.17
  29.12.17

  Pozdrawiam...........

 • Basia - awatar

  Basia

  28.12.17
  28.12.17

  Trzymam kciuki za Twój powrót do zdrowia

 • Marta - awatar

  Marta

  28.12.17
  28.12.17

  Izo z okazji Nowego Roku zycze Ci duzo zdrowia, siky do walki o zdrowie, wielu bliskich i waznych dla Ciebie osob dookola oraz spelnienia marzen! Pozdrowienia dla Dzielnej Siostry Karoliny!

7 245 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Bąk - awatar

Karolina Bąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 146

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Roxana - awatar
Roxana
100
Sylwia Z - awatar
Sylwia Z
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij