Zbiórka Spokojna przystań dla młodzieży - miniaturka zdjęcia

Spokojna przystań dla młodzieży Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Spokojna przystań dla młodzieży - zdjęcie główne

Spokojna przystań dla młodzieży

1 066 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Siwiec - awatar

Jolanta Siwiec

Organizator zbiórki

Witajcie, nazywam się Jolanta Siwiec. Jestem nauczycielką, która od ponad 14 lat realizuje na co dzień swoją pasję, jaką jest praca z dziećmi i młodzieżą. Bardzo cieszą mnie i inspirują do dalszej pracy sukcesy, które odnoszą moi podopieczni, ich radość, uśmiech, szczerość, odkrywanie talentów czy przezwyciężanie słabości. Kolejne "małe zwycięstwa" moich uczniów są dla mnie właśnie motorem do dalszego działania. 

W Piasecznie jest sporo placówek, które pomagają  odpłatnie dzieciom i młodzieży w przezwyciężeniu trudności. Nie wszystkich jednak rodziców stać, aby taką pomoc zapewnić swoim pociechom. Dlatego postanowiłam wraz z grupą znajomych nauczycieli otworzyć w Piasecznie taką spokojną przystań, w której nieodpłatnie dzieci i młodzież z różnych przedmiotów będą mogły przygotować się do sprawdzianów, egzaminów czy też rozwinąć swoje talenty bądź nadrobić zaległości. 

Za zebrane pieniądze planuję kupić nieduży lokal i odpowiednio go wyposażyć, aby każdy mógł niezależnie  od zasobu portfela, przyjść do nas i skorzystać z naszej pomocy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Jolanta Siwiec - awatar

    Jolanta Siwiec

    18.08.2020
    18.08.2020

    Spokojna przystań dla młodzieży - wszystko zależy od nas

1 066 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Siwiec - awatar

Jolanta Siwiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Pecho - awatar
Piotr Pecho
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sylwia Sapieżynska - awatar
Sylwia Sapieżynska
20
Patryk Pomaranski - awatar
Patryk Pomaranski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata Gajdak - awatar
Beata Gajdak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij