Dobre Decyzje ratują zwierzęta

3 449 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób

Potrzebujemy Twojej pomocy, by szybciej zmieniać świat!

Znasz nasz poradnik Dobre Decyzje

Właśnie skończył się pierwszy nakład. Na szczęście opracowaliśmy już nową edycję. „Dobre decyzje. Pierwsze kroki w świecie dań roślinnych”, w której pokazujemy nie tylko, dlaczego warto postawić w 100% na roślinne produkty, ale także jak komponować pełnowartościowe posiłki, jakie superpokarmy dobrze mieć w swojej kuchni oraz jakie gotowe produkty roślinne znajdziesz w sklepach.

W naszym starterze możesz znaleźć:

 • Wyjaśnienie dlaczego nasze wybory mogą powodować cierpienie zwierząt,
 • Superpokarmy, czyli najbardziej pożywne jedzenie na Ziemi,
 • Wpływ diety na środowisko,
 • Informacje o walorach zdrowotnych diety roślinnej,
 • Przepisy na pyszne wegańskie posiłki,
 • Przewodnik po półkach sklepowych!

Dobre Decyzje to ogromna wegańska wiedza!

Edukujemy! Tysiące ludzi poznało realia chowu przemysłowego!

Do tej pory dzięki starterowi udało nam sie dotrzeć do ogromnej ilości osób. 

W rok rozdaliśmy ich aż 10 000!

Jesteśmy na festiwalach, wydarzeniach kulturalnych, ulicach, w szkołach i na uniwersytetach. Dzięki temu uświadamiamy innych, w jakim cierpieniu żyją zwierzęta z chowu przemysłowego.

Startery zmieniają podejście ludzi do weganizmu! Każdy rozdany starter to realna zmiana!

Zdjęcie opisu zbiórki Dobre Decyzje ratują zwierzęta

Znacie naszą akcję "Cake Per View"?

Za ciastko pokazujemy film z hodowli przemysłowej. W szoku, w niedowierzaniu, a czasem i we łzach, w ludziach następuje zmiana.

Dzięki starterom ludzie wiedzą jak mogą pomóc, by zakończyć cierpienie zwierząt!

Zdjęcie opisu zbiórki Dobre Decyzje ratują zwierzęta

Chcemy wydrukować 10 000 starterów. Potrzebujemy Waszej pomocy!

Świat naszych marzeń to świat bez klatek. Bez cierpienia zwierząt spowodowanego przez obojętność ludzi. To świat pełen empatii i wiedzy.

Dzięki Tobie i Twojemu wsparciu będziemy mogli dotrzeć do większej ilości ludzi!

Zdjęcie opisu zbiórki Dobre Decyzje ratują zwierzęta

Razem zmienimy świat. Dla zwierząt!

Po prawej stronie jest kilka różnych poziomów wsparcia. Za każdą wpłatę oferujemy nagrodę. Możesz również dokonać wpłaty bez wybierania nagrody wpisując dowolną kwotę.

Dziękujemy za Twoją pomoc zwierzętom!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Magda - awatar

  Magda

  18.12.2015
  18.12.2015

  Całym sercem wpieram Otwarte Klatki i Wasze postulaty, mam nadzieję, że uda Wam się wydrukować jak najwięcej starterów i jak najwięcej osób przekona się do zmiany światopoglądu. Trzymam kciuki!

  • Otwarte Klatki - awatar

   Otwarte Klatki - Organizator zbiórki

   19.12.2015
   19.12.2015

   Dziękujemy za pomoc Magda. :)

 • jancek - awatar

  jancek

  14.12.2015
  14.12.2015

  pozdrowienia :)

  • Otwarte Klatki - awatar

   Otwarte Klatki - Organizator zbiórki

   14.12.2015
   14.12.2015

   Dziękujemy. :)

 • Marta - awatar

  Marta

  12.12.2015
  12.12.2015

  Świetna akcja, trzymam za was kciuki:) Powodzenia i oby tak dalej;) Niech ludzie się dowiedzą jak wygląda druga strona..

  • Otwarte Klatki - awatar

   Otwarte Klatki - Organizator zbiórki

   13.12.2015
   13.12.2015

   Dziękujemy! :)

 • Kinga - awatar

  Kinga

  11.12.2015
  11.12.2015

  Powodzenia!!!

  • Otwarte Klatki - awatar

   Otwarte Klatki - Organizator zbiórki

   11.12.2015
   11.12.2015

   Dziękujemy Kinga! :)

 • Anna - awatar

  Anna

  09.12.2015
  09.12.2015

  Chylę czoło ,podziwiam i gratuluję akcji.

  • Otwarte Klatki - awatar

   Otwarte Klatki - Organizator zbiórki

   09.12.2015
   09.12.2015

   Dziękujemy za wsparcie. :)

3 449 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób

Wpłaty: 75

Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Magda - awatar
Magda
150
Ania - awatar
Ania
5
Marta - awatar
Marta
49
Justyna - awatar
Justyna
7
Malgorzata - awatar
Malgorzata
50
Karol - awatar
Karol
250
jancek - awatar
jancek
50
Barbara - awatar
Barbara
5
Joanna - awatar
Joanna
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij