Zbiórka Dobro oddaje - zdjęcie główne

Dobro oddaje

7 598 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wszyscy kochamy Warmię i Mazury. Mamy tu przejrzyste jeziora, szumiące lasy, czyste powietrze i przyciągający wzrok widoki. Być może nasze krajobrazy, tak jak muzyka łagodzą obyczaje, bo Warmia i Mazury – to też olbrzymia liczba osób o empatycznych sercach. Niezwykle nas to cieszy, bo mamy komu pomagać. Działajmy razem na rzecz Fundacji "Przyszłość dla Dzieci" i pokażmy #MocDobrychGestów. Pomagajmy!

Niektórym – tak jak np. Nikolce z Działdowa, która mierzy tylko 90 cm wzrostu. To za sprawą achondroplazji, chorobie polegającej m.in. na skróceniu kości i ich nieprawidłowej budowie. Nikola o niczym tak nie marzy jak o tym, żeby być wyższą. Operacja, która ma być już w maju, wydłuży jej kości o 10 cm. Później będą kolejne. A potem niezliczone godziny rehabilitacji.

Innym – tak jak Bartek z Olsztyna, który choruje na rzadką i nieuleczalną chorobę genetyczną– zespół Angelmana, co wiąże się ze znacznym opóźnieniem w rozwoju. Jest bardzo wrażliwy na dotyk i głośne, nieznane dźwięki. A my jesteśmy bardzo wrażliwi na jego cierpienie.

I wszystkim 515. podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, to dzieci z najróżniejszych zakątków naszej pachnącej wodą i lasem krainy. I mimo, że wszystkie urodziły się w przepięknych okolicznościach przyrody – to nie wszystkim, jeśli chodzi o zdrowie, szczęście dopisało. Każdego roku, rośnie liczba dzieci, które są pod skrzydłami Fundacji "Przyszłość dla Dzieci".

Zapraszamy Was, zawalczcie razem z nami o zdrowie, sprawność i życie bez bólu pół tysiąca chorych dzieci. To m. in. Nikolka z Działdowa, Aleksander ze Szczytna, Bartuś z Olsztyna, Hania z Jezioran, Lena z Mrągowa , Martynka z Kętrzyna, Wojtek z Bartąga, dzieci z Giżycka, Bartoszyc, Elbląga czy Iławy. W każdym powiecie czekają na pomoc, poszkodowane losem, dzieci i to właśnie dla nich jest akcja DOBRO ODDAJE!. Dobro oddaje! to zdrowsza PRZYSZŁOŚĆ DZIECI.

Wspólnie nieśmy pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z Warmii i Mazur.

Ta zbiórka jest dobroczynną akcją Auchan, Fundacji "Przyszłość dla Dzieci", Pomagam.pl i Donateo. Każda wpłacona złotówka zostanie przekazana na ratowanie zdrowia i życia maluchów z Warmii i Mazur.

Tylko dzięki wspólnej akcji sfinansujemy im leki i rehabilitację, kupimy najnowszej generacji pompę insulinową i kolorowe wózki inwalidzkie, czy opłacimy ratującą życie operację. Tego potrzebują fundacyjne dzieci. To Wasi sąsiedzi, koleżanki i koledzy Waszych dzieci. Wspierać ich to jak pomagać najbliższym!

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” to setki dramatycznych dziecięcych historii. Ale jesteśmy po to, by razem móc tym dramatom zapobiegać i móc na lepsze zmieniać świat.

Dziecięcych historii jak i możliwości wspierania tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują – jest mnóstwo. Dlatego powstało DOBRO ODDAJE!, a „oddaje” – w młodzieżowym oznacza również „opłaca się”.

To Ci się opłaci,

Los Ci się odpłaci…

Z całego serca dziękujemy Ci za wpłatę!
Zespół Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
7 598 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij