Zbiórka Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle - zdjęcie główne

Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle

6 437 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Dobry Rejs:
Wydarzenie, którego pierwsza edycja odbyła się w kwietniu 2019 r., skierowane jest do wychowanków domów dziecka, młodzieżowych ośrodków wychowawczych, schronisk dla nieletnich, osób przebywających w rodzinach zastępczych, itp., w wieku powyżej 16 r.ż., którzy wyróżnili się swoją dobrą postawą wobec rówieśników i otoczenia.

Koncepcją Dobrego Rejsu jest:

1. Zaproszenie Dobrej Młodzieży do akademickich miast Hiszpanii, Włoch, Chorwacji, by mieli możliwość nawiązania kontaktów, znajomości z miejscowymi uczelniami i studentami.

2. Zakwaterowanie ich na katamaranach naszych przyjaciół, którzy przekazali nam na ten cel swoje piękne maszyny za 1 zł na cały tydzień.

3. Nauka kupowania tanich biletów lotniczych i pokrycie kosztów pierwszych w życiu biletów dla wspomnianej powyżej "Dobrej Młodzieży", dzięki  osobom o dobrych sercach: naszym Organizatorom, Darczyńcom, Mecenasom i jak mamy nadzieję: Tobie.

4. Katamaranami będą opiekować się nasi najbardziej inspirujący Skipperzy, którzy postarają się otworzyć głowy na dziesiątki życiowych możliwości, z których sami już wiele "przetestowali". Ułatwią też nawiązywanie kontaktów ( w czym są mistrzami), zapraszając odpowiednie osoby na pokład i pomagając młodzieży je ugościć jak w Domu.

5. Podczas całego pobytu zarówno na katamaranach jak i w miastach Młodzież będzie pod opieką równie zasłużonych nauczycieli i opiekunów z placówek wychowawczych.


Wierzymy, że zaproszona przez nas młodzież, podczas rejsu zdobędzie nowe doświadczenia, kontakty, a przy okazji i umiejętność żeglowania.

Ponieważ nie planujemy na tym poprzestać, liczymy że plotka o "rekrutacji" rozejdzie się po Domach Dziecka i zainspiruje setki osób do bycia "Dobrym".


Jeśli pieniądze zebrane na dedykowanych zbiórkach przekroczą potrzeby kosztów życia na miejscu czy opłat portowych  (jesteśmy poznaniakami i nie chcemy wydać więcej niż 60 eur/tydzień/osobę! ;) ), to przeznaczymy je na organizację wiosennej edycji.

Jeżeli ktoś z Was chciałby zostać mecenasem jednego z uczestników albo dołożyć symboliczną złotówkę, serdecznie zachęcamy! :)

Dobro zawsze powraca ze zdwojoną siłą!

Wszystko rozliczymy transparentnie za pomocą zrzutki na Pomagam.pl >> www.pomagam.pl/m7slijbn


W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie śmiało do głównego koordynatora Piotra Łagockiego +48 724 847 757 lub piszcie na [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  18.06.2019
  18.06.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Kinga Hamerska - awatar

  Kinga Hamerska

  30.05.2019
  30.05.2019

  Cieszę się że mogłam pomóc! Wspaniała inicjatywa.

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   29.08.2019
   29.08.2019

   Dziękujemy Kingo :) Też się cieszymy w imieniu każdego z uczestników :)

 • Mateusz Szyper - awatar

  Mateusz Szyper

  19.05.2019
  19.05.2019

  Stopy wody pod kilem!

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   29.08.2019
   29.08.2019

   Dziękujemy Mateuszu i życzymy samych sukcesów! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.2019
  05.04.2019

  Niech ich Kapitan Działo prowadzi! :D

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   29.08.2019
   29.08.2019

   Dziękujemy Macieju i także życzymy udanych kierunków! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.2019
  13.03.2019

  Niech poznają możliwości podróżowania i poznawania dobrych ludzi za granicą :)

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   21.03.2019
   21.03.2019

   Dziękujemy serdecznie i życzymy także pomyślnych wiatrów! :)

6 437 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 58

Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ardian K - awatar
Ardian K
100
Pati - awatar
Pati
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
38
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
K.J. - awatar
K.J.
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Iza M. - awatar
Iza M.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij