Zbiórka Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle - zdjęcie główne

Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle

6 437 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Dobry Rejs:
Wydarzenie, którego pierwsza edycja odbyła się w kwietniu 2019 r., skierowane jest do wychowanków domów dziecka, młodzieżowych ośrodków wychowawczych, schronisk dla nieletnich, osób przebywających w rodzinach zastępczych, itp., w wieku powyżej 16 r.ż., którzy wyróżnili się swoją dobrą postawą wobec rówieśników i otoczenia.

Koncepcją Dobrego Rejsu jest:

1. Zaproszenie Dobrej Młodzieży do akademickich miast Hiszpanii, Włoch, Chorwacji, by mieli możliwość nawiązania kontaktów, znajomości z miejscowymi uczelniami i studentami.

2. Zakwaterowanie ich na katamaranach naszych przyjaciół, którzy przekazali nam na ten cel swoje piękne maszyny za 1 zł na cały tydzień.

3. Nauka kupowania tanich biletów lotniczych i pokrycie kosztów pierwszych w życiu biletów dla wspomnianej powyżej "Dobrej Młodzieży", dzięki  osobom o dobrych sercach: naszym Organizatorom, Darczyńcom, Mecenasom i jak mamy nadzieję: Tobie.

4. Katamaranami będą opiekować się nasi najbardziej inspirujący Skipperzy, którzy postarają się otworzyć głowy na dziesiątki życiowych możliwości, z których sami już wiele "przetestowali". Ułatwią też nawiązywanie kontaktów ( w czym są mistrzami), zapraszając odpowiednie osoby na pokład i pomagając młodzieży je ugościć jak w Domu.

5. Podczas całego pobytu zarówno na katamaranach jak i w miastach Młodzież będzie pod opieką równie zasłużonych nauczycieli i opiekunów z placówek wychowawczych.


Wierzymy, że zaproszona przez nas młodzież, podczas rejsu zdobędzie nowe doświadczenia, kontakty, a przy okazji i umiejętność żeglowania.

Ponieważ nie planujemy na tym poprzestać, liczymy że plotka o "rekrutacji" rozejdzie się po Domach Dziecka i zainspiruje setki osób do bycia "Dobrym".


Jeśli pieniądze zebrane na dedykowanych zbiórkach przekroczą potrzeby kosztów życia na miejscu czy opłat portowych  (jesteśmy poznaniakami i nie chcemy wydać więcej niż 60 eur/tydzień/osobę! ;) ), to przeznaczymy je na organizację wiosennej edycji.

Jeżeli ktoś z Was chciałby zostać mecenasem jednego z uczestników albo dołożyć symboliczną złotówkę, serdecznie zachęcamy! :)

Dobro zawsze powraca ze zdwojoną siłą!

Wszystko rozliczymy transparentnie za pomocą zrzutki na Pomagam.pl >> www.pomagam.pl/m7slijbn


W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie śmiało do głównego koordynatora Piotra Łagockiego +48 724 847 757 lub piszcie na [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  18.06.19
  18.06.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Kinga Hamerska - awatar

  Kinga Hamerska

  30.05.19
  30.05.19

  Cieszę się że mogłam pomóc! Wspaniała inicjatywa.

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   29.08.19
   29.08.19

   Dziękujemy Kingo :) Też się cieszymy w imieniu każdego z uczestników :)

 • Mateusz Szyper - awatar

  Mateusz Szyper

  19.05.19
  19.05.19

  Stopy wody pod kilem!

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   29.08.19
   29.08.19

   Dziękujemy Mateuszu i życzymy samych sukcesów! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.19
  05.04.19

  Niech ich Kapitan Działo prowadzi! :D

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   29.08.19
   29.08.19

   Dziękujemy Macieju i także życzymy udanych kierunków! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.19
  13.03.19

  Niech poznają możliwości podróżowania i poznawania dobrych ludzi za granicą :)

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   21.03.19
   21.03.19

   Dziękujemy serdecznie i życzymy także pomyślnych wiatrów! :)

6 437 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 58

Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ardian K - awatar
Ardian K
100
Pati - awatar
Pati
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
38
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
K.J. - awatar
K.J.
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Iza M. - awatar
Iza M.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij