Zbiórka Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle

Zbiórka Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle - zdjęcie główne

Pomóżmy Młodzieży rozwinąć żagle

6 162 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać teraz
 

Dobry Rejs:
Wydarzenie, którego pierwsza edycja odbyła się w kwietniu 2019 r., skierowane jest do wychowanków domów dziecka, młodzieżowych ośrodków wychowawczych, schronisk dla nieletnich, osób przebywających w rodzinach zastępczych, itp., w wieku powyżej 16 r.ż., którzy wyróżnili się swoją dobrą postawą wobec rówieśników i otoczenia.

Koncepcją Dobrego Rejsu jest:

1. Zaproszenie Dobrej Młodzieży do akademickich miast Hiszpanii, Włoch, Chorwacji, by mieli możliwość nawiązania kontaktów, znajomości z miejscowymi uczelniami i studentami.

2. Zakwaterowanie ich na katamaranach naszych przyjaciół, którzy przekazali nam na ten cel swoje piękne maszyny za 1 zł na cały tydzień.

3. Nauka kupowania tanich biletów lotniczych i pokrycie kosztów pierwszych w życiu biletów dla wspomnianej powyżej "Dobrej Młodzieży", dzięki  osobom o dobrych sercach: naszym Organizatorom, Darczyńcom, Mecenasom i jak mamy nadzieję: Tobie.

4. Katamaranami będą opiekować się nasi najbardziej inspirujący Skipperzy, którzy postarają się otworzyć głowy na dziesiątki życiowych możliwości, z których sami już wiele "przetestowali". Ułatwią też nawiązywanie kontaktów ( w czym są mistrzami), zapraszając odpowiednie osoby na pokład i pomagając młodzieży je ugościć jak w Domu.

5. Podczas całego pobytu zarówno na katamaranach jak i w miastach Młodzież będzie pod opieką równie zasłużonych nauczycieli i opiekunów z placówek wychowawczych.


Wierzymy, że zaproszona przez nas młodzież, podczas rejsu zdobędzie nowe doświadczenia, kontakty, a przy okazji i umiejętność żeglowania.

Ponieważ nie planujemy na tym poprzestać, liczymy że plotka o "rekrutacji" rozejdzie się po Domach Dziecka i zainspiruje setki osób do bycia "Dobrym".


Jeśli pieniądze zebrane na dedykowanych zbiórkach przekroczą potrzeby kosztów życia na miejscu czy opłat portowych  (jesteśmy poznaniakami i nie chcemy wydać więcej niż 60 eur/tydzień/osobę! ;) ), to przeznaczymy je na organizację wiosennej edycji.

Jeżeli ktoś z Was chciałby zostać mecenasem jednego z uczestników albo dołożyć symboliczną złotówkę, serdecznie zachęcamy! :)

Dobro zawsze powraca ze zdwojoną siłą!

Wszystko rozliczymy transparentnie za pomocą zrzutki na Pomagam.pl >> www.pomagam.pl/m7slijbn


W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie śmiało do głównego koordynatora Piotra Łagockiego +48 724 847 757 lub piszcie na [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  18.06.19
  18.06.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Kinga Hamerska - awatar

  Kinga Hamerska

  30.05.19
  30.05.19

  Cieszę się że mogłam pomóc! Wspaniała inicjatywa.

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   29.08.19
   29.08.19

   Dziękujemy Kingo :) Też się cieszymy w imieniu każdego z uczestników :)

 • Mateusz Szyper - awatar

  Mateusz Szyper

  19.05.19
  19.05.19

  Stopy wody pod kilem!

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   29.08.19
   29.08.19

   Dziękujemy Mateuszu i życzymy samych sukcesów! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.19
  05.04.19

  Niech ich Kapitan Działo prowadzi! :D

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   29.08.19
   29.08.19

   Dziękujemy Macieju i także życzymy udanych kierunków! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.19
  13.03.19

  Niech poznają możliwości podróżowania i poznawania dobrych ludzi za granicą :)

  • Fundacja SieDzieje - awatar

   Fundacja SieDzieje - Organizator zbiórki

   21.03.19
   21.03.19

   Dziękujemy serdecznie i życzymy także pomyślnych wiatrów! :)

6 162 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 51

K.J. - awatar
K.J.
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Iza M. - awatar
Iza M.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
ESN UKSW - WHAT IS THE MELODY? - awatar
ESN UKSW - WHAT IS THE MELODY?
75
Emilia Gralik - awatar
Emilia Gralik
10
Sylwia Obiedzińska- Stanaszek - awatar
Sylwia Obiedzińska- Stanaszek
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Beata Górska - awatar
Beata Górska
20
Rafał Wisniewski - awatar
Rafał Wisniewski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij