Zbiórka Dobre schronisko jest możliwe - miniaturka zdjęcia

Dobre schronisko jest możliwe Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dobre schronisko jest możliwe - zdjęcie główne

Dobre schronisko jest możliwe

22 531 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wszystko zawsze było w Waszych rękach...i dzięki Wam od 2012  roku już tyle udało się zmienić* na lepsze w schronisku.  Bardzo Wam dziękujemy!

Co zostało, co teraz?
Niestety część boksów tych kiedyś wyremontowanych jest nieczynna lub wkrótce będzie - popękały płyty betonowe. Wymagają wymiany. Część już teraz na cito, część w niedalekiej przyszłości. Pęknięte boksy to, jak wiecie, niebezpieczeństwo dla psiaków. Wprowadziliśmy testowo nowe płyty z zupełnie innego materiału i świetnie się sprawdzają.Chcielibyśmy iść w tę stronę. Te płyty super również nadają się do budowy wiat dla zwierząt  (testowo wykonaliśmy wiaty dla niektórych zwierząt gospodarczych) - musimy wybudować kilka kolejnych.
Kolejna sprawa - musimy zakupić większą partię kostki ażurowej. Wszystkie psie boksy dzięki sfinansowanej przez Was akcji #SucheBoksy mają już utwardzone przody boksów, niestety część psiaków jest tak zaciekłymi kopaczami, że potrzebują utwardzonej większej lub całej powierzchni boksów. Do tego również potrzebny jest zakup piachu.

Następnie - część z psów obecnych, przyszłych...jest zaciekłymi magikami-uciekinierami. Potrafią wspinać się po ogrodzeniu. Niestety musimy mieć kilka boksów osiatkowanych również od góry. Siatka, spawanie, montaż....
O ile główna droga wew. schroniska dzięki Waszym Pieniądzom została zrobiona (jest niewiarygodnie bezpiecznie, czysto, po prostu WOW),to zostało na reszcie terenu do zrobienia kilka ciągów komunikacyjnych.

Kolejna sprawa - utwardzenie podłoża wokół stajni, powracający temat, na który nigdy nie było czasu i pieniędzy, a nie jest bezpiecznie dla zwierząt,i ciągnik też potrafi się zakopać.

Kolejna sprawa - przedzielenie części boksów, z wymianą siatki (tej pamiętającej czasy przed 2012 rokiem...smutne czasy), wstawieniem nowych działających furtek.

Zakup pergoli, siatek, impregnatów, wozków...

W dłużej perspektywie jeszcze musimy wymyślić miejsce na przetrzymywanie szczeniaków,tak aby nie zabierały miejsca bardzo starym psom... jest jeszcze trochę tego.Wiaty dla koni też do zrobienia...

Jesteśmy marzycielami i chcemy wierzyć, zatem wierzymy w Was. Ludzi, którzy chcą efektów, którym zależy, którzy wierzą w "Nie da się nie istnieje".

Dlatego też zachęcamy Was bardzo do wsparcia tez zbiórki i nabywania naszego charytatywnego kalendarza na rok 2020, który pomoże w ziszczeniu tych marzeń.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • ALEKSANDRA Michalina JAGLA - awatar

  ALEKSANDRA Michalina JAGLA

  19.01.2020
  19.01.2020

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.2020
  13.01.2020

  Kalendarze "Bachmacka"

 • Lucia - awatar

  Lucia

  07.01.2020
  07.01.2020

  kalendarze szczecin

 • Agata Dominiak-Suchecka - awatar

  Agata Dominiak-Suchecka

  28.12.2019
  28.12.2019

  Kalendarze 2020 :)

 • K.Korcaba - awatar

  K.Korcaba

  10.12.2019
  10.12.2019

  kalendarze Szczecin :))

22 531 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 143

Zuzanna Kuźmińska - awatar
Zuzanna Kuźmińska
5
Gosia - awatar
Gosia
9
Barbara Łukasz - awatar
Barbara Łukasz
510
samotyj - awatar
samotyj
50
Patryk - awatar
Patryk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kaśka i spółka - awatar
Kaśka i spółka
150
Milena Niebrzegowska - awatar
Milena Niebrzegowska
20
Hania G. za 156 kalendarzy - awatar
Hania G. za 156 kalendarzy
1 651

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij