Zbiórka Anoreksja - wygrać z chorobą - miniaturka zdjęcia

Anoreksja - wygrać z chorobą Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Anoreksja - wygrać z chorobą - zdjęcie główne

Anoreksja - wygrać z chorobą

3 224 zł  z 29 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Kurek - awatar

Dominik Kurek

Organizator zbiórki

Witam wszystkich 🖐️. Nazywam się Dominik, mam 23lata. Od około 5 lat choruje na anoreksję typ bulimiczny. Ważę 42kg przy wzroście 175cm wzrostu. Moje BMI TO 13.71

Moja choroba charakteryzuje się jadłowstrętem psychicznym (odrzuceniem przyjmowania jedzenia, redukcją wagi, a gdy już cokolwiek zjem muszę to zwymiotować  bo to jest silniejsze ode mnie!!! ). Niestety choroba  spowodowała u mnie różne powikłania tj. bradykardie serca, leukopenie, neutropenie, niedociśnienie. Z powodu nadmiernej ilości kwasów przy wymiotach, moje szkliwo i zęby uległy zniszczeniu. Mój żołądek i jelita także są obciążone skutkami choroby. Zmagam się z okresową niedrożnością jelit, refluksem żołądka i przewlekłymi zaparciami. Chciałem się leczyć,dlatego korzystałem i korzystam do dziś z pomocy psychoterapeutycznej i dietetycznej stacjonarnie, jednak to wszystko za mało. Okresowo byłem także w szpitalach, w których pobyt niestety nie poprawił mojego stanu zdrowia a wręcz go pogorszył.

Jestem przekonany że może mi pomóc jedynie zespół specjalistów: (dietetyk, psychoterapeuta, lekarz internista, fizjoterapeuta...) w jednym miejscu przy całodobowej opiece i przyjaznej atmosferze czego ani terapia stacjonarna ani żaden szpital nie jest w stanie zapewnić  !!!! 

Chciałbym zatem pieniądze ze zbiórki przeznaczyć na pobyt właśnie w takim ośrodku dla osób z zaburzeniami odżywiania w Malawie pod Rzeszowem, który cieszy się ogromnym sukcesem w leczeniu takich osób jak ja. Niestety koszt pobytu Turnusu 12 - tygodniowego wynosi 29. 000 zl co przekracza w zupełności moje możliwości finansowe. 

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie wpłaty i okazaną pomoc♥️♥️♥️ 

Dziękuję 😊


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    01.12.2023
    01.12.2023

    Dominik, Trzymam kciuki i wygraj chłopaku.

  • Gala - awatar

    Gala

    18.07.2022
    18.07.2022

    Jesteś dzielny Dominik. Wierzę w Ciebie

  • Karina Kowalska - awatar

    Karina Kowalska

    13.10.2021
    13.10.2021

    Dominik trzymam za Ciebie kciuki.Walcz chlopaku pamietam Cie z podstawowki z Sp nr 1.Befr myslami z toba by sie udalo❤❤❤

3 224 zł  z 29 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Kurek - awatar

Dominik Kurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Fraszewska - awatar
Ewa Fraszewska
50
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Jan Paweł - awatar
Jan Paweł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Gala - awatar
Gala
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij