Zbiórka Dodruk "Poradniki Szczęścia" K.A - miniaturka zdjęcia

Dodruk "Poradniki Szczęścia" K.A Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dodruk "Poradniki Szczęścia" K.A - zdjęcie główne

Dodruk "Poradniki Szczęścia" K.A

0 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Andrzejewski - awatar

Krzysztof Andrzejewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Krzysztof Andrzejewski i jestem autorem książki "Poradniki Szczęścia". Aktualnie zbieram na dodruk 50 egzemplarzy tej książki. W zamówieniu mam pierwsze 25 sztuk.

O czym książka? Jest to typowy poradnik jak zdobyć szczęście i wszystko co się Tobie wymarzy. Napisana w prostym i przejrzystym języku dzięki czemu łatwiej pojmiesz zasady niż gdyby trzeba było przeczytać "The Sekret" (cztery części). Czas w którym przeczytasz jest krótszy od innych książek tego typu.


Zebrane pieniądze przeznaczę TYLKO NA DODRUK.

Chcę bowiem sprzedać więcej i zyskać na kolejny dodruk w szybszym czasie. Ebook jest dostępny na allegro od ręki więc można go kupić i w ten sposób wesprzeć moją działalność.

https://allegro.pl/oferta/poradnik-ktory-zmieni-twoje-zycie-7701084567

Jest to dla mnie ważne, bo w ten sposób zaczynam swoją karierę. Nie będę robił więcej zbiórek w momencie kiedy zacznę przyzwoicie zarabiać.

Forma Ebook jest dostępna w cenie świątecznej. W zestawie można dostać też pierwszą część mojej książki przygodowej podchodzącej pod horror i komedię.

Dostępne Formaty to: PDF (na urządzenia mobilne), MOBI, EPUB (na czytniki).

Zapraszam do wsparcia mojej działalności lub/i kupna książki w formacie Ebook (Tymczasowo tylko w wersji elektronicznej)

Data wyjścia wersji papierowej z druku: 14.12.2018- Odbioru: ???

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Andrzejewski - awatar

  Krzysztof Andrzejewski

  04.12.2018
  04.12.2018

  Witam serdecznie. Tak jak w opisie zbiórki. Zbieram na dodruk 50 sztuk mojej pierwszej książki. Zachęcam do wpłaty nawet małej kwoty lub kupna jej w formie choćby na telefon w cenie świątecznej. Ucieszyłbym się bardzo gdyby chociaż część kwoty udało się zebrać. Książkę wydaję przy pomocy wydawnictwa BLACKUNICORN. Cena była dobra, ale ilość egzemplarzy mała, dlatego chcę pokryć część wydatków. Oczywiście książka w wersji papierowej wychodzi z druku z dniem 14 Grudnia tego roku. W tydzień po wyjściu powinienem mieć możliwość sprzedaży wersji drukowanej, czyli 22 Grudnia zacząłbym wyprzedaż druku pierwszego. Ale nie jestem pewien. Dlatego przed premierą wypuściłem dwie książki. W pakiecie otrzymasz dwa ebooki za cenę -33% niż gdybyś kupował je osobno. Oferta na święta obejmuje tylko 10 sztuk, ale po wyprzedaży w podobnej cenie pojawi się kolejny pakiet Wszystko jest podane w ofertach. Jeżeli uda się uzbierać całą kwotę to zamówię nawet 100 sztuk. Pozdrawiam Krzysztof

  Zdjęcie aktualizacji 22 625

0 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Andrzejewski - awatar

Krzysztof Andrzejewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij