Zbiórka Dodruk "Poradniki Szczęścia" K.A - miniaturka zdjęcia

Dodruk "Poradniki Szczęścia" K.A

Krzysztof Andrzejewski - awatar

Krzysztof Andrzejewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Krzysztof Andrzejewski i jestem autorem książki "Poradniki Szczęścia". Aktualnie zbieram na dodruk 50 egzemplarzy tej książki. W zamówieniu mam pierwsze 25 sztuk.

O czym książka? Jest to typowy poradnik jak zdobyć szczęście i wszystko co się Tobie wymarzy. Napisana w prostym i przejrzystym języku dzięki czemu łatwiej pojmiesz zasady niż gdyby trzeba było przeczytać "The Sekret" (cztery części). Czas w którym przeczytasz jest krótszy od innych książek tego typu.


Zebrane pieniądze przeznaczę TYLKO NA DODRUK.

Chcę bowiem sprzedać więcej i zyskać na kolejny dodruk w szybszym czasie. Ebook jest dostępny na allegro od ręki więc można go kupić i w ten sposób wesprzeć moją działalność.

https://allegro.pl/oferta/poradnik-ktory-zmieni-twoje-zycie-7701084567

Jest to dla mnie ważne, bo w ten sposób zaczynam swoją karierę. Nie będę robił więcej zbiórek w momencie kiedy zacznę przyzwoicie zarabiać.

Forma Ebook jest dostępna w cenie świątecznej. W zestawie można dostać też pierwszą część mojej książki przygodowej podchodzącej pod horror i komedię.

Dostępne Formaty to: PDF (na urządzenia mobilne), MOBI, EPUB (na czytniki).

Zapraszam do wsparcia mojej działalności lub/i kupna książki w formacie Ebook (Tymczasowo tylko w wersji elektronicznej)

Data wyjścia wersji papierowej z druku: 14.12.2018- Odbioru: ???

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!!!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Krzysztof Andrzejewski - awatar

  Krzysztof Andrzejewski

  04.12.18
  04.12.18

  Witam serdecznie. Tak jak w opisie zbiórki. Zbieram na dodruk 50 sztuk mojej pierwszej książki. Zachęcam do wpłaty nawet małej kwoty lub kupna jej w formie choćby na telefon w cenie świątecznej. Ucieszyłbym się bardzo gdyby chociaż część kwoty udało się zebrać. Książkę wydaję przy pomocy wydawnictwa BLACKUNICORN. Cena była dobra, ale ilość egzemplarzy mała, dlatego chcę pokryć część wydatków. Oczywiście książka w wersji papierowej wychodzi z druku z dniem 14 Grudnia tego roku. W tydzień po wyjściu powinienem mieć możliwość sprzedaży wersji drukowanej, czyli 22 Grudnia zacząłbym wyprzedaż druku pierwszego. Ale nie jestem pewien. Dlatego przed premierą wypuściłem dwie książki. W pakiecie otrzymasz dwa ebooki za cenę -33% niż gdybyś kupował je osobno. Oferta na święta obejmuje tylko 10 sztuk, ale po wyprzedaży w podobnej cenie pojawi się kolejny pakiet Wszystko jest podane w ofertach. Jeżeli uda się uzbierać całą kwotę to zamówię nawet 100 sztuk. Pozdrawiam Krzysztof

  Zdjęcie aktualności 22 625

Krzysztof Andrzejewski - awatar

Krzysztof Andrzejewski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij