Hej! Jesteśmy nastoletnią grupą filmową, która chce rozwijać swoje pasje. Tworzymy film krótkometrażowy pt. „dokąd biegniemy?” Sami piszemy scenariusz, kręcimy film, aby opowiedzieć historie grupy nastolatków. Nasz film porusza tematy poczucia zagubienia, relacji międzyludzkich oraz szukania własnej drogi. Chcemy tą historią wnieść poczucie zrozumienia dla naszych rówieśników oraz inne spojrzenie na młodzież przez osoby dorosłe.
Niestety ograniczają nas kwestie finansowe. Potrzebujemy pieniędzy na sprzęt (mikrofony i gimbal), transport oraz rekwizyty. Będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia – wpłatę, udostępnienie zbiórki.
Jeżeli chcesz obserwować proces tworzenia tego filmu, a także naszych kolejnych projektów to zapraszamy na nasze social media:
https://www.instagram.com/dokadbiegniemy?igsh=MW9wNHdtZjdjM3kxdQ==
https://www.facebook.com/share/1Cu3cirnoT/
https://www.tiktok.com/@dokadbiegniemy?_r=1&_t=ZN-96xs5sToGTG
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!