Zbiórka modernizacja i remont domu - zdjęcie główne

modernizacja i remont domu

42 212 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 532 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta MK - awatar

Marta MK

Organizator zbiórki

Witajcie, mam na imię Marta i mam 40 lat. Choruję na nieoperacyjnego guza mózgu. To wznowa. Dwa poprzednie guzy zostały usunięte wraz z całą kością potyliczną czaszki, czyli żyję z mózgiem prawie na wierzchu ( zakrywa go tylko skóra). Z powodu nieoperacyjnej wznowy guza nie można zrekonstruować brakującej części czaszki. Każde wyjście z domu, czy prace domowe, to niebezpieczeństwo dla mojego zdrowia i życia.

Jestem mamą dwójki dzieci. Córka ma 16 lat, a syn 8 lat. Jestem jedynym rodzicem dla moich dzieci. Córka jest zdrowa, ale synek jest również po leczeniu nowotworu - białaczka limfoblastyczna. Teraz jest w okresie remisji. Jednak chemioterapia spowodowała ogromne spustoszenie w jego organizmie i potrzebuje mnóstwo czasu i różnych terapii, by dojść do siebie.

Mieszkamy w dużym, starym domu. To właśnie na jego remont i modernizację zbieram pieniądze. Dom jest z pustaka, który kruszy się ze starości. Nieocieplony i nieotynkowany sprawia, że jest tam bardzo zimno i aby go ogrzać potrzeba ogromnych nakładów finansowych na opał. Ponieważ nie mogę podjąć pracy zawodowej, a jak wiadomo renta chorobowa to bardzo małe pieniądze, nie mogę zapewnić swoim dzieciom odpowiednich warunków. Ocieplenie domu i dachu, oraz modernizacja ogrzewania bardzo pomogły by nam  zmniejszyć  znacznie coroczne wydatki na opał.

Bardzo zależy mi na tym by zapewnić dzieciom dobre warunki do życia. Oboje są zdolni, chcą rozwijać swoje pasje, a mnie na to nie stać. Jestem ich jedynym rodzicem i to ja powinnam o nich zadbać. Jednak w tej sytuacji nie jestem w stanie. Byłam w wielu bankach - chciałam wziąć uczciwie kredyt hipoteczny pod zastaw tego domu i uczciwie go spłacać do końca życia. Jednak żaden bank nie chciał udzielić kredytu. Wyczerpałam wszystkie możliwości. Z trudem przychodzi mi proszenie o pomoc, ale codziennie się tego uczę. To kolejna lekcja...

Bardzo proszę o wpłaty, udostępnianie i przekazywanie dalej, za co będziemy ogromnie wdzięczni. Bardzo pomoże to i mnie i moim dzieciom, również w sytuacji gdyby mnie zabrakło.

Liczy się każda suma, każdy gest, który pomoże nam w uratowaniu naszego domu i zapewnieniu moim dzieciom odpowiednich warunków. Liczymy na Wasze gorące serca. Dziękujemy...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marta MK - awatar

  Marta MK

  03.12.18
  03.12.18

  Kochani darczyńcy, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas dobroci i dzielenia się z innymi. Pragnę podziękować za Wasze dotychczasowe wsparcie. Dzięki Wam udało się ocieplić dach i ściany domu, co pomoże zmniejszyć rachunki za ogrzewanie. Zabrakło co prawda na jeszcze kilka drobnych napraw, jak odbudowa komina i ogniomurów na dachu, czy tynk na styropian. Jedna największe inwestycje udało się przeprowadzić. Dziękuję wszystkim wspaniały ludziom, którzy włączyli się w tą akcję. Jest RODO więc nie mogę wymienić nikogo z nazwiska. Jest jednak kilka osób, którym należą się szczególne podziękowania. Ogromne wyrazy wdzięczności przekazuję p. Janowi M., który znalazł dla mnie wspaniałe ekipy remontowe. Obie ekipy (od dachu i od ścian) były bardzo solidne, uczciwe, świetnie zorganizowane i pomocne.Równie wielkie podziękowania kieruję do kolegów i koleżanek z moich klas z podstawówki i z liceum. Mój rocznik spisał się na medal - zebraliście najwięcej. Dziękuję Wszystkim i każdemu z Was.

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  05.12.18
  05.12.18

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

  • Marta MK - awatar

   Marta MK - Organizator zbiórki

   05.12.18
   05.12.18

   Bóg zapłać.....

 • Marzena - awatar

  Marzena

  03.12.18
  03.12.18

  Z całego serca życzę dużo zdrowia dla Was. Błogosławieństwa Bożego...

  • Marta MK - awatar

   Marta MK - Organizator zbiórki

   04.12.18
   04.12.18

   Dziękujemy z całego serca i życzymy mnóstwa łask Bożych.

 • Ela. - awatar

  Ela.

  03.07.18
  03.07.18

  Powodzenia!

  • Marta MK - awatar

   Marta MK - Organizator zbiórki

   06.07.18
   06.07.18

   Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy gorąco :)

 • Przemysław Maliński - awatar

  Przemysław Maliński

  17.04.18
  17.04.18

  Powodzenia ;)!

  • Marta MK - awatar

   Marta MK - Organizator zbiórki

   17.04.18
   17.04.18

   Dzięki :) Dobrze wiedzieć, że na starych kumpli zawsze można liczyć. Dziękuję za wsparcie i za to, że pilnujesz by akcja się kręciła. Pozdrawiam gorąco

 • Sabina - awatar

  Sabina

  10.04.18
  10.04.18

  Pani Marto aby ten próg 50% został przekroczony..... Teraz to już będzie "z górki" :-)) Dużo zdrowia życzę (pełna podziwu dla Pani hartu ducha) oraz życzę spełnienia marzeń o wyremontowanym domu. Wszystkiego dobrego dla Pani i dla wspaniałych dzieciaków !!!!

  • Marta MK - awatar

   Marta MK - Organizator zbiórki

   12.04.18
   12.04.18

   Bardzo serdecznie dziękuję. Jest Pani jednym z moich Aniołów. Wielkie dzięki za wsparcie i otuchę. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności za Pani dobre serce :))

42 212 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 532 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta MK - awatar

Marta MK

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 532

Margi Winiarska - awatar
Margi Winiarska
50
Rafał W. - awatar
Rafał W.
10
Artur Winiarski - awatar
Artur Winiarski
10
Ewa Pokora - awatar
Ewa Pokora
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Zaparucha - awatar
Aleksandra Zaparucha
200
Jolanta - awatar
Jolanta
50
Emilia - awatar
Emilia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij