Zbiórka Remont Domu Harcerza w Sanoku - miniaturka zdjęcia

Remont Domu Harcerza w Sanoku Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Remont Domu Harcerza w Sanoku - zdjęcie główne

Remont Domu Harcerza w Sanoku

3 500 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Dom Harcerza w Sanoku – siedziba jednego z najstarszych w Polsce środowisk harcerskich wymaga pilnego remontu! Międzywojenna willa wpisana na listę zabytków służy wielu pokoleniom harcerzy – od maluszka do staruszka. Budynek potrzebuje jednak intensywnych, kosztownych prac: osuszenia fundamentów, naprawy pękających tynków, termomodernizacji, wymiany ogrzewania i przestarzałych okien z zachowaniem ich zabytkowego charakteru, remontu piwnic i instalacji. Całość może kosztować nawet ok. 1 mln złotych. Sanoccy harcerze i instruktorzy, którzy od ponad 100 lat służą lokalnemu środowisku prowadząc akcje charytatywne, pomagając potrzebującym, pielęgnując tradycję, historię i wychowując młodych ludzi, tym razem sami proszą o pomoc. ZHP jest organizacją pożytku publicznego funkcjonującą w oparciu o pracę wolontariuszy oraz środki uzyskane z darowizn i dotacji, więc jej możliwości są ograniczone. Dlatego sanoccy harcerze pragną zebrać chociaż 10 % kwoty na wkład własny potrzebny do sfinansowania całej inwestycji z funduszy zewnętrznych. Wielkie podziękowania za każdą wpłatę!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 500 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jan G - awatar
Jan G
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiesław Broński-Uczeń - awatar
Wiesław Broński-Uczeń
200
Monika Hadam - awatar
Monika Hadam
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Einstein - awatar
Einstein
200
Barbara Krawczak - awatar
Barbara Krawczak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij