Zbiórka Kocięta chorują!!! - zdjęcie główne

Kocięta chorują!!!

751 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Sokołowska - awatar

Karolina Sokołowska

Organizator zbiórki

Felicja żyła na ulicy, niechciana i niezauważana przez świat. Dzielna, drobniutka, koteczka urodziła 5 kociaków, które nie przeżyją bez ludzkiej pomocy.

Niestety czas pokazał, że z ludzką pomocą też nie będzie łatwo😕☹️

Kociaki (jak to u bezdomnych zwierząt bywa) okazały się bardzo zarobaczone. W okolicy 4 tygodnia życia weterynarz zdecydował się podać im o leki na odrobaczenie. Doszło do zatrucia toksynami i jedno kocię zmarło 😭.

Biedny, malutki Simba.

Reszta Felicjowych dzieci przez tydzień walczyła o życie, biegunki, ostra infekcja, odwodnienie i całkowite osłabienie organizmów wyczerpałyby dorosłego kota. Kociaki leciały przez ręce... każda kolejna godzina ich życia była dla mnie w pewnym momencie cudem. Wchodziłam do ich pokoju i pierwsze co sprawdzałam to, czy oddychają

Do tego wszystkiego mamusia odrzuciła chore maluchy. Musiałam ją zastąpić we wszystkim, w karmieniu co dwie godziny, masowaniu i myciu...

Koszta całego procesu leczenia przeszły moje najśmielsze oczekiwania...

Wizyty w lecznicy: przez tydzień kroplówki i antybiotyki, badania i testy: 550 zł

Leki ( które dodatkowo podawałam w domu) 150 zł

Podkłady (przy infekcji przewodu pokarmowego czterech kotów) schodzą tonami, co najmniej jedna paczka dziennie, koszt 10 zł/ paczka

Karma: Kociaki wymagały przez jakiś czas specjalistycznego żywienia, koszt 10 zł/ jedna saszetka ( Convalescence support, Royal Canon). 

1100 zł to w przybliżeniu suma, którą ostatnio wydałam. Nie doliczyłam do tej kwoty kosztów wyżywienia. A to około 1 kg karmy dziennie, czyli kolejne kilkanaście złotych na dobę. 

Dziękuję bardzo Wszystkim, którzy wsparli moją zbiórkę, bez Waszej pomocy w żaden sposób nie poradziłabym sobie finansowo.

Kociaki nadal chorują, kończy się jedna infekcja, a następna się zaczyna.  Muszą być jeszcze z mamą przez 4 tygodnie, ponadto ich stan musi być dobry i stabilny zanim udadzą się do nowych domów. 

Kociaki będą wdzięczne za wszelką pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
751 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Sokołowska - awatar

Karolina Sokołowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sebastian Kondraciuk - awatar
Sebastian Kondraciuk
250
Gracja Drzewiecka - awatar
Gracja Drzewiecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej Dorosiński - awatar
Andrzej Dorosiński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adsm - awatar
Adsm
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij