Paczka dla Domu Dziecka

11 990 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 157 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lucyna Wojaczek - awatar

Lucyna Wojaczek

Organizator zbiórki

     Kochani!

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją do tego, aby spełnić choćby najprostsze marzenia naszych podopiecznych. Mimo naszych największych starań, nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkich potrzeb naszych dzieci, dlatego z pomocą przyszedł nam artysta, muzyk, kompozytor Pan Robert Madziarz (RobGitarnik), pomysłodawca projektu :,,Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka”

 Nie jest to pierwsza akcja charytatywna w którą zaangażował się Pan Robert, był on kompozytorem i producentem muzyki do ogólnopolskich projektów dobroczynnych tj. ,,Pomaganie jest trendy’’ edycja II i III oraz ,,Mistrza nie zatrzymasz- sportowcy  dzieciom”.

Efektem naszej współpracy jest teledysk do singla ,,Twoje okno na świat”, który promuje całą akcję. Tekst piosenki napisany został przez panią Małgorzatę Iżyńską, muzykę zaś skomponował RobGitarnik. Do udziału w projekcie udało się Nam zaprosić lokalnych ( i nie tylko )  muzyków, artystów: 

Sebastiana Wypycha z córkami Jagodą i Zosią, Marzenę i Ingę Kucharską, Tomasza Wałęgę, Witka Dominika, Monikę Kazyaka (artystka z Soul Records), oraz raperów Pawła Łopackiego i Szymona Gliszczyńskiego– oboje z Soul Records. Artyści chętnie użyczyli nam swojego głosu. W teledysku wzięli udział nasi wychowankowie, pokazując codzienne życie, sposób spędzania wolnego czasu, ulubione zabawy i zainteresowania. 

Pod Naszą opieką przebywa łącznie 62 dzieci w wieku od 5 do 21 lat, które zamieszkują w trzech placówkach: Domu Dziecka w Kłobucku, Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Waleńczowie i Krzepicach.  

Mamy kochane i zdolne dzieciaki, które chętnie uczestniczą w wielu różnych  projektach i konkursach:  muzycznych,  plastycznych oraz sportowych. Jednym z największych  osiągnięć, jakie udało nam się zdobyć, było wywalczenie tytułu Mistrza w corocznych Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej” w 2013 roku.

 Jesteśmy dumni z każdych, nawet najmniejszych sukcesów naszych dzieci i z całego serca im kibicujemy.

   Zdajemy sobie sprawę, że pomimo naszych największych starań, nie jesteśmy w stanie zrekompensować im możliwości wychowywania się w prawidłowo funkcjonującej, kochającej rodzinie. Staramy się jednak stworzyć dzieciom przynajmniej namiastkę domu, w którym panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, gdzie mogą czuć się bezpieczne i akceptowane.

 Robimy wszystko, aby Nasze dzieci odzyskały stracone poczucie własnej wartości, chcemy dać im radość i beztroskie dzieciństwo, którego we własnych domach nie miały.

Jak co roku, staramy się by nasza wigilia wyglądała jak tradycyjne wieczerze wigilijne w polskich domach: jest modlitwa, biały obrus i opłatek, są potrawy wigilijne, jest ogromna choinka z własnoręcznie wykonanymi ozdobami i miejsce wokół niej, które chcielibyśmy zapewnić świątecznymi podarunkami.

 Dlatego zachęcamy Was do wparcia Naszej akcji aby ten wyjątkowy wieczór był i dla Naszych dzieci magiczny i wywołał uśmiech na ich twarzach. Wszystkie zebrane przez Nas środki przeznaczymy na świąteczne prezenty dla naszych dzieci.

 Jesteśmy otwarci na każdą pomoc, dlatego zapraszamy Was Kochani do Naszej zbiórki. 

Wesprzyj nas  lub prześlij ją dalej. Liczy się dla nas każda, nawet najmniejsza wpłata. 

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku  i stronie internetowej. 

https://www.facebook.com/Dom-Dziecka-im-Janusza-Korczaka-w-K%C5%82obucku-178617062627639/

http://www.centrumklobuck.szkolnastrona.pl/p,16,dom-dziecka-im-janusza-korczaka-w-klobucku


                                                   Do zobaczenia!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lucyna Wojaczek - awatar

  Lucyna Wojaczek

  26.12.2019
  26.12.2019

  Akcja ,,Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka" okazała się być kluczem do otwierania serc, Waszych serc... każdy gest w postaci wpłaty, spowodował uśmiechy na twarzach Naszych podopiecznych. To niesamowite ile jest ludzi dobrej woli.
  W imieniu Dyrekcji, Wychowawcow i Podopiecznych każdemu z osobna pragniemy podziękować i ślemy moc uścisków, aby te Święta były dla Was chwilą radości i odpoczynku oraz by nadchodzący Nowy Rok okazał się rokiem spełnienia 😊
  Jednocześnie informujemy, że o akcji cały czas jest głośno i będzie trwała do końca roku.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  12.12.2019
  12.12.2019

  Wesołych Świąt

  • Lucyna Wojaczek - awatar

   Lucyna Wojaczek - Organizator zbiórki

   12.12.2019
   12.12.2019

   Wesołych Świat!

 • Rafal Pela - awatar

  Rafal Pela

  11.12.2019
  11.12.2019

  Wesołych Świąt 🎅

  • Lucyna Wojaczek - awatar

   Lucyna Wojaczek - Organizator zbiórki

   12.12.2019
   12.12.2019

   Wesołych Świąt!

 • Gabrysia - awatar

  Gabrysia

  10.12.2019
  10.12.2019

  Cudownych świąt dla cudownych dzieci. Oby spełniły się wszystkie marzenia.

  • Lucyna Wojaczek - awatar

   Lucyna Wojaczek - Organizator zbiórki

   10.12.2019
   10.12.2019

   Serdecznie dziękujemy :)

 • Krzysztof Jurkowski - awatar

  Krzysztof Jurkowski

  09.12.2019
  09.12.2019

  Mam nadzieję, że znajdzie się wiele osób z dobrym sercem :)

  • Lucyna Wojaczek - awatar

   Lucyna Wojaczek - Organizator zbiórki

   14.12.2019
   14.12.2019

   Serdecznie dziękujemy :)

 • Małgorzata Zatyka - awatar

  Małgorzata Zatyka

  09.12.2019
  09.12.2019

  Wpłata wspólna od Małgorzata Zatyka i Marzena Gancarek

11 990 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 157 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lucyna Wojaczek - awatar

Lucyna Wojaczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 157

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paula - awatar
Paula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa S - awatar
Ewa S
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Gosia Loręcka - awatar
Gosia Loręcka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij