Paczka dla Domu Dziecka

11 990 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 157 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lucyna Wojaczek - awatar

Lucyna Wojaczek

Organizator zbiórki

     Kochani!

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją do tego, aby spełnić choćby najprostsze marzenia naszych podopiecznych. Mimo naszych największych starań, nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkich potrzeb naszych dzieci, dlatego z pomocą przyszedł nam artysta, muzyk, kompozytor Pan Robert Madziarz (RobGitarnik), pomysłodawca projektu :,,Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka”

 Nie jest to pierwsza akcja charytatywna w którą zaangażował się Pan Robert, był on kompozytorem i producentem muzyki do ogólnopolskich projektów dobroczynnych tj. ,,Pomaganie jest trendy’’ edycja II i III oraz ,,Mistrza nie zatrzymasz- sportowcy  dzieciom”.

Efektem naszej współpracy jest teledysk do singla ,,Twoje okno na świat”, który promuje całą akcję. Tekst piosenki napisany został przez panią Małgorzatę Iżyńską, muzykę zaś skomponował RobGitarnik. Do udziału w projekcie udało się Nam zaprosić lokalnych ( i nie tylko )  muzyków, artystów: 

Sebastiana Wypycha z córkami Jagodą i Zosią, Marzenę i Ingę Kucharską, Tomasza Wałęgę, Witka Dominika, Monikę Kazyaka (artystka z Soul Records), oraz raperów Pawła Łopackiego i Szymona Gliszczyńskiego– oboje z Soul Records. Artyści chętnie użyczyli nam swojego głosu. W teledysku wzięli udział nasi wychowankowie, pokazując codzienne życie, sposób spędzania wolnego czasu, ulubione zabawy i zainteresowania. 

Pod Naszą opieką przebywa łącznie 62 dzieci w wieku od 5 do 21 lat, które zamieszkują w trzech placówkach: Domu Dziecka w Kłobucku, Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Waleńczowie i Krzepicach.  

Mamy kochane i zdolne dzieciaki, które chętnie uczestniczą w wielu różnych  projektach i konkursach:  muzycznych,  plastycznych oraz sportowych. Jednym z największych  osiągnięć, jakie udało nam się zdobyć, było wywalczenie tytułu Mistrza w corocznych Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej” w 2013 roku.

 Jesteśmy dumni z każdych, nawet najmniejszych sukcesów naszych dzieci i z całego serca im kibicujemy.

   Zdajemy sobie sprawę, że pomimo naszych największych starań, nie jesteśmy w stanie zrekompensować im możliwości wychowywania się w prawidłowo funkcjonującej, kochającej rodzinie. Staramy się jednak stworzyć dzieciom przynajmniej namiastkę domu, w którym panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, gdzie mogą czuć się bezpieczne i akceptowane.

 Robimy wszystko, aby Nasze dzieci odzyskały stracone poczucie własnej wartości, chcemy dać im radość i beztroskie dzieciństwo, którego we własnych domach nie miały.

Jak co roku, staramy się by nasza wigilia wyglądała jak tradycyjne wieczerze wigilijne w polskich domach: jest modlitwa, biały obrus i opłatek, są potrawy wigilijne, jest ogromna choinka z własnoręcznie wykonanymi ozdobami i miejsce wokół niej, które chcielibyśmy zapewnić świątecznymi podarunkami.

 Dlatego zachęcamy Was do wparcia Naszej akcji aby ten wyjątkowy wieczór był i dla Naszych dzieci magiczny i wywołał uśmiech na ich twarzach. Wszystkie zebrane przez Nas środki przeznaczymy na świąteczne prezenty dla naszych dzieci.

 Jesteśmy otwarci na każdą pomoc, dlatego zapraszamy Was Kochani do Naszej zbiórki. 

Wesprzyj nas  lub prześlij ją dalej. Liczy się dla nas każda, nawet najmniejsza wpłata. 

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku  i stronie internetowej. 

https://www.facebook.com/Dom-Dziecka-im-Janusza-Korczaka-w-K%C5%82obucku-178617062627639/

http://www.centrumklobuck.szkolnastrona.pl/p,16,dom-dziecka-im-janusza-korczaka-w-klobucku


                                                   Do zobaczenia!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lucyna Wojaczek - awatar

  Lucyna Wojaczek

  26.12.2019
  26.12.2019

  Akcja ,,Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka" okazała się być kluczem do otwierania serc, Waszych serc... każdy gest w postaci wpłaty, spowodował uśmiechy na twarzach Naszych podopiecznych. To niesamowite ile jest ludzi dobrej woli. W imieniu Dyrekcji, Wychowawcow i Podopiecznych każdemu z osobna pragniemy podziękować i ślemy moc uścisków, aby te Święta były dla Was chwilą radości i odpoczynku oraz by nadchodzący Nowy Rok okazał się rokiem spełnienia 😊 Jednocześnie informujemy, że o akcji cały czas jest głośno i będzie trwała do końca roku.

Komentarze


 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  12.12.2019
  12.12.2019

  Wesołych Świąt

  • Lucyna Wojaczek - awatar

   Lucyna Wojaczek - Organizator zbiórki

   12.12.2019
   12.12.2019

   Wesołych Świat!

 • Rafal Pela - awatar

  Rafal Pela

  11.12.2019
  11.12.2019

  Wesołych Świąt 🎅

  • Lucyna Wojaczek - awatar

   Lucyna Wojaczek - Organizator zbiórki

   12.12.2019
   12.12.2019

   Wesołych Świąt!

 • Gabrysia - awatar

  Gabrysia

  10.12.2019
  10.12.2019

  Cudownych świąt dla cudownych dzieci. Oby spełniły się wszystkie marzenia.

  • Lucyna Wojaczek - awatar

   Lucyna Wojaczek - Organizator zbiórki

   10.12.2019
   10.12.2019

   Serdecznie dziękujemy :)

 • Krzysztof Jurkowski - awatar

  Krzysztof Jurkowski

  09.12.2019
  09.12.2019

  Mam nadzieję, że znajdzie się wiele osób z dobrym sercem :)

  • Lucyna Wojaczek - awatar

   Lucyna Wojaczek - Organizator zbiórki

   14.12.2019
   14.12.2019

   Serdecznie dziękujemy :)

 • Małgorzata Zatyka - awatar

  Małgorzata Zatyka

  09.12.2019
  09.12.2019

  Wpłata wspólna od Małgorzata Zatyka i Marzena Gancarek

11 990 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 157 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lucyna Wojaczek - awatar

Lucyna Wojaczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 157

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paula - awatar
Paula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa S - awatar
Ewa S
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Gosia Loręcka - awatar
Gosia Loręcka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij