Zbiórka Remont po pożarze Dzikowo - zdjęcie główne

Remont po pożarze Dzikowo

32 289 zł  z 53 750 zł (Cel)
Wpłaciło 348 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Koch - awatar

Katarzyna Koch

Organizator zbiórki

16 marca 2022 r. spotkała nas wielka tragedia. 

Dom, który remontujemy, a do którego mieliśmy niebawem przeprowadzić się z dziećmi, stanął w płomieniach. 

Do końca nie wiadomo co było przyczyną pożaru, jednak pod uwagę bierze się m. in. instalację elektryczną, uszkodzony piec, zwarcie... 

Czekamy na raport rzeczoznawcy. 

Na szczęście w domu nikogo nie było. 

Niestety dom nie był jeszcze ubezpieczony. 😥

Doszczętnie spalił się garaż, ale w całym domu są olbrzymie szkody. 

Gdyby nie czujność małego lokalnego bohatera, spłonąłby cały. 

Wszystkie tynki poodpadały, konieczna jest wymiana belek stropowych, instalacji elektrycznej, pieca, a wcześniej gruntowne czyszczenie popożarowe i ozonowanie specjalnym sprzętem, gdyż niestety pogorzelisko może być rakotwórcze. 

Biorąc pod uwagę fakt, iż tworzymy rodzinę 5 osobową, w tym z 8 miesięczną Córeczką i Synami w wieku szkolnym, szukamy pomocy w przywróceniu domu do stanu sprzed pożaru. 

Relacja z akcji ratunkowej 

https://www.facebook.com/100068200635933/posts/283441023939250/

Yesterday on 16th March 2022 a great tragedy happened to us.

The house we are renovating, and to which we wanted to move in soon, was engulfed in flames.

Up to this point we do not know what was the cause of the fire, however we suspect a faulty electric installation, damaged furnance or short circuit...

We are currently waiting for a detailed report.

Luckily noone got hurt.

Unfortunately the house was not insured yet, due to it being not finished yet. 😥

The garage was completely destroyed, and other parts were greatly damaged.  

If not for the awareness of a small local hero, everything would be lost.

All plasters have fallen off, there is a need to exchange damaged ceiling joists, electrical circutry, furnance. Before all that all spaces need to be thoroughly cleaned and ozonized as there is a lot of post-fire debris, which can be carcinogenic - a rented special equipment is needed.

We are a family of 5 people. My daughter is only 8 months old, and my two sons are in their early teens. We are looking for help in restoring the house into the state before the fire occured.

Report from the rescue operation:

https://www.facebook.com/100068200635933/posts/283441023939250/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Koch - awatar

  Katarzyna Koch

  25.05.2022
  25.05.2022

  Niestety, dom w dalszym ciągu nie jest gotowy do zamieszkania. Remont się przeciąga, a my musieliśmy pilnie wynająć mieszkanie. Oczywiście z zapłatą z góry za 2 miesiące, żeby było bezpiecznie. Na dzień dzisiejszy jesteśmy bardzo mocno pod kreską. Niestety nie udało się uzbierać nawet minimalnej kwoty, a koszty przerosły także nasze oczekiwania. Ceny materiałów są tak. Kosmicznie wysokie, że łącznie nie mamy już ponad 200 tysięcy. Niebawem wjadą szafki kuchenne i niezbędny sprzęt, mamy nadzieję, że uda nam się pozałatwiać w miarę szybko odbiory popożarowe i jeszcze w te wakacje zamieszkać wśród Dzikowian.

Komentarze


 • Marcin B - awatar

  Marcin B

  21.03.2022
  21.03.2022

  Obyscie szybko staneli na nogi, pozdrawiam.

  • Katarzyna Koch - awatar

   Katarzyna Koch - Organizator zbiórki

   21.03.2022
   21.03.2022

   Dziękujemy ❤️

32 289 zł  z 53 750 zł (Cel)
Wpłaciło 348 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Koch - awatar

Katarzyna Koch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 348

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Błońska - awatar
Ewa Błońska
20
Kasia - awatar
Kasia
100
Krzysztof Fabiszewski - awatar
Krzysztof Fabiszewski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maja - awatar
Maja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta aukcja - awatar
Marta aukcja
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij